Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bad dog


Bad dog
csendes tag

de amugy ténleg jó az oldal

(#103) Bad dog


Bad dog
csendes tag

a citydog má foglalt:(

(#105) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

na ja. remélem legalább jólesik... vagy csak ocska sokrorosítás a hozzászólásaidnak. de nem tom mi érteme van :(

(#106) Bad dog


Bad dog
csendes tag

Nem jött vissza a kép és azé nyomtam meg töbször

(#107) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

mer ojan jó a geped de ezt ne itt targyajjuk ki ha lehet...

(#108) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

áh valameik moderátor kitörölgette a felesleges hozzászólásokat ''a citydog má foglalt'' :)
nah de nem ez a lényeg.
valakinek valami vélemény az új ''alkatrészekről''?

(#109) Szeke


Szeke
senior tag

Nagyon jó mindegyik. A hengerkábel és az oldalkivágás tetszik legjobban. Ügyes munka :C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#110) -=Ghost=- válasza Szeke (#109) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

oh thx
végr valaki akinek télleg teccik
''Nagyon jó mindegyik.'' ezt az egészre gondolod vagy az egyeb en beül található cuccokra?

(#111) Szeke válasza -=Ghost=- (#110) üzenetére


Szeke
senior tag

A szubcsőre és a lámpára gondoltam :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#112) mormota


mormota
senior tag

a ledes lámpához milyen ledet használtál?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#113) tocsa válasza -=Ghost=- (#69) üzenetére


tocsa
senior tag

Nekem 1.4-es Mozillával bejön, csak annyi bibi, hogy a menüben kiválasztott content csak a menü alatt kezdődik el, és nem a menü mellett. De csak ennyi.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#114) mormota válasza tocsa (#113) üzenetére


mormota
senior tag

ez mindenhol igy van, mert igy vn csinálva az oldal

Illusztrálok, tehát vagyok

(#115) -=Ghost=- válasza mormota (#112) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

autósbótba bemész 3volos kis ledecske szinte minden auotós boltban lehet kapni...

(#116) -=Ghost=- válasza Szeke (#111) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

''A hengerkábel és az oldalkivágás tetszik legjobban''
''A szubcsőre és a lámpára gondoltam''
most akko mejik teccik??? :)
nagyon határozatlan vagy te hallod! :)

(#117) LukE válasza -=Ghost=- (#115) üzenetére


LukE
veterán

'' 3volos kis ledecske ''
milyen kár, hogy az USB porton 5V jön:DDD
(annyira nem gáz, eddig a legtöbb elégett ledem halála után nem vezetett, szóval csak nem zár rövidre semmit)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#118) -=Ghost=- válasza LukE (#117) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

jajj kedves luke nehogy aszidd hogy erre nem gondoltam :) (remélem) :DDD
és előrelátóan beforrasztottam egy ellenállást is :DDD

(#119) LukE válasza -=Ghost=- (#118) üzenetére


LukE
veterán

akkor írd oda kedves szellem, mielőtt még valaki megsüt valamit a leírásod alapján.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#120) mumtaz válasza LukE (#119) üzenetére


mumtaz
senior tag

Vagíis lesz belőle:
''Jééééé! színváltós LED!'' :DD

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#121) Szeke válasza -=Ghost=- (#116) üzenetére


Szeke
senior tag

Hengerkábel és oldalkivágás a nyerő. De mikor rákérdeztél, akkor egészítettem ki, h a szubcső és a lámpa se rossz, bár értelmüket ÉN nem látom. Ennyi :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#122) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

nah felkerült 2 új kép a szubcsőről (ahogy kivágtam az előlapot, a ''váz kivágása'')
akkinek nem jön be egykép vagy több vagy bármi nem műxik rendesen az szóljom mert 56k val feltölteni is neléz a 60kilobájt os képeket :((( nemhogy még megnézni hogy műxik e minden :(((

(#123) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

mág PH! t olvasni is nehéz :(
fax kivan mán az 56k s suxmodemmel... :(
nagyanyáméknál volt jó ott bezzeg van ADSL raadasul 512es... az kira volt felpakoltam az oldal 2pill
leteszteltem iuuabb 2pill

