Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) sp8787 válasza .LnB (#898) üzenetére


sp8787
addikt

Persze ,hogy a Houston az eselyesebb ez nem annyira kerdes.
De ez baseball itt szinte barmi megtortenhet.

A hanging az azt jelenti ha a strike zone felso reszebe megy. Alapban egy tokeletes slider-nek vagy lefele vagy oldalra ki kellene mozognia a zone-bol.

Amit direkt lassabra dobnak az a changeup ami 5-10mph-val lassabb es gyakorlatilag kiesik lefele a zonabol.

(#902) sp8787 válasza Al365 (#900) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam egyszeru. Annak idejen lattam a Maddux,Glavine,Smoltz triot fenykorukban es innen Atlanta.

De pl. rengeteg NBA-t nezek de nem mondanam ,hogy lenne akar egy kedvenc csapatom.
A NHL-ben meg a Blackhawks mert sokat jatszottam regen PC-n es az volt a legmenobb logo.
NFL-ben nincs kedvenc csapatom ott csak bizonyos jatekosok szimpatikusak vagy unszimpatikusak(TB12).

(#903) .LnB válasza Al365 (#900) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már a PS topikban írtam offba, nem tudom olvastad e

A 2016-os World Series volt az első playoff amit először végigkövettem. És lehet, hogy ha ott az Indians nyer, akkor most Cubs drukker lennék.

És Racecam miatt. Nem tudom, hogy ismered/ismeritek e őt. Ő is nagy öreg már. Talán az NFL topikban írt akkoriban az MLB-vel kapcsolatban. És bennem akkor jött elő, hogy úgy is olyan rég szeretném jobban megismerni a baseball-t, hát akkor belevágtam. Ő ráadásul Indians drukker nagyon rég óta. Az Indians-ben vannak is olyan játékosok akikért tudom kedvelni azt a csapatot.

De valahogy amit igazán szeretek az az egész légköre a baseball-nak. Nem is az izgalom, vagy játékelemek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#904) Al365 válasza sp8787 (#902) üzenetére


Al365
tag

Azért az érdekes, hogy a pitcherek vonzottak a baseballhoz. :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#905) .LnB válasza Al365 (#904) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már csak azért is, mert ahhoz már azért a szabályokkal, miértekkel képbe kell kerülni, hogy egy pitcher-t tudjál értékelni.
Én például még ezzel sem vagyok teljesen képben. Vagy nem tudom. Sokszor elgondolkodom, hogy most azért dobta a zónán kívülre mert béna, vagy, hogy beugrassza az ütőt. Nyilván szituáció függvényében.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#906) sp8787 válasza .LnB (#905) üzenetére


sp8787
addikt

Mire egyaltalan volt lehetoseg baseball-t nezni addigra mar azokkal teljesen kepben voltam mert rengeteg Hardball 5-ot jatszottam. :K
Sot ahhoz meg roster-eket is csinaltam, valojaban onnan indult.

(#907) Al365


Al365
tag

Nekem akkor tűnt fel, hogy a pitcherek milyen fontosak, mikor Randy Johnsont néztem. Imádtam (meg utáltam, mikor ellenünk dobott), pedig nem a Cardinalsban játszott.

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#908) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Show 19:

Kicsit áttérve a játékra, ki milyen nehézségen játszik? Mit érdemes állítani és a többi.. Én most RTTS-ban felkúsztam legend szintre ütésben. De ott már az is nagyon kicsi, amekkora felületet az ütés lefed. Nem semmi így. Max majd vissza lecsúszok HoF nehézségre ha nem megy, mert még mindig dinamikus nehézségen nyomom.

Ütés típus? Én Zone-t használom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#909) psycroptic válasza .LnB (#908) üzenetére


psycroptic
őstag

Én amit a gép megajänlott nehézségen jätszom. Rookie vagy beginner. Még mindig nem vagyok tisztäban egy két dologgal 100%-san. Én is a Zone-t hasznälom. Tegnap bekerültem a "nagyok" közé. Elsö szezonomat jätszottam és bekerültem a Baltimore Orioles-be, mint SS. Ezek utän meg pläne nem merek a beällítäsokban vältoztatni... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#910) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ajjaj, nem működik az oldal ahonnan a meccseket szoktam... Nézni.
Remélem rendbe fog jönni. Mert így nem tudom hogy nézem meg a game 1-et. Addig remélem az eredménybe se futok bele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#911) sp8787 válasza .LnB (#910) üzenetére


sp8787
addikt

A masik oldal megy.

