Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vége a szezonnak. :(

Astros World Series győzelem. Én annyira nem örülök neki, de az kétségtelen, hogy megérdemelték. Egész évben nagyon jók voltak. Jeremy Peña meg egy állat. Év újjonca, Golden Glove, WS MVP. Egy évben.. nagyon durva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1002) HardRic


HardRic
addikt

Budapesten van olyan hely ahol szoktak menni kozvetitesek? Olyanra gondolok, mint a szamtalan Irish Pub ahol megy a foci amit en keptelen vagyok nezni. Iden viszont nagyon rakattantam a baseballra, de itthon szerintem lehetunk ezzel max 10-en… Pedig olyan jo lenne valahol sörözni amikor indul a szezon. :(

(#1003) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda WBC volt ez?! És ez a döntő is, ezzel az utolsó at bat-tel?!
Nagyon tetszett az egész! Kezdődhet a szezon!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1004) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sziasztok !
Most ismerkedek a sporttal , és lenne néhány dolog , ami nem tiszta (akárhogy olvasgatok utána ).
Szóval első ütőnél ugye ha nem ér földet a labda , akkor az ütő kiesett . Ez tiszta .
Ehhez kapcsolódó , hogy ha a védő játékos elejti a labdát akkor ki van ?
Valamint szintén ehhez : ha mondjuk van ember a 2. és 3. bázison akkor hogy van ? Ha az ütő el tudja ütni messzebbre a labda a védő kesztyűjét érése után a bázisról meg indulhatnak ? És a 3. (esetleg 2. bázisról ) hazaérő játékos az pontot ér ?
Bocs ha egyértelműt kérdezek , de ezt nem tudtam kibogarászni .
köszi

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1005) .LnB válasza mcwolf79 (#1004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha kiesik a labda a kesztyűből/kezéből, akkor nem esik ki az ütő. De persze ez nem úgy van, hogy mondjuk 5mp után elejti akkor se esik ki. :) Hanem ha kicsúszik, kipattan a kesztyűből.

A második kérdésre meg igen a válasz (0 vagy 1 out esetén). Az a "Sacrifice fly". Így: [link] Persze ha már van két out, akkor nincs sacrifice fly, mert akkor a harmadik ütő labdáját ha elkapták, akkor vége a játékrésznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1006) HardRic


HardRic
addikt

Lehet nagy hiba volt a Red Soxot választanom idénre, mert ami most megy az…. na mindegy legalább történik valami :D Ennyi homerun ritkán van még ha a rossz oldalon is :D Majd jövőre okosabb leszek, szerencsére nem köt engem lokálpatriotizmus sehova mint az amerikaiakat :D

(#1007) HardRic válasza HardRic (#1006) üzenetére


HardRic
addikt

Visszavontam. GO RED SOX!

(#1008) Triathlete válasza HardRic (#1006) üzenetére


Triathlete
senior tag

20 éve O's szurkoló vagyok. Maradok is, még ha folyamatosan csak szopunk! :DDD

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1009) .LnB válasza Triathlete (#1008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahhoz azért kell türelem. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1010) HardRic válasza Triathlete (#1008) üzenetére


HardRic
addikt

Én húsz éven át nem viselném el, hogy kiröhög az a madár :D De tisztelem a kitartást.

(#1011) .LnB válasza HardRic (#1006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nagyon korai, és teljesen értelmetlen az első meccsek alapján bármit is gondolni a csapatokról. Majd a szezon harmadától, felétől lehet nézegetni a teljesítményeket. És még akkor se számít nagyon semmi. :D A Phillies bebizonytotta ezt tavaly. És még a Padres is. Mert sokat nem vártam a Padres-től, a végén meg csak kiütötték a Mets-et és a Dodgers-t a playoff-ból.
Az alapszakaszban csak élvezni kell a játékot. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1012) Triathlete


Triathlete
senior tag

Nagy tanítás az a csapat, de legalább örök ígéret :DDD :U
Ismerek három másik srácot akiknek szintén ez a kedvenc csapata, legalább ennyi ideje. Amúgy 98-as logójuk volt a legjobb, akkor még nem röhögött ki minket mazochista fanokat :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1013) .LnB válasza Triathlete (#1012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, a 98-as logo sokkal kulturáltabb volt. Amikor váltottak a mostanira, akkor nem volt felháborodás? Mert ez elég idiótán néz ki.
Bár most találtam olyan képet, ami alapján 66-ban és 75-ben is volt már hasonló a logo mint a mostani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1014) Triathlete válasza .LnB (#1013) üzenetére


Triathlete
senior tag

A merch' cuccokon is sokkal jobban mutatott az a logó, azt nagyon nem kellett volna lecserélni szerintem. Felháborodást nem tudom okoztt-e, a nemzetközi fórumok alapján nem tudom eldönteni, hogy a fanok ennyire elfogadóak vagy csupán csak leszarnak mindent. :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1015) HardRic válasza .LnB (#1011) üzenetére


HardRic
addikt

Nyilván, csak drámáztam. :D Ami most megy amúgy az nagyon élvezetes. Boston és Angels game-eket néztem eddig; Annyira eseménydúsak, hogy nehéz közben mással is foglalkozni.

(#1016) Triathlete


Triathlete
senior tag

Mountcastle nagyot ment tegnap... :Y

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1017) .LnB válasza Triathlete (#1016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most pótolom a meccset. És már a hetedik alján megvolt neki a 9RBI. :) Azt a Grand Slam-et nagyon eltalálta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1018) HardRic


HardRic
addikt

Tampa menjen a francba a Times New Roman logójukkal már. Frusztráló széria volt. Remélem valaki szétkapja őket hamarosan.

(#1019) Triathlete válasza .LnB (#1017) üzenetére


Triathlete
senior tag

Összefoglalókat visszanézve egész jó széria volt az Oaklanddel, az viszont gáz hogy alig tudtuk verni őket, tehát kb. ugyanolyan szarok vagyunk :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1020) .LnB válasza Triathlete (#1019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1 meccsre vagytok a 2. helytől a csoportban.
De nagyon-nagyon korai még bármit elemezgetni.
Csak élvezni kell a látottakat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1021) Triathlete válasza .LnB (#1020) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen, én csak az eddig látottak alapján mondom. A szezon elején meg mindig jók vagyunk azt majd megindulunk lefelé. :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1022) .LnB válasza Triathlete (#1021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, hát helyre áll majd a rend. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1023) HardRic


HardRic
addikt

Magyarul megy amúgy közvetítés? Ha igen, hogy döntik el, hogy melyik game-et a párhuzamos 5 közül?

(#1024) Triathlete válasza Triathlete (#1021) üzenetére


Triathlete
senior tag

ööö...izé! :Y

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1025) Triathlete


Triathlete
senior tag

Eddig jó! :) Van még itt valaki? :))

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.