Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

hi all!!!!
kaptam karácsonyra egy digitális fényképezőgépet.
csináltam is egy oldalt a gépemről nézzétek meg és kérem a véleményeket!
[L]http://ghost.uw.hu[/L]
de a véleményeketz és az észrevételeket az oldallal kapcsolatban is várom
meg persze a gépről :)

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#2) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

ja és írjátok meg hogy miről tegyek még fel képeket vagy mit írjak le részletesebben

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#3) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

basszus végre megcsináltam egy pár képet a gépemről felraktam a netre látom már vagy 26an meg is méztétek de télleg ennyire nincs véleményetek?!
ja és ha lehet ne george é hoz hasonlítsátok mert neki ezzel a festéssel nagyon penge háza lett

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#4) PeliScan


PeliScan
addikt

Nem lesz rossz, csak így tovább. :) Viszont szerintem tedd fel gyorsan a többi képeket is, most miről mondjon véleményt ez ember, hm? Van egy radiátor, és egy blowhole, meg egy ablak, amiről te is mondtad, hogy semmi extra. :)

(#5) PrinczA válasza -=Ghost=- (#3) üzenetére


PrinczA
őstag

Tecc !!!
Aszem en is benevezek egy olyan elso oldali ventis reflexcsoves cuccra.

(#6) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

na jo de miről? gpu, cpu blokkok? pumpa? semmi erdekes.
pumpa ordasi féle blokkok meg home made ordasi felet próbáltuk utánozni :)
de majd jönnek arrol is a képek csak most még nem akarom szétszedni :) majd 1-hét de a cpu blokk rol jön előbbis szünet végén valamikor
és hogy mirő monnyon véleményt az ember? arrol ami eddig fennvan!

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#7) -=Ghost=- válasza PrinczA (#5) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

azt george nál reklamáld! nekem is ő küldte mert lehet hogy nem voltam elég körültrekintő sde én nem találtam :(
de őküldott 1et 800píz a postával együtt

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#8) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

hol tudom megnézni a szmájlikat (az összeset) ez kicsit off os de mégis csak az én topicom :)
szal erre még várom a válaszokat meg a gépemmel kapcs. a véleményeket

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#9) [w] válasza -=Ghost=- (#8) üzenetére


[w]
őstag

a smiley-k a hozzaszolas szerkesztoablak alatt jelennek meg es ha egyiken rajtahagyod az egeret, akkor a ''kodjat'' is megmutatja. :)

a modrol annyit, hogy ez a beomlo eleg frankon nez ki, de a forrasztopaka hasznalata nekem eszembe nem jutott volna... :D
nem tervezed, hogy te is lefested a hazat?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#10) vicces válasza -=Ghost=- (#3) üzenetére


vicces
addikt

a beömlöt már láttuk george-nál.
az oldallapot pedig már sokan megcsinálták.
egyébként gratula! én veled ellentétben nem tudom magam rászánni, hogy lemenjek a pincébe, és mindent befejezzek. :)
a vizhütésem is megvan, csak be kéne pakolni:)

majd talán jövöre

:)

(#11) mormota válasza vicces (#10) üzenetére


mormota
senior tag

ha már csak be kell pakolni, akkor mi a bajod? nekem nincs is kész (mondjuk én nem is csináltam).. most ugyis ráész:)) ''csak'' fórumozol.. ahelyett beszerelhetnéd nyugodtan, és csinálhatnál 1-2 képet:D, amiket felraksz vhova publik helyre

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#12) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

azt hogy festem azt nem! de hogy festetem valakivel aki olyan szépre meg tuggya csinálni mint george é azt igen! :)
de én azokon kívű gondoltam (amik alul vannak)
mert pl valakinek az aláírásában van aza ''legszebb öröm a söröm''és egy szmájli meg ijenek. szoktam látni néhányat itt ott ... de ha csak ennyi van ami itt alaul... akko nagyon szomorú ghost leszek :D na nem azt azért még nem :D
nincs valakinek auto fényezős ismerőse akihez ha beviszem a géphházat megcsinálja? :D

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#13) -=Ghost=- válasza vicces (#10) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

''a beömlöt már láttuk george-nál.'' lehet hogy azért mert tőle kértem hogy küldje el postán??? talán asszem igen... de ha el is olvasod ott van alatta a szövegben :)
az oldallapot pedig már sokan megcsinálták de nem hinném hogy pont ijen formában legalábbis ijet én még nem láttam

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#14) -=Ghost=- válasza [w] (#9) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

a a forrasztópáka meg az első eszköz volt ami eszembe jutott ott volt az öteltek között még a ''sniccer'' is cask azzal átvagdosni egy 2-3 mm vastag műanyaglapot... ha multr évbe elkezdtem volna akkor sem lennék még kész vele... nah mind1 pákával kész voltam durván 30 perc alatt

[Szerkesztve]

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#15) mormota


mormota
senior tag

kérdés: plexit hol vettél hozzá?
mivel vágtad ki az oldalát?

ja meg mennyiért?