(#912) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó meccs volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#913) Al365 válasza .LnB (#908) üzenetére


Al365
tag

Én kezdőn, mert ehhez rengeteget kellene gyakorolni. Régebben, mikor 2 szezont lenyomtam MyPlayer-en, akkor már elég profin tudtam ütni és dobni. Ehhez mocsok sokat kellene vele játszani, az meg a gyerek miatt sem megy (alig lehet kilökdösni a PS elől).

Jelenleg most is ott tartok, hogy ütőként belekalimpálok minden dobásba, mert nem érzem melyik jön strike zonán kívülre.
Dobóként pedig akkor dobok zöldet (good), mikor nem figyelek az indikátorra. Ha figyelem, akkor fix a piros (too late, too early).

Régebben 1x játszottam online PS3-on, s nagyon élveztem. Az ellenfelem az összes szektoron kívüli dobásomba belekalimpált. Ő már nem élvezte ennyire és a 3. inning után kilépett :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#914) .LnB válasza Al365 (#913) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nem tudom mi volt velem. Játszottam Legend-den. 3-4 meccsig ütésem se volt. Gondoltam vissza teszem Hall of Fame nehézségre. 5-6 meccset szenvedtem úgy is, de semmi. Itt már valami .050-ös AVG-m volt. Vagy fáradt voltam, vagy nem tudom.. Még visszább tettem a nehézséget. Érdekes mert múltkor írtam is, hogy Legend-en is milyen jól ment. Simán HR-eket is ütöttem. Tegnap semmi, bázisra alig jutottam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#915) Al365 válasza .LnB (#914) üzenetére


Al365
tag

Azt én is megfigyeltem (már amikor jól ment), hogy van az, mikor a szemem nem áll rá a játékra. Nem tudom jobban megfogalmazni.
Amikor "rá áll", akkor nem csak azt tudtam eldönteni, hogy hova jön a dobás, de azt is, hogy fastball vagy changeup lesz.

Érdekes.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#916) sp8787 válasza .LnB (#910) üzenetére


sp8787
addikt

Na ujra megy. Vszinu NBA szezon kezdeti takaritas volt.

(#917) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Show 19-ben nem tudjátok, hogy hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy ne mutassa a képességeim alakulását a meccs közben. Tökre felesleges, mecvs után úgy is ott az összefoglaló. Kerestem már mindenhol. A +fielding, +contact, -speed... Ezekre gondolok. Persze RTTS játékodban van csak ilyen gondolom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#918) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

!Spoiler!

World Series Game 2.

Tengap este úgy néztem a meccset, hogy feküdtem az ágyba, kezemben pedig egy baseball labda, forgatgattam, tekergettem. De a tegnapi meccsen voltak olyan pillanatok, amikor legszívesebben ketté haraptam volna azt a labdát. :) Pedig nem is vagyok Houston drukker.

Összességében ez a meccs is tetszett. Sok érdekesség volt benne. De a Nationals egyszerűen felmosta a pályát az Astros-szal. Abszolút szerethető csapat ez a Washongton is. Főleg azok az ünneplések a kispadon. Ezen például nagyon nevettem: [link]. Soto is nagy figura. Engem csak az érdekel, hogy legyen sok meccses a döntő.

Holnap Game 3.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#919) psycroptic válasza .LnB (#918) üzenetére


psycroptic
őstag

És hol lehet ezeket a meccseket megnézni?

PSNID: Tomy83PS

(#920) .LnB válasza psycroptic (#919) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

MLB.tv hivatalosan.

A többit megírom privátban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#921) psycroptic válasza .LnB (#920) üzenetére


psycroptic
őstag

:R

PSNID: Tomy83PS

(#922) Al365 válasza .LnB (#920) üzenetére


Al365
tag

nekem is megírhatnád...priviben

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#923) .LnB válasza Al365 (#922) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus, ez privát akart lenni. Na de olvastad, az a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#924) Al365 válasza .LnB (#923) üzenetére


Al365
tag

Azt ismerem. Azt hittem élőben nézed (bár ezek most éjszakai események lennének, úgy sejtem).