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#124) -=Ghost=- válasza LukE (#119) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

kétlem hogy az aláírásom alapján sütne meg bári bármit is. max az oldalon található leírás alapján. de majd javítok rajta...
de 56k val :(majd valahogy megoldom

(#125) LukE válasza -=Ghost=- (#124) üzenetére


LukE
veterán

nem az aláírásod, hanem a leírásod:)

/me33.6:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#126) -=Ghost=- válasza LukE (#125) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

jó ezzel végleg bebizonyítottam hogy nem tudok olvasni :DDD

/me33.6:DDD
de nem baj még tok venni ezt-azt (marad legalább 10e m :DDD
ON

[Szerkesztve]

(#127) LukE válasza -=Ghost=- (#126) üzenetére


LukE
veterán

nem mindíg :DDD köcsögölésből írok

/me 33.6kbps-es modmen vagyok, #124 utolsó sorára reagálva

(kilégteleníti magát az tál nélkül is)
(azt ugye tudod, hogy egy halasnál megvenni az eheimet talán olcsóbb lett volna)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#128) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

ezt én nagyon jól tudom.
DE nem találtam nagyobb halasoknál néztem egyet mondok: aquapet
ott nem volt csak valami seltz vagy mi abban meg nem bízom a ''profik'' rendszerében (legalábbis nagyrészében) Eheim 1046vagy1048 pumpa van...de mint elmlitettem nem találtam máshol eheimet csak vizhutes.com on
de február 13.a utáni hétig (február3. hete) ben kaptok csak képeket mert reménykedtem hogy lezs raktáron nekik pumpa meg tartály de nem volt most leltároznak és még ezen a héten elmehetnék a pumpáért de akkor meg febrárban meg mehetek megint... ezt nem szeretném
ezért majd később. ha van itt valaki aki vizhutes.com os emberkék között van (ott dolgozik) vagy tud a raktárkészletről az írhatna ha megjött a cucc (Eheim 1056 és tank o matic eheim1046/1048 tartaj)

(#129) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

emberek!
csinált már valaki
home made gravírt plexire? ( csak mert erre készülok :)) )

és ha igen akkor írja le a tapasztalatait (mivel csinálta akkus vagy villany fúróval, nagyon nehéz e, meg lehet e csinálni szépre, lessz valami komplikáció a plexi miatt???)

(#130) LukE válasza -=Ghost=- (#129) üzenetére


LukE
veterán

ja, 2002 karácsonyra kapott kishugom 1 ilyet, szépen elemről, meg két külön szín, meg minden jó dolog 1ben:)
ugyan közelről nézve lehet kivetni valót találni benne, de szerintem qrva jó lett:D
Aki eddig latta, annak tetszett.

(megprobalko 1 kepet felnyomni, de azota picit megfaradt a divájsz)
(sima kézi fúróval és vagy vékony fúróval, vagy gravír fejjel, nem emlékszem)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#131) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

tudna nekem mutatni valaki egy képet egy skorpiorol?
(''lapos'' legyen) ne laccon rajta hogy domboru állat :DDD
mit például a nonfigurativ sarkany matrica topicban leő sárkányok

(#132) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

nah felraktam néhány új képet!
nézzétek!
fogaggyunk hányan le fognak hurrogni hogy hol a gép
de nem fér az asztal aláááááá!
de ez mind1 kérem a véleményeket ezekről is
(mint mindíg :)))

(#133) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

nah miaz? senki semmit?
elhagytatok? :DDD
még te is lúk? :DDD)

vagyis azt ias írhattam volna hogy ''up!'' :D

(#134) LukE válasza -=Ghost=- (#133) üzenetére


LukE
veterán

te akartad (aka. UP!)

