Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Sziasztok lenne egy nagy kérdésem hétvégén szeretnék egy alaplapot venni és nemtom eldönteni h. melyiket vegyem én ezekre gondoltam:

Abit Ic7 3.0 ghz prescot 1024kb cash

Vagy ?
3000+
athlon 64 + via k880 alaplap

Ti szerintetek melyik az ütössebb konfig melyik nyujt nagyob teljesítményt főleg gamék alatt. Ha meg kérhetleg ne azok alapján válaszoljatok h. melyikket szeretitek jobban intelt vagy amd ét engem csak a tények érdekelnek magyarúl a teljesítmény , akár melyiket is vegyem huzva lessz a gép .... :))
kérlek ez alapján segítsetek a döntésben... elöre is köszi

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) Steven


Steven
addikt

Na valaki? Senki nemtud segíteni ?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) Robaj válasza Steven (#2) üzenetére


Robaj
addikt

SZVSZ ha játékra kell, akkó AMD, ha videóvágásra (munka) akkó Intel.

(#4) _az válasza Steven (#2) üzenetére


_az
senior tag

csak egy keresés kellett volna... van egy 100%-ig ugyanilyen topic kicsit lentebb...

belinkelni nem tudom, mer béna vagyok, de tolok neki egy up-ot...

az

(#5) Robaj válasza _az (#4) üzenetére


Robaj
addikt

Én ezt nem írtam, mivel fanatikus tag lévén ezt tudnia kéne...

(#6) Robaj válasza Steven (#2) üzenetére


Robaj
addikt

64 bit+cool&quiet is amd oldalára hajtja a malmot.

(#7) tjhooker464


tjhooker464
őstag

Hali! AMD t végy.

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#8) MasOyama válasza Robaj (#3) üzenetére


MasOyama
őstag

Így van.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#9) Steven válasza MasOyama (#8) üzenetére


Steven
addikt

Igen tényleg tudtam csak nincs kedvem mindent végig olvasni főleg dolgozom és épp nem érek rá , igazából nem nekem kell hanem egy kedves barátomnak ... én is Amdre szavaznék ... de azt mondta h. ha lehet ugyanolyan teljesítményt intelbe venni akkor inkább azt mert poén:)) Mindegy ugy is én veszem meg neki ...
igazából az érdekelne ha mind két konfig maxra van huzva akkor is az amd e a gyorsabb...

Ja és még egy láma kérdés mert ezt nem vágom : az 64 bites alaplapokba sima ddr bele lehet pakolni vagy valami speciális ecc regiszteres memoria kell vagy mi a szösz mert ezt a témát kajak nem vágom....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#10) htibor válasza Steven (#9) üzenetére


htibor
tag

''Un-buffered Non-ECC DIMM
Supports Dual Channel DDR 400/333/266''

Sima DDR memóriákat...

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#11) Steven válasza htibor (#10) üzenetére


Steven
addikt

Oh.... Kössz Erről össze vissza olvastam futolag mindenfélét és szerintem ez kavart meg....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#12) DViD


DViD
csendes tag

AMD-t, de nf3 250GB-s lappal...

Szerintem. :)

(#13) DViD válasza Steven (#9) üzenetére


DViD
csendes tag

Socket 754/939-be mezei DDR-t single/dual modban,
socket 940-be pedig ECC reg buf stb. :) RAMot kell pakolni

(#14) Steven válasza DViD (#13) üzenetére


Steven
addikt

Értem akkor lehet ez kavart meg !:)


A tuningról még mindig nem mondott senki semmit mennyi power van még az amd be és az intelbe 3000+ , 3,0 ghz amd p4 be???

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link

masreszt meg az alairasom elso sora

(#16) antikomcsi válasza Steven (#14) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hello!

Csak azt tudom mondani, hogy S754-es 3200+ A64-et L2=1Mb (2Ghz) dobozos procit gyári hűtővel sikerült 2,4 GHz-re húzni, a környező hőmérséklet szobahőmérséklet alatt volt, de szerintem az új zalmannal, ami jó nagy darab ugyan, de sikerülhet ezt feljebb tornászni!
Én is azt mondom, ha s754 akkor nforce3 250 chipset, via, szííísz, semmiképp! Nem azért mert azok rosszak, hanem azért mert az nvidia tűnik a legjobbnak!
Ha mégsem ilyet választasz akkor olyat amin agp, pci fixálható, via-nal azthiszem kt880pro pl abit kv8pro v1.1-től!
Nos általában otthon, játszanak a legtöbben, és egyéb apróságokat tesznek ebben jobb az AMD, és talán túl lehet élni hogy egy 1 órás videót 3 másodperccel tovább tömörít, mint az intel! (az adat csak példa, intelesek ne essenek nekem.) Bár Dr. divx-ben az amd nem rosszabb! (Sőt!)
Az én véleményem, hogy manapság jobb választás othonra egy amd!

(#17) wiziloo


wiziloo
tag

Csak AMD!Ár teljesítmény arányban az Amd minden Intelt ver!!!:U

(#18) Tsunami


Tsunami
senior tag

Ha szinte csak játszol, akkor amd, ha más komolyabb dolgot, akkor intel, ennyi.

