Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyenek az azona házak? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Atlantis válasza sirály12 (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

80mm-es gyári helyek vannak?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52) sirály12 válasza Atlantis (#51) üzenetére


sirály12
őstag

igen.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#53) sirály12 válasza Atlantis (#49) üzenetére


sirály12
őstag

nincs.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#54) Atlantis válasza sirály12 (#50) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudsz képet mutatni a belsejéről? Az első venti hűti vinyókat, vagy alatta fúj el?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#55) Den válasza Atlantis (#51) üzenetére


Den
veterán

igen

lehet hozzá 3.5 vagy 5.25 ös helyre szerelhető modult kapni amin rajta van usb audio ,kivezetés.

www.simson4t.hu

(#56) neduddki válasza Atlantis (#44) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mk2013p4 sajnos virnyohutes nem megoldott, de elek jol eldolgozva nem vagdos, nehez /na ez most jo vagy rossz???:-)))/ de hogy a vegebe hova lehet ventit tenni arra ma nem emlexem:-((((( talan hatul proci felelt egy?????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#57) Atlantis válasza sirály12 (#53) üzenetére


Atlantis
veterán

Az baj. De ez legyen a legnagyobb gondja.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#58) Atlantis válasza Den (#55) üzenetére


Atlantis
veterán

Hol? Mennyiért? Külön hozzá készült?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#59) sirály12 válasza Atlantis (#54) üzenetére


sirály12
őstag

Képet sajna nem took mutatni (nincs fotómasina).
Az első venti a vinyó alatt fúj el, de ez nekem elég is mert csak egy 5400rpm-es vincsi van benne, ennek meg elég.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#60) zetecR válasza Den (#55) üzenetére


zetecR
addikt

A Class Seriesnek (sötét-világos ezüstmetálnak) már van előlapi USB-je, valahol a LED-ek alatt.

(#61) zetecR válasza Den (#55) üzenetére


zetecR
addikt

Sőt van olyan szerelőmodul, amelyik USB 2.0-ás, meg amelyiken FireWire is van.
Úgyhogy Azona rulez :).

(#62) sirály12


sirály12
őstag

Engem a színe és egyéb dolgok fogtak megbenne.
Pl.:
Nem kell csavar a vinyó és a cd, stb beszereléséhez.
Az oldallapja 2 csavarral van felfogatva, amiket kézzel lehet kicsavarni.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#63) neduddki válasza Atlantis (#58) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

mieraban van hozza minden /legalabbis legutoljara mikor hoztunk meg volt:-)))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#64) Den válasza Atlantis (#58) üzenetére


Den
veterán

www.azona.hu

www.simson4t.hu

(#65) neduddki válasza Den (#64) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Den en eszt nem mertem oda irni nehogy sertesnek vegye!!!:-)))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#66) Atlantis válasza neduddki (#65) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem veszem sértésnek. Nem sok info(kép) van róla.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#67) Atlantis


Atlantis
veterán

Szerintetek melyik jobb: CS-9950P4 vagy a Mask 2013P4?

Jók ezek az Azona-k.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#68) neduddki válasza Atlantis (#67) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A desig kivetelevel nem ua-k??? 2013-as mar lattam egy parat de a 9950-hez meg nem volt szerencsem!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#69) sirály12 válasza Atlantis (#67) üzenetére


sirály12
őstag

Mindenki a sajátjára fogy szavazni.
Mint én is.
+1 a 9950P4-re

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#70) Atlantis


Atlantis
veterán

Mi lehet a különbség a Cs-9950P4 és a CS-9950P4A között?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#71) Atlantis válasza sirály12 (#69) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem is ez a szimpatikusabb, dehát sosem lehet tudni:)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#72) zetecR válasza Atlantis (#70) üzenetére


zetecR
addikt

Azt tudom, hogy van egy hosszabb és egy rövidebb verzió.
Menj el a Mierához és mindent megmutatnak, nagyon rendesek.

(#73) Atlantis válasza zetecR (#72) üzenetére


Atlantis
veterán

Az jó lenne, de egerszegi vagyok...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#74) neduddki válasza Atlantis (#73) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat igen en, hallotam arra bevezetek ma a gemes kutat is, es lassan a lovasposta is jar arra havonta egyszer.....:-))))
Telefonon keresztulis nagyon segitokeszek! Amugy meg csak van zeg-en kereskedo aki feljar pestre arruert es egy elore lebeszelt dolgot levisz!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#75) Atlantis válasza neduddki (#74) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, lehozza, de akkor már általában meg is kell vennem.
Amit az elején írtál, azt sem veszem sértésnek, de élőben ezért már revolvert rántok:)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#76) Atlantis


Atlantis
veterán

Király! pont a legjobb zegi bolt a helyi viszonteladójuk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#77) zetecR válasza Atlantis (#73) üzenetére


zetecR
addikt

Jaaa.
Most akkor végülis mi a probléma? Hogy legyen - ne legyen? Vagy hogy melyik legyen?

(#78) almapaprika


almapaprika
csendes tag

Csak egy apro kotozkodes.