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#925) .LnB válasza Al365 (#924) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként 2017-ben volt utoljára MLB.tv előfizum. Akkor azt tudtuk ketten nézni egyszerre. (NFL Gamepass-t például egyszerre csak egy helyen lehet nézni). Sajna azt nem tudom, hogy még mindig így van e ez. De élőre az a legjobb megoldás. Sőt mindenre az a legjobb, csak ára van. Viszont bármit, bármikor vissza lehet nézni.

Egy évre az MLB.tv regular season 50 ezer ft körül van. Az elsőre soknak tűnik. De az rengeteg meccs.

Itt egy értelmesebb review róla: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#926) psycroptic válasza .LnB (#925) üzenetére


psycroptic
őstag

És az AT Bat applikäció nem jätszik vagy ott nem lehet meccseket nézni? Az Csak 16-17€ egy évre.

PSNID: Tomy83PS

(#927) .LnB válasza psycroptic (#926) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a telefonos app csak nem? Azt én lehúzásnak érzem. Egy mobilos app ami fizetős... Más major sportoknál ilyen szerintem nincs. Abban napi egy meccset nézhetsz, telefonon vagy tableten.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#928) psycroptic válasza .LnB (#927) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen az a telefonos app. Ennyire nem mélyedtem még bele, hogy mit enged és mit nem. De ha csak napi egy meccs, akkor az elég karcsú.

PSNID: Tomy83PS

(#929) .LnB válasza psycroptic (#928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén Júliustól egyébként hetente egy meccs felkerült a Youtube-ra is: [link]. Nem tudom, hogy ez jövőre is lesz e. És akár az első héttől kezdve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#930) psycroptic válasza .LnB (#929) üzenetére


psycroptic
őstag

Na mär meg is van, hogy mit kezdek el apränként a munkahelyen nézni... :R

Szerk.:
na csesszék meg, azt írja ki, hogy ez a videó nem elérhetö... :((

(#931) .LnB:

nem, germäniäban

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#931) .LnB válasza psycroptic (#930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor te nem Dzsudzsákiában élsz? (Mármint Magyarországon)
Mert nekem mindegyik nézhető.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#932) Al365 válasza .LnB (#925) üzenetére


Al365
tag

Nekem is volt évekig MLB.TV előfizum, de már vagy 5 éve nincs.
Egyébként az alapszakaszban az MLB.TV-n is vannak free gamek, amit előfizetés nélkül nézhetőek. Azt hiszem napi szinten 1.

Sok az az 50 rugó az NHL.TV-s (szintén 50 rugó) előfizetésem mellé. NHL-ről nem tudok lemondani.

Isten igazából nekem FoxSport Midwest előfizetés lenne jó, ha működne Mo.-ról. De sajna nem megy.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#933) .LnB válasza psycroptic (#930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor valószínűleg ott valamelyik tv csatorna közvetíti a meccseket. Olyankor nem szokott elérhető lenni az ilyes fajta free meccs nézés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#934) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legjobb ez a DAZN lenne. Állítólag van MLB, NHL, NFL is rajta. Még nem néztem rendesen utána, egy srác írta hogy van. Itthon sajnos nem elérhető. Viszont psycroptic Németben igen.

Ez olyan mint a Netflix, csak sportstream. Igazából ha tényleg van minden, akkor mondhatjuk, hogy ez a mennyek kapuja. :D

miközben ezt írtam keresgéltem: [link] van itt minden.. Szuper lenne itthon ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#935) Al365 válasza .LnB (#934) üzenetére


Al365
tag

Ja, ez tényleg jó lenne.

Én azzal is megelégednék, ha MLB.TV-n és az NHL.TV lehetne csak adott csapat meccseit nézni. NFL.TV-n van ilyen, csak az is durva drága.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#936) .LnB válasza Al365 (#935) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legutolsó tudomásom szerint (egy hete olvastam) 1-2 év múlva lesz elérhető itthon. Lokalizált tartalmakkal. Ami engem pont nem érdekel. Viszont van olyan pletyka, hogy a Netflix-hez hasonlóan nézhető lesz már hamarabb is. Csak ugye nem lesznek magyar sportok. 100$ egy évre egyébként, 19$/hó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#937) Al365 válasza .LnB (#936) üzenetére


Al365
tag

Ja, mire halott öregember leszek eljön a Kánaán :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#938) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap este gondoltam, hogy majd ma reggel írok. De azt elfelejtettem, hogy éjjel volt meccs, azt meg még nem láttam. Csak a negyediket. Majd délután megnézem az 5. meccset. (Addig ne spoilerezzetek)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#939) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, nézi még valaki a meccseket rajtam kívül? :)

Ma pihi, holnap lesz a 6. meccs.