tomb raider sok helyen, es rengeteg ikon az asztalonLooooL:)) (az ott alul viszonyitas keppen egy 120x38mm-es Sunon dog) (nem, nem megy, mert hangos)

az a fali Pc nagyon cuki, de van jobb is: [L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=2&y=13[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#135) -=Ghost=- válasza LukE (#134) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

nah ''jó'' szokásodhoz híven má megin jó leszótá! :DDD

tomb raider sok hejen??? hol? 1 kep a falon meg a hettér csókolom. ez 2db ''2 ember az társaág 3már tömeg'' ez itt nem érvényesül mert nem emberek és csak 2 van :DDD

nem teccik az gép elehjezése sem. akkor a válasz:
nah akkor javasolj egy jobb hejet neki!
(a bafak bontása és az asztal apró darabokra aprítása nélkül)

nem teccik a holeado se. válasz:
az hőleadó??? jó látom te a méretre mész... lol
hát engem nem az vezérel hogy egy kamion radíját akaszzam a gépre (így is nehéz hátmég egy olyan nagy genyóval van vagy 20kiló:DDD)
biztos jól hűt... mivel nyomatod le róla a meleget?
ez azért jó mert:
a méretéhez képest kibajól hűt.
kultóráltan néz ki.
de ami a képen van amit linkeltél az egy gánytelp má bocs
ha ijen hőleadóm lenne akko nem kapcsolnám be a gépet ha ezzel kellene hűtenem...
undorító kinézete van.

nem tom hogy lehet valaki ijen igénytelen... :DDD
te állat! :DDD
szar az a kari nagyon azt még abban a conf ban cseréltem egy 7200es radeonra...
ami azóta is megy a gépben de jól jönne már egy új. :DDD

[Szerkesztve]

(#136) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

huh e szép hosszú lett :DDD

most én is jól leszóltalak hogy mijen igénytelen vagy bibibííííí :DDD
na jo nem hülyülök de most te is jól mekkaptad! :DDD

(#137) LukE válasza -=Ghost=- (#135) üzenetére


LukE
veterán

(csak mert hiányoltál)

nekem már az a 2 TR kép is sok:)

asztal oldalára erősítve? A gép ''másik'' oldalán úgy sincs semmi, rárakod 1 polcra. fektetve? földön? szoba közepén? kisebb ház?

hogy kicsit konstruktív hozzászólást is kapj tőlem: bírja az a polc a gép 20kilóját?

Az csak egy teljesen átlagos Skoda radiátor, és nem fujatom semmivel, van 7 centi hely a fal mellett, és jó elvan magában. (alatta 1 méterrel meg megy a fűtéscső, de végülis mind1:D) Meg egyébként sem látszik, lustaság rulz:D (modjuk fél éve ki akarom hajítani, de mindíg van valami fontosabb dolgom)


[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#138) -=Ghost=- válasza LukE (#137) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

asztal oldalára erősítve? válasz:
nyem nyem 1.ok: rövid a monitorkábel ami a videokariba megy.
2.ok: nem szeretném furkálni az asztalt a ház miatt.

fektetve? válasz:
plána nem fér el sehova :))
ezt már megmoddoltam nem szeretnék lemondani róla egy olyan kis putriért :))
putri t a kissebb házakra értem. :)

[Szerkesztve]

(#139) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

az lenne a kérésem hogx ajánljatok egy jó chipszethűtőt abit ic7-g re!!!
valami halk, jól hűtő, viszonylag jó kinézetű kéne,
lehet passzív, ventis, vagy vizes is akár
a ''pöckös'' rögzítéshez kéne mármint ezt úgy értem hogy nekem nincsenek lukak a chipszet körül hanem 4 kis u alai izé megy az alplapba és az tartja a hűtőt
ár nem nagyon számít!
gondolom úgysem lehet több 5000ft nál
hacsak nem vizes de az se lehet sokkal drágább gondolom én
szal valami szép kis hűtő kéne...
plz segíccsetek ez a mostani egy KVdaláló :(
pedig ez jól néz ki csak ha hazamegyek bekapcsolom a gépet ojan hangja van mint egy KVdaráló aztán elcsendesedik es halkan fojtattya... :(
segíííícssééééég!

