Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10541) vizimento válasza #79335424 (#10540) üzenetére


vizimento
senior tag

Ok köszi!
És melyik a leginkább ajánlott?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#10542) #79335424 válasza vizimento (#10541) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha van az adott típusra, akkor én a Finless ROM-okat preferálom.

(#10543) CsendbenJáró válasza #79335424 (#10540) üzenetére


CsendbenJáró
csendes tag

Sziasztok!

Olyan ROM kellene, amely támogatja a Bluetooth modult (hama). Tudtok segíteni, hol találok olyat?
Finless 2.1 nem ismeri fel, a Minix sem.

A GitHub-ról buildeltem az OmegaMoon kernelt, de szétesik a kép.

Szépen körbe kerestem a netet, de a fájlmegosztókon már csak bottal ütöm a nyomát. Ha valahol még fellelhető a következők valamelyike, légyszi linkeljétek be.

Két megoldás is jó:
a. Kizs féle kernel Finles 2.1-hez
b. vagy olyan önálló ROM, amely felismeri a bluetooth-t.

(#10544) Arti1 válasza CsendbenJáró (#10543) üzenetére


Arti1
aktív tag

Szia,
ide havonta beesik valaki, a topic lassan kihal... akinek volt (vagy a fiokban meg van) MK808, az most mar atnyergelt az S905-re, annak a topicjaban megtalalod a volt tulajokat, talan nem lesz gond egy kis nosztalgia miatt, ha rakerdezel...

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#10545) interstate76 válasza #79335424 (#10542) üzenetére


interstate76
addikt

Azt nem hiszem el, hogy Somatom-ot sikerült kib@szni a PH-ról! Nélküle kidöglött volna az összes RK-s mini pécé topik, kb. 200000 embernek segített itt, engem is beleértve, és mindig józan, higgadt tudott maradni, akkor is, ha hülyékkel hozta össze az élet.

Valami nagyon nem klappol ezen a helyen egy ideje! :(

Szerk.: vagy saját magát törölte? Azt nehezen tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10546) terra052 válasza interstate76 (#10545) üzenetére


terra052
őstag

Nyugi, reinkarnálódott csak :)
Somatom

werkmania.hu

(#10547) interstate76 válasza terra052 (#10546) üzenetére


interstate76
addikt

Nah, majd megkérdezem, hová és miért tűnt/tűntették el! Már persze ha ugyanaz a személy van a nicknév mögött, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10548) terra052 válasza interstate76 (#10547) üzenetére


terra052
őstag

Kedves, barátságos, türelmes - biztosan ő az :DDD :DD ;]

werkmania.hu

(#10549) bhonti


bhonti
tag

Van nekem 1 régebbi Android 4.0 Mini Pc... Debrecenben rá tudna nézni esetleg valaki személyesen? Nem megy tovább a kezdőképnél, csak annyit ír ki a zöld háttéren, hogy android... Ctrl-Alt-Del hatására újraindul. De ez a maximum amit jelenlegi állapotában ki tudtam belőle hozni.) Amúgy bocs, látom, hogy újabb eszköz a téma, de hátha emlékeztek efféle régi dolgokra és sikerül életre kelteni. Köszönöm!

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#10550) GrandS válasza bhonti (#10549) üzenetére


GrandS
senior tag

Ennél azért kissé pontosabb típus kellene....

(#10551) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok!
MK808B Plus kütyünk éveken keresztül szépen működött... most először kiírta,hogy a google playba nem lehet bejelentkezni,semmit nem tudtunk megnyitni,mindig ezt a hiba üzenetet lökte be...aztán már be sem bootolt..csak google tv....logo,és újra meg újra..próbáltam resetelni..semmi..kuka? :(

(#10552) interstate76 válasza thotzoltan (#10551) üzenetére


interstate76
addikt

Flashelned kell. Ennél frissebb leírásról nem tudok.

Egyébként én médiaplayernek lőném be, arra a célra pedig ennél a kütyünél tudtommal az OpenELEC a legjobb megoldás.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10553) thotzoltan válasza interstate76 (#10552) üzenetére


thotzoltan
tag

a laptopom a Win10-zel nem érzékeli..

(#10554) interstate76 válasza thotzoltan (#10553) üzenetére


interstate76
addikt

Nem tudsz win 7-es gép közelébe férkőzni? Ha nem, akkor sajnos tippem sincs, hogy oldhatnád meg a dolgot.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10555) thotzoltan válasza interstate76 (#10554) üzenetére


thotzoltan
tag

sajnos minden gépünkön ez van...azért köszönöm,BUÉK!

(#10556) interstate76 válasza thotzoltan (#10555) üzenetére


interstate76
addikt

Neked is! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10557) thotzoltan válasza interstate76 (#10556) üzenetére


thotzoltan
tag

Resetelem..az eszközkezelő érzékeli,aztán újraindul,ismét,és ismét...az eszközöknél megjelenik,hogy MK808B ,aztán eltűnik,újra megjelenik..ennyi..valamit nem jól csinálok? Reset benyomva,majd áram ráadva,felengedem a gombot...

(#10558) thotzoltan válasza bhonti (#10549) üzenetére


thotzoltan
tag

Szia..neked megoldódott? az enyém sem tud többet..sajnos..

(#10559) interstate76 válasza thotzoltan (#10557) üzenetére


interstate76
addikt

Nem emlékszem, lehet-e rá OpenELEC-et varázsolni windows nélkül, memóriakártyáról. Ha nem, akkor szerintem kénytelen leszel win7-es gép közelébe férkőzni, vagy saját masinára felhúzni egyet. Annyira nem komplikált: cserélj merevlemezt a laptopodban/asztali gépedben és dobj fel rá egy win7-et, aztán mehet a flashelés (ha jó az eszköz).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10560) thotzoltan válasza interstate76 (#10559) üzenetére


thotzoltan
tag

Köszönöm a segítséget,de nincs másik HDD a Dell Precisonhoz...ezek szerint egyszerűbb egy másikat venni...?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.