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#16) -=Ghost=- válasza mormota (#15) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

válasz: praktiker mindenre van kész... (!nem reklám!) áááá dehogyis reklám!
nah mind1 szal nem az és kész! punktum vagy mi:)

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#17) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

még egy kérdés: hogy kell az aláírásomba link et csinálni?

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#18) mormota válasza -=Ghost=- (#17) üzenetére


mormota
senior tag

ugy müxik mint a html kód
ha képet akarsz akkor [] közé img-t irsz a végére meg /img
közé meg a linkjét
ha meg linket, sztem akkor meg ''link href='' kell és /link

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#19) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

várj csak egy kicsit írd le pontosan hogy mit kell beirnom hogy az legyen a link hogy: http://ghost.uw.hu
csak max belerax néhány szóközt hogy a jelek jelenjenek me ne pedig a link es be tudjam írni

[Szerkesztve]

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#20) vicces válasza mormota (#11) üzenetére


vicces
addikt

amit nem akarok most, az a feltöltés.
fényképet meg csak webcam-el tudnék csinálni, ami szörnyü.
mondjuk már van egy pár kép a proba menetről. csak még nincs kint sehol.:)

:)

(#21) mormota válasza -=Ghost=- (#19) üzenetére


mormota
senior tag

<link href=''http://ghost.uw.hu''>
asszem igy kell
vagy ha igy nemmegy:
<a href=''http://ghost.uw.hu''></a>


[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#22) mormota válasza vicces (#20) üzenetére


mormota
senior tag

mondd azt, hogy lusta vagy, vagy hogy modemes vagy gprs vagy mittomén.. talál ki vmi kifogást:))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#23) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

lustának lusta vagyok de sem modemes sem gprs es :D legalábbis most nem majd ha hazamegyek (nagyanyameknál vagyok szünetekben és megredeltük az adslt nyárra azóta van és lesz is egy db ig :D)

[Szerkesztve]

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#24) mormota válasza -=Ghost=- (#23) üzenetére


mormota
senior tag

(#22) mormota válasza --=vicces=-- (#20) üzenetére
de mind1

Illusztrálok, tehát vagyok

(#25) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

jah nem nekem szolt bocs azt nem neztem :D
amugy nem megy ez a linkelés :(

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#26) mormota válasza -=Ghost=- (#25) üzenetére


mormota
senior tag

keress vkit, akinek link van az aláirásában...

Illusztrálok, tehát vagyok

(#27) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

:D az lesz

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#28) vicces válasza mormota (#22) üzenetére


vicces
addikt

mondjuk legyen a lusta.
nem tudom miért, de sokszor elöree megérzem, ha valamit nem szabad megcsinálnom.:DD
pl.: ha ma nekiesnék, lehet, hogyletörnék egy pöcköt a foglalatról.

:)

(#29) mormota válasza vicces (#28) üzenetére


mormota
senior tag

ezt igy konkrétan érzed?:)) (jó kifogás, grt)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#30) vicces válasza mormota (#26) üzenetére


vicces
addikt

nem azért, de a linkek nem le vannak tiltva az aláirásokban??

a ph!-s link igy néz ki:
[L]ide_jön_a_link[/L]

:)

(#31) mormota válasza vicces (#30) üzenetére


mormota
senior tag

erről fogalmam sincs... lehet benne van a szabályok között, de azokat egyszerűen nem olvastam el:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#32) vicces válasza mormota (#29) üzenetére


vicces
addikt

akkor mondok egy példát.
ma el kellet volna mennem fodrászhoz. már több napja gyúrtam rá:))

:)

(#33) vicces válasza mormota (#31) üzenetére


vicces
addikt

amikor irod a hozzászólást, akkor láthatod a szmájlik alatt ;]

:)