(#140) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

töröm a fejem hogy elviszem a géphárat autófényerőshöz...
de mielőtt ezt megtenném felteszem itt a kérdést
szerintetek mennyi egy codegen 7016 os házat előlappal együtt feketére lefujatni?

(#141) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

töröm a fejem hogy elviszem a géphárat autófényerőshöz...
de mielőtt ezt megtenném felteszem itt a kérdést
szerintetek mennyi egy codegen 7016 os házat előlappal együtt feketére lefujatni?

(#142) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

töröm a fejem hogy elviszem a géphárat autófényerőshöz...
de mielőtt ezt megtenném felteszem itt a kérdést
szerintetek mennyi egy codegen 7016 os házat előlappal együtt feketére lefujatni?

(#143) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

hopsz! sry!
valamejik moderátor kitörölne a 3 ból 2t? köszi!

(#144) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

emberek!
ilyen nincs!
senkinek semmi tapasztalata hogy mennyibe kerül, hogy jól fog e kinézni és egyáltalán elvállalják e?

(#145) LukE válasza -=Ghost=- (#144) üzenetére


LukE
veterán

mivel atus haza van fenyezve, ezert tole kerdezd, de talan meg is irta a coolness.hu-ra. Egyebken az a legegyszerubb (&leggyorsabb), ha korbemaszod a szomszedos fenyezoket, es megkerdezed. Egybol mondanak arat, meg hogy mikorra lenne kesz.
Eloszor en is azt hittem, hogy majd hulyenek nezenk nehany kerdesemmel, de neki tokmind1, hogy nagykonyhai edenyt, vagy szgep oldalt csinalnak. penz-penz.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#146) -=Ghost=- válasza LukE (#145) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

''neki tokmind1, hogy nagykonyhai edenyt, vagy szgep oldalt csinalnak. penz-penz''
nekem nem csak az oldalát hanem a tetejét meg az első műanyag lapot is le kellene festetni :) )
de ha a gomokat nem veszem ki akkor abból lehet valami baj? ezt úgy értem hogy beragad a gomb a festéktől vagy valami egyéb?

ha lenne tőlle baja akkor mit csináljak vegyem ki és festessem le vele külön azt is?

mert nem biztos hogy egy fekete házom a legjobb ''gombszín'' a ''lilás kékes'' (ami az alapszíne) lenne

ezt úgy is megfogalmazhattam volna hogy ha ugyanojan színűre akarom festetni a gombokat is akkor mebekagyhatom vagy vegyem ki és festessem le külön?

(#147) LukE válasza -=Ghost=- (#146) üzenetére


LukE
veterán

elmászol és megkérdezed. illetve mondod, hogy bácsi kérem a gombokat tessék kiszedni, és lefesteni külön:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#148) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

de ha a bácsi kérem aszonnya h szeggyem ki én? :DDD
nem mintha megoldhatatlan lenne szerintem kiveszem otthon addig is azzal fogom használni :DDD)
de akko sztem a kibe kapcsolast megoldom
akko majd körbejáok azt írom a fejleményeket

ui: tok jó lenne ha más is járna ebbe a topic ba...
nem miontha bajom lenne veled de más is hozzászólhatna....

(#149) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

császtok!
tudom hogy van millio ezzel foglalkozó topic de nekem egy link kéne ami egy leírásra mutat hogy hogy kell szines lcd t készíteni (kék háttérvilágítás hogy sötétben is lehessen látni)
és a leíráson kívöl még kéne egy cím hogy hol tudok ijen cuccot veni (az LCD t meg ami kell az elkészítéséhez akár több hejre is hajlandó vagyok elmászni érte)

(#150) LukE válasza -=Ghost=- (#149) üzenetére


LukE
veterán

hááát. ha csak nem vagy nagyon mazoista, akkor codix.hu, és veszel 1 újat. EL fóliát lehet kapni, asszem pölö Conradban is, de ott meg mindent kb a normál ár dupájáért lehet megvenni. (és nem is 100%, hogy nem baxod el elsőre:D[nem én mondom, olyan mondta, aki már sok lcdt alakított át])

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.