Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyenek az azona házak? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hequila


Hequila
őstag

A kérdés adott:
Milyenek minőségileg, tép minőségében, elérhetőségileg, stb. az Azona házak?
Kinek milyen tapasztalata van róluk?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2) Den válasza Hequila (#1) üzenetére


Den
veterán

nekem két gépem van azona házzal, az egyik mask miditorony másik cs desktop. Jó minőségűek, jól néznek ki könnyen szerelhetők. Ezért az árért nem kapsz jobbat

www.simson4t.hu

(#3) Hequila válasza Den (#2) üzenetére


Hequila
őstag

És az azona tápok milyen minőségűek?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4) Hequila válasza Den (#2) üzenetére


Hequila
őstag

Ja és jobb minőségben (akár a tápja is), mint a codegen?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#5) Den válasza Hequila (#4) üzenetére


Den
veterán

sztem codegennél egyértelműen jobb. Táp megbízhatónak tűnik, mikor alaplappal volt gond rögtön lelőtte magát, de más is írta hogy valmi túlfesz volt és a hgépnek nem lett baja. Minőséget már többször részletesen leírtam, lusta vagyok n-edszer is, de ha rákeresel megtalálod.- ja és halk a táp.

www.simson4t.hu

(#6) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nekem Azona midi házam van és teljesen megvagyok vele elégedve. Jól szerelhető, mert pl. az alaplapot csak 2 csavar rögzíti, a többi lyukba tartó kerül, amelyek tökéletesen illeszkednek az alaplaptartó tálcába, így hamar ki lehet szerelni a cuccot és betonstabilan tartja. A vinyón kívül pedig nem kell semmit becsavarozni, hanem stabil pántok rögzítik a cdírómat. Pici kampók mennek bele a csavar lyukakba, a műanyag pántok pedig nem engedik csúszkálni. Formás. 400 wattos táppal vettem, ami halk, stabil, még jó ideig elég lesz.

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A 400W-os táp nálam viszi a tuningolt 1.6Ghz-es AMD procit 2x80GB+40GB hdd-t, Gefore 4 ti4200-at,TV tunert,SBlive-ot,Lan kártyát,CD írót stb.
Elég halk és jól bírja a gyűrődést. :)

(#8) zetecR


zetecR
addikt

Nekem Azona Mask házban csücsül elég sok minden (XP@1900MHz, 9700, 512DDR, DVD, CDR, stb) A 400W-os PFC táp jól bírja, már több, mint 2 éves a hálóban egy picit hangos full terhelésnél, úgyhogy venticsere bejátszik), a ház tényleg jól szerelhető, a 4db nagy hely és 1 kicsi csavarmentes rögzítésű, sorjátlanított, stb. Patent kis házikó nem is tervezem a cseréjét :).

(#9) J.J. András


J.J. András
őstag

hol lehet AZONA házakat kapni, jah és mennyiért??
ksözi, csőváz

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#10) zetecR válasza J.J. András (#9) üzenetére


zetecR
addikt

Miera Hungary. De az lehet, hogy csak nagyker.

(#11) Dalai Láma válasza J.J. András (#9) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Pl mistralban asszem, kb 15000, ha jól emléxem. Tényleg szuper ház, vagyis nagyon jó, örülök, hogy nekem is ilyenem van. És nem is csúnya!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#12) Hequila válasza J.J. András (#9) üzenetére


Hequila
őstag

[L]http://www.e-connect.hu[/L]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#13) Hequila


Hequila
őstag

Ugye ezeket táppal együtt adják?
Én a maskal szemezgetek, ebben mekkora táp van (nem térfogatra :))?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#14) Hequila


Hequila
őstag

Ja és a vinyóhűtés hogy oldható meg benne?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#15) Hequila


Hequila
őstag

Ja jóvan, megvan
a ''P3'' és a ''P4'' között annyi különbség van, hogy a p3-as 3 nagyhelyes és 300 wattos tápja van, a p4 -es 4 nagyhelyes és 400 wattos tápja van

Öcsém, nagyon tudok!!! :))

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#16) karyo válasza Hequila (#1) üzenetére


karyo
senior tag

hogy milyenek az Azona házak?

