Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)

Hozzászólások

(#4) Cy-clone


Cy-clone
csendes tag

Na, megint győzedelmeskedtem a bacik felett... :P

Még dugós ugyan az orrom de már nem jajgatok - este hatalmasat aludtam, igaz egész éjjel több medve is kergetett és kerítésekre másztam fel meg minden egyéb izgalmas. Jól leizzadtam de ez kellett is mert reggelre jobban lettem. Köszönet érte a NeoCitránnak és a medvéknek. ;)

Jól indult a napom és nem volt semmi gond, mindenki hajt mint az őrült és jó hogy megy a pörgés.
Szokás szerint kibékültem a morgós kollégámmal akivel szokás szerint úgy szoktunk kibékülni hogy előtte jól össze is veszünk :DDD de tényleg, mintha élveznénk (szerintem ő élvezi is! és én szegény gyenge nő, teli érzelemmel meg heves, temperamentás :DDD dühkitörésekkel, szenvedő alanya vagyok ennek. Na jó, azért tudok kuncogni néha amikor már nem bírja cérnával és kirohan dohányozni... :C )
Nem halálos. Remélem még sokáig fogjuk cukkolni egymást :K

Estefelé gyorsan megtankoltam az autókát mert már különböző fényjelekkel próbálta felhívni magára a figyelmet ... én meg halogattam, most gyerekért rohanni gyorsan, most már késő van, most meg szoknyában vagyok és nem vagyok hajlandó fagyoskodni tankolás közben stb. Már attól tartottam hogy kicsikocsi egy útkereszteződésben fogja magát és éhenhal, szőkeségem meg éghetett volna... :U

Felhívtam drága sógornőmet, olyan jó volt vele megint beszélgetni - és ami külön jó volt hogy végre elfogadta a segítségemet úgyhogy azért lassan olvad a jég, csak ne lenne mindig olyan szomorú...

Olyan szépen zárult ez a nap - itthon párocskám várt már kopogó szemekkel, olyan jó mikor az embert ennnyire várják :DDD

Mindenkinek jó éjszakát, magamnak pedig kevesebb medvét és szöges kerítést :R

"Soha ne harcolj disznókkal - koszos leszel és a disznók élvezni fogják!"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.