Spoiler

Kíváncsi vagyok nyer e most már egyet a hazai csapat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#940) sp8787


sp8787
addikt

(#941) .LnB válasza sp8787 (#940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Azért az nagyon komoly, hogy mindig az idegenben játszó csapat győzött. És elmentek 7. meccsig, szóval én már azért is elégedett vagyok.

-Egyébként kb könyvet tudnék írni, hogy milyen kacifántos úton sikerült megnéznem a 7. meccset. Hogy 3 napig nem volt net a környéken, átmentem haveromhoz letölteni de nem sikerült, aztán muteroméknál sikerült. Ezért 2-3 napig teljesen elszigeteltem magam az internettől.

-A magyar PS Store-ban még mindig nem elérhező az MLB The Show 20. Ezt nem is értem, hogy miért van így. USA-ban már rég előrendelhető. Na nem mint ha elő akartam volna rendelni, elgondolkodtam, de jó lenne többet tudni róla.

-Tegnap kikerült egy hangulatos kis videó a Golden Glove nyertesekről: [link] (szerkesztésileg bele tudnék azért kötni, mert amilyen jól indul, úgy van elcseszve...)

-Kicsit hiányzott már a baseball, ezért tegnap le akartam tölteni az All Star meccset. De megint nem ment.. aminek mennie kellett volna. Máshonnan meg órák alatt se töltődött le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#942) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt meg csak a poén miatt:

Gronk & Edelman Halloween jelmeze:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#943) sp8787 válasza .LnB (#942) üzenetére


sp8787
addikt

Meddig leszel onkentes szamuzetesben?
Amig vegig nem megy a DS?

A Gold Glove temahoz. Nem tudom lattad e mar jatszani Andrelton SImmons-t.
Ha lesz egyszer egy kis idod nezz meg egy highlights videot.

(#944) .LnB válasza sp8787 (#943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig. De múlt hét péntek után, most az előbb bekukkantottam a topikba, hiba volt, meg is írtam a kommentemtet, aztán erőt vettem magamon, és nem küldtem el. :) Majd ha végigjátszottam, akkor jövök vissza. Beteg módon spoilerfóbiás vagyok a DS-sel kapcsolatban, ez nem normális. De ez van.

Ma remélem neki tudok állni az All star gálának. Andrelton Simmons-t majd meglesem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#945) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam laza este, frankón lefekszek és megnézem az All Star meccset. Tök jó release, 720p-hez képest elég szép kép, 60fps. Na mondom ez jó lesz. Fox Sport (FS1) felvétel. 2. Inning, nézem lent az infó sávot, tudjátok, ahol a hírek mennek folyamatosan. Hát ott írja a meccs végeredményét. :DDD Ez kész. Hát ez egy ismétlés felvétele. Az amcsik meg ilyenekre nem adnak, az az infosáv független az adott műsortól. :) Mindegy, nézem mégis csak baseball.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#946) .LnB válasza sp8787 (#940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már Strasburg: [link]
Vannak érdekes szabad ügynökök.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#947) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szabadügynök igazolások:

Gerrit Cole -> Yankees
Didi Gregorius -> Phillies
Anthony Rendon -> Angels

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#948) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Astros-nál áll a bál a csalás miatt. Szép kis sztori. Még az index is írt róla: [link]
De Alex Cora se úszta meg a dolgot. Kirúgta őt is a Boston.

Múlt héten Mookie Betts pedig aláírt egy rekordot jelentő 1 éves, 27millió dolláros jelentést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#949) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma este megérkezik az MLB a Sport TV-re.
Készült egy Trash Talk epizód is ennek apropójából: [link]
Sport TV-s bejegyzés a témában, többek közt a kommentátorok neveivel: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#950) Triathlete válasza .LnB (#949) üzenetére


Triathlete
senior tag

Bartha Zoltán, Haraszti Ádám és Méhes Gábor mennyire van képben? Fura lesz magyar kommentárral meccset nézni, de rápróbálok.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.