''három a kettő tizen''

(#19) Alvin_ti4200 válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Már itt is az a vacak Abit:O

(#20) wiziloo válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


wiziloo
tag

Khmm...Nekem abit AN7-es lapom van, ez a k7-es alaplapok császára (szerintem...:U)Ez előtt egy Gigabyte kt600-as lapom volt, és ott megfogadtam, hogy többet nem veszek gagyibájtot...:D

[Szerkesztve]

(#21) DopeBob válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


DopeBob
addikt

mi a baj abittal? Nekem csak pozitiv tapasztalatom van :U (BE6 r2, KG7, IS7...) most is ilyet vettem volna ha lett volna nForce3mas chipkészlettel nem ezt a fos msit :(((

[Szerkesztve]

MZ/X

(#22) _az válasza Steven (#9) üzenetére


_az
senior tag

okés na visszaszívom, én se szoktam elolvasni a topicokat, csak nyitom őket...

(tudod tedd hozzá, hogy: az dobja rám az első követ, aki elolvassa mindíg az összes topicot :D)

az

(#23) Alvin_ti4200 válasza wiziloo (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csak az a Gagyibájt nem döglik meg fél évente:U És nem száll el ha BIOS mentés közben kikapcsolod a gépet, meg sorolhatnám...

(#24) I_Am válasza Alvin_ti4200 (#23) üzenetére


I_Am
veterán

Maradjunk már kérem szépen. Neked nem tetszik, ez van, sokaknak van Abit lapja és teljesen meg vannak elégedve vele. Áramszünetnek meg pont a bios friss közben az esélye nem is számszerűsíthető.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#25) I_Am válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


I_Am
veterán

És hol olvastál a hsz-ban Abitról? :U :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26) LukE


LukE
veterán

i855-os lapot, csak hogy valami olyan, ami meg nem volt:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#27) MLaca válasza Steven (#1) üzenetére


MLaca
őstag

Egyiket se! VIA Epia rulez :)

http://mlzphoto.hu/

(#28) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

az senkinek nem tunik fel, hogy a 2x is emlegetett kt880-as chipset SocketA? :F
nehez lesz belegyurni az A64-et
a 754-es lapkat k8t800-nak hivjak....:U

Dyslexia for cure found!

(#29) Steven


Steven
addikt

Sziasztok köszönöm mindenki hozzászolását azt hiszem akkor igy már biztos h. AMD veszek egy nforce 3 al.....




jakobkacsa meg igaza van már az elején elírtam én is észre vettem , de mivel nem szolt senki , gondoltam mindenki levágja melyikre gondoltam.... :U

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#30) Alvin_ti4200 válasza I_Am (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Abit KV8 Pro 1.1:U És azért írtam már megint ezt az Abit-osdit, mert az A64-es topikban is csupa Abit lapot ajánlgat a srác mindenkinek, amik ráadásul még meg se jelentek (kivéve az NF8), így azt se tudja milyen. Ebből gondolom, hogy Abit mániás:U

(#31) csudri válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


csudri
őstag

Nagyúr ide, nagyúr oda szerintem ezt nem kellene! A hsz-ben nincs szó Abitról, ha másik topikban esetleg azt ajánlgatja a sárc, akkor mond meg ott. És nem tudom miért kell fikázni az Abit-ot, nálam 2 és fél éve hibátlanul megy a deszka. Ez olyan elfogultság, ahogy az Abithoz állsz, mint régen az AMD utálat egyeseknél. Fúj, az Abit szar, mert megdöglenek a kondik, fúj az AMD szar, mert melegszik. Pfff, azoknak az időknek már vége. Úgyhogy gondolkozz el egy picit! Szerintem! :D

(#32) I_Am válasza csudri (#31) üzenetére


I_Am
veterán

1. Nem a kondik miatt van Alvinnak előítélete, hanem mert Neki 3 lapja is is szar volt, Abitból.
2. Te is elsiklottál az Abit KV8 felett, mint Én tegnap éjjel fáradtan. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) Ijk


Ijk
nagyúr

Abit nf7 lapom volt majdnem egy évig amíg el nem szállt az ide-vezérlő, havernak nf7-s lapja van, és néhány vinyót ami máshol tökéletesen megy nála csak pióban ismeri fel a windóz. Azóta én már asus a7n8x-e lapot használok, de asszem soha többet Abit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34) Alvin_ti4200 válasza csudri (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ott figyel a KV8 Pro 1.1, csak nézd át jobban;) És a másik topikban is megmondtam neki a véleményemet, nem kell félteni:) Azért írtam azt, hogy ''Már megint az a vacak Abit'', ha nem ő írja, be sem írom:)

(#35) csudri válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


csudri
őstag

Ok, tényleg ott vírit (de kis betűvel :U) az Abit, de szerintem akkor sem kellene egyből ''levacakozni''! Mostanában azért megbízhatóbbak az Abitlapok, mint sok már gyártó!

(#36) Alvin_ti4200 válasza csudri (#35) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én mindent elhiszek, de maradok a jól bevált Gigabyte-nál. Kettőből kettő szuper, Abit-jaim közül 5-ből 1 full szar, 2 halott, és 2 használható volt:)

[Szerkesztve]

(#37) Loretto


Loretto
veterán

mé nem csukták be?

Soirée...

(#38) fLeSs válasza Alvin_ti4200 (#36) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Még 3-at kell venned ahhoz, hogy az Abithoz hasonlíthasd. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#39) fLeSs


fLeSs
nagyúr

1ébként ismételt témafelvetés miatt a topikot zárom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.