Szerintem is nagyon jo haz, de:
- szerintem a plussz hatso venti alapbol hangos
- a tapventi onmagaban keves egy kozepesen megpakolt hazhoz
(mondjuk telen kicsit visszavett procival eleg)

(#79) zetecR válasza almapaprika (#78) üzenetére


zetecR
addikt

1. Igen, én is lelassítottam , így gyakorlatilag nincs hangja.
2. Melyik tápra gondolsz? Mert azt rakják be, amelyiket kéred.

(#80) mzj


mzj
tag

Így néz ki az Azona belseje is:

[L]http://prohardver.hu/rios2_cikk.php?id=215&p=2[/L]


(#81) zetecR válasza mzj (#80) üzenetére


zetecR
addikt

Ja, csak nekem zöldek a csavarmentes rögzítők :).

(#82) Atlantis válasza zetecR (#79) üzenetére


Atlantis
veterán

Már eldőlt, hogy a CS-9950 lesz. Ma megrendelem(2 hét múlva itt is lesz:( ).
A gyári ventit biztosan lecserélem Coolink-re vagy Vantec-re. A tápegység sem az eredeti lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#83) Atlantis válasza mzj (#80) üzenetére


Atlantis
veterán

Hm, nemrossz. Lehet még vinyótartó rekeszt szerezni hozza?
Ha jó látom, a vinyótartó aljára is elhet egy ventit tenni. Mintha ott lennének a furatok. Tényleg nem rossz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#84) zetecR válasza Atlantis (#82) üzenetére


zetecR
addikt

Ha a tápot úgyis cseréled, akkor kérd a legolcsóbbal, legalább keveset bux majd rajta.
A gyári ventije nem roszz, csak kicsit vissza kell fogni, nekem tán' 1800-on forog és nincs semmi hangja sem, viszont a proci jó pár fokkal hűvösebb.

(#85) Atlantis válasza zetecR (#84) üzenetére


Atlantis
veterán

Remélem, táp nélkül is lehozzák. Délután kiderül.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#86) Atlantis


Atlantis
veterán

Na, megrendeltem a 9950-et. Az A és a sima között az akülönbség, hogy az A antracit színű, míg a sima fehér. Sajna, a nagykernek csak antracit volt. Péntekre ígérik, ha megjön, leírom a tapasztalatokat. Már ha egyáltalán érdekel valakit.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#87) neduddki válasza mzj (#80) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

a 9950-ese is??? tehat csak a dizjan a kulomseg???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#88) neduddki válasza Atlantis (#83) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Lehetni, lehet,de az sajnos a virnyok hutesebe nem kavirnyal bele!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#89) Atlantis válasza neduddki (#88) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért?
Elvileg pont rá fújja a friss levegőt, nem?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#90) sirály12 válasza Atlantis (#82) üzenetére


sirály12
őstag

Csak egy kérdés. Mért nem elég a gyári táp.
400W-os. Nekem megy vele egy: epox 8rda, 1700+(@2400+)-os proci, geeforce4, lan kari, audigy2, 40MB vinyó, cdrw, 3 venti, tuner, egyebek.

Semmi gond nincs a táppal, ha a nehezebbik fajta. Az a nyerő.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#91) sirály12 válasza Atlantis (#89) üzenetére


sirály12
őstag

Rá is fujja kissé, egy 5400-as vincsinek elég, szvsz egy 7200-as kicsit meleg lenne benne. Nekem egyébként 5400-as van, és nem kell külön hűtés rá.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#92) Atlantis válasza sirály12 (#90) üzenetére


Atlantis
veterán

Most is Azona táp van a gépemben. Hangos is, ráadásul nem is a legstabilabb.Igaz, nem a nehezebbik darab.
Az a bajom a gyári táppal, hogy nem duplaventis és nem lehet szabályozni, monitorozni a fordulatszámát.Nekem ez lényeges. Ja, és a mi a legfontosab, halk tápot akarok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#93) Atlantis


Atlantis
veterán

Miért is hoznák ezek a szemetek arra, amire ígérték. Még várhatok egy hetet. Jó esetben.
Eh, néha utálok vidékinek lenni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#94) Atlantis


Atlantis
veterán

Lenne még egy kérdésem:belefér a CS 9950P4-be egy 305x245- ös alaplap? Elég rövid lehet a méretei alapján.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#95) Atlantis válasza Atlantis (#94) üzenetére


Atlantis
veterán

No, please!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#96) Viktor77 válasza Atlantis (#95) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem ilyen házam van 400as táppal. Mindent elbír. És igen minden alaplap belefér.
Nekem IC7 van benne ami full atx méretű.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#97) Dalai Láma válasza Atlantis (#94) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Szerintem igen. De nem biztos. Jó az a ház, én tudom. Talán belefér. Szerintem igen. Ha nem, akkor levágod a hátulját, és kilóg majd pár centit hátul, d az kit zavar :D

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#98) Atlantis válasza Dalai Láma (#97) üzenetére


Atlantis
veterán

Igazad van apróságokkal nem kell törődni!:)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#99) Atlantis válasza Viktor77 (#96) üzenetére


Atlantis
veterán

Ki is lehet használni az összes 5,25''-os helyet?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#100) Viktor77 válasza Atlantis (#99) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, megnéztem. Az alsó 5.25-ös drive-oknál is marad kb. 2cm. De sztem meghajtó hosszától is függ.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyenek az azona házak? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.