Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Poctar


Poctar
senior tag

Már sok telecsivel volt dolgom.
Mindegyiknek van vmi gondja, ezért sokat lehet szenvedni a beállításával.
Idáig mindent megbírtam oldani.
De az a Samsung D410-nél elakadtam.
Beállítok mindent és az explorer nem reagál.

(#2) kgbrg


kgbrg
tag

Lehet hogy a telefonnal van gond.
Más telefonnal megy?
Milyen szolgáltató?

APN be van állítva?

A modem speciális beállításhoz ezt írd be: AT+CGDCONT=1,''IP'',''IDE KELL AZ APN''

(#3) Poctar válasza kgbrg (#2) üzenetére


Poctar
senior tag

Idáig ment más telefonnal.
A szolgáltató Vodafone.
A speckó is be van lőve.
Ha a kapcsolat létrejött, akkor minden böngésző azt közli, hogy ''nem lehet a kereső lapot megnyitni''.
Ha a saját progijával lépek fel (Easy Gprs), akkor az adatok, csak úgy száguldoznak, le és fel. Mintha megával másolnék a mobilos vonalon. :DDD
Egyébként egyszer már volt szervízben a telcsi. Azóta szinte tökéletesen működik minden rajta.

(#4) Arval


Arval
csendes tag

Nekem is vodkas netem van, Motorola C333-as modemmel ;]
Vitama*al...en is probaltam/lattam jopar telot netezes kozben, nem akarom fenyezni a sajatom, de ez, illetve a c350 volt, amit hosszabb idore is lehetett hasznalni netezesre:) Ujraindulni nagyon ritkan szokott.

''Ha én állat lennék, nem tartanék embert a lakásban...''

(#5) Poctar


Poctar
senior tag

Nekem idáig egy Imate Pocket Pc ment tökéletesen. Csak akkor nem lehetet netezni normálisan, mikor vírus került a gépre. Még most is +van, de nem én használom. A samsung D410se én használnám. A lényeg, hogy mindent beállítok és semmi. Már a hajamat téptem múltkor is.
Azt nem tudom, hogy egy átlagos fhsz, hogy lövi be magának otthon a mobilos netet. Én pl elsőnek sokat szenvedtem vele. Most, hogy már 2éve csinálom hobby szintem a telós netet, azóta megy. De még így van mi ki fogjon rajtam.:(((

(#6) Poctar


Poctar
senior tag

A kérdés még mindig fenn áll.
Mi lehet a gondja egy Samsung D410-es telcsinek, ha minden rendesen konfigolva van a Pc-n, és a webBöngészők azt mondják, hogy nem lehet semmit sem megnyitni.
:F:F:F

(#7) kgbrg


kgbrg
tag

Párszor már előjött nekem is ilyen gond (mindig akkor ha bluetooth adaptert telepítettem). Az explorer nem töltött sermmit, az opera meg connection error... Nekem az újratelepítés segített.

(#8) Gdi


Gdi
senior tag

Hi!
Bővebben: link

Ja és poc nincs kedvan 26.án modding kiállitásra jönni (pest), bővebb infó : radikalmod.hu
vagyis addigra nincs kölcsön egy fényképeződ vagy egy kamerád :D

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#9) Poctar


Poctar
senior tag

Egy Up ennek a topicnak, ha már nem ír ide senki. Viszont téma beli topicot nyit, peddig itt lenne ez.:DDD Igaz lehet rossz helyen:U

(#10) adiokosteve


adiokosteve
csendes tag

Sziasztok!
Én most hazsnálok először telós netet
A gondom, hogy torrentezek, és utorrentben passzív vagyok.
Hogyan tudnám magam aktívvá tenni router beiktatása nélkül?

A válaszokat előre is ksözönöm.

(#11) meroly válasza adiokosteve (#10) üzenetére


meroly
veterán

Ez a topik lassan öt éve kihalt.
Kérdezd meg a szolgáltatód topikjában.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.