(#34) mormota válasza vicces (#32) üzenetére


mormota
senior tag

hmm... akkor te nem kapkodsz el semmit ezekszerint..
én most is tanulok (nem vagyok stréber, egyszerüen k*rva sok az anyag kémia szigolatra)

de te tudod.. biztos megvan az indokod, hogy miért nem akarod megcsinálni... ápropó idő.. nem rozsgál be a réz mag a vizesblokkban?:))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#35) mormota válasza mormota (#34) üzenetére


mormota
senior tag

pedig nekem is lenne sok sok elképzelésem, hogy miket kéne csinálni a géppel:
oldalra venti, előre légbeömlő-szerűség, hátulra venti, északi híd passzív hűtés, plexi oldallap (neadjisten mintával), stb

Illusztrálok, tehát vagyok

(#36) vicces válasza mormota (#35) üzenetére


vicces
addikt

dettó:)
mondjuk nekem nem nagyon jönnek be a hullámosan kivágott oldalak, mint pl -=Ghost=- kollega alkotása.
szerintem az már kicsit játékszerüvé teszi az gépet, és elvesziti a komolyságát.
ha egyszer nekiesek, akkor biztos hogy 4 egyenest fogok vágni.

[Szerkesztve]

:)

(#37) mormota válasza vicces (#36) üzenetére


mormota
senior tag

simán dekopirral nekiesel, oszt ahogy sikerül az előre megrajzolt forma?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#38) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

4egyenes??? az nekem kicsit hétköznapi és korlátolt ha nekem nincs legalább a gépemnek legyen valami stílusa... :D

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#39) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

amúgy a gépemről még jöhetek a vélemények ja és még oda van írva hogy ''ándör konsztáksön'' tehát NEM VÉGLEGES

[Szerkesztve]

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#40) mormota válasza -=Ghost=- (#38) üzenetére


mormota
senior tag

önkritika rulla

Illusztrálok, tehát vagyok

(#41) lesaux válasza -=Ghost=- (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Na, csak átfutottam a topikon.
Képet, linket stb. aláírásba nem tudsz belerakni. Akinek mégis ott van, az régebben tette bele, mielőtt áttértünk a RI/OS3-ra.

A weboldaladról. Jónak jó, csak a képekkel bánhatnál precízebben. Egy 400*300-as kép ne legyen már fél mega. Irfanview-val vagy bármi mással összekicsinyíted akkorára, amekkorára kell. Megcsináltam magamnak, 10 kbyte lett.
Ilyenekre nem ártana odafigyelni.

Meg lehetne egy kicsivel több kép is az oldalon. :)

(#42) vicces válasza -=Ghost=- (#39) üzenetére


vicces
addikt

abból a 2 képből nem lehet valami sok véleményt alkotni.

:)

(#43) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

1 ma szerváltam infran viev et de már kész az új oldal 640*480 as képek vannak (átlagban) azért csak átlagban mert van ami ''magasabb''
2 senkinek nem tűnik fel aza marhanagy UNDER CONSTRUCTION felirat????
segítek: kék-fekete alapon szürke téglalap néhány hejen mintákkal benne fekete szöveg : UNDER CONSTRUCTION ?! bazz télleg ijen nehéz merérteni??? :(

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#44) mormota válasza -=Ghost=- (#43) üzenetére


mormota
senior tag

egyébként elég érdekesen jönnek be a képek... mivel csinálod az oldalt?
legalább táblázatba tedd a képet, mert igy, hogy ráklikk, és le kell görditeni az oldalt, ez nem igazán jó móka (sztem)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#45) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

ja és 1. vagy 2. hozzászólásom volt hogy várom az 5leteket mi kéne még...
de nem azt várom h rakjá mán fel még képeket bazz hanem konkrét 5leteket h mirőőől oldallap beömlő hőleadó stb

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#46) -=Ghost=- válasza mormota (#44) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

mer a ph! t nem görgeted ám 200 hozzászólásos topic 50 hozzászólás/oldal mire az ajjára érsz legalább 10x elfogattad a gorgot...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#47) mormota válasza -=Ghost=- (#45) üzenetére


mormota
senior tag

mindenről.. ebben a sorrenden.. szépen mindegyik alkatrészről 2-3 kép

Illusztrálok, tehát vagyok

(#48) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

megelsz már a légbeömlőn kívü mindenről 3 van...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#49) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

felőttem az új oldaét 640*480képek 10kbyte körul vannak ... és több kép de majd még jön...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#50) mormota válasza -=Ghost=- (#48) üzenetére


mormota
senior tag

esetleg külön ide kábelekről (ha te csavartad őket)
tápról kiszedve, ha moddoltad
külön az üres házról

ilyesmik

Illusztrálok, tehát vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.