1szóval: fasza
2szóval: nagyon fasza

masszív, stabilan áll, a tápja csendes és jó, a kivitel minőségi, a hozzávalók
bőségesek.

két gépem is ilyen házban fut( 1 royal és egy cs) és mindkettő problémamentesen működik.

volt sok házam, de ebben a kategóriában az azona verhetetlen. Sokáig kerestem, mire megtaláltam ezt a háztípust, és teljesen belézúgtam.

Ha házat vennék a jövőben, semmi más nem kerülhet szóba, csak az Azona.

Mert a minőség megéri a dícséretet.

Enjoy the silence.

(#17) Dalai Láma válasza Hequila (#12) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja, tényleg, én is itt vettem. Nem bántam meg. Eddig nem is hallottam róla negatívat, mindenki dicsérte. Én is meg vagyok elégedve vele.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#18) realist válasza Hequila (#15) üzenetére


realist
őstag

igen ez a különbség
nekem is p4 400w Azona nagyon meg vagyok vele elégedve
+ van egy venti a ház hátsójában...:))

(#19) Hequila válasza realist (#18) üzenetére


Hequila
őstag

Tehát a p3 seggében nincs venti és a p4 seggiben meg van?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#20) Dalai Láma válasza realist (#18) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nekem is! És nem is olyan hangos!
Minden szép, és jó,
Azona ház nem eladó! :)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#21) realist válasza Hequila (#19) üzenetére


realist
őstag

Aztatat én tudom, hogy a p3 seggében mi van, de p4 biztos, hogy van!:D

(#22) Den válasza Hequila (#19) üzenetére


Den
veterán

nincs venti de a helye megvan hátul is, pont jó helyen, meg elöl is
Az alsó 5,25-ös meghajtó rekesz elején alapból egy fém rács van oda tudsz hdd hűtőt tenni, és adnak olyan lemezt amivel a hddt az 5,25-ös rekeszbe lehet szerelni

www.simson4t.hu

(#23) Hequila


Hequila
őstag

#21 vs. #22

Vagy Den csak a p3 -asról beszél, vagy mindkettőről?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#24) Hequila


Hequila
őstag

Ja és azonából is van plexi oldalú, vagy marad a manuális módszer? (nem rakom rá az előlről nézve jobb oldalát) :))

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#25) Den válasza Hequila (#23) üzenetére


Den
veterán

p3-ról

www.simson4t.hu

(#26) Gomezz válasza Hequila (#12) üzenetére


Gomezz
senior tag

Megnéztem az általad megadott oldalt elég jó.
Felhívtam őket egy darabjuk sincs de kedden lesz mindegyik.
Egy 400W táppal + házventi 15 500 Ft.
Nekem tetszik a formája és az ára is.

(#27) Hequila válasza Gomezz (#26) üzenetére


Hequila
őstag

És azt megkérdezted, hogy milyen színben van(nak)?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#28) realist válasza Hequila (#27) üzenetére


realist
őstag

Nekem egy szürke van szerintem mutatós...:))

(#29) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Nekem is ilyen gránit szinű van (nem szürke) :t

a p4-es 4 5,25ös slotos. nagyon baba ház! jól pakolható , halk... bár az előlapot nehéz visszatenni ha benne vannak a cd meghajtók mert oldalt szorul.

amugy a DTK-nak pontosan ilyen háza van csak fehérben. olyan hol lehet kapni?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#30) realist válasza Mazlee (#29) üzenetére


realist
őstag

Jó legyen gránit...:)
Az elejével már én is szenvedtem rendesen...:(

(#31) Den válasza realist (#30) üzenetére


Den
veterán

az eleje passzentos, viszont cserébe nincsennek össze vissza álló, ujjnyi rések a meghajtók körül

www.simson4t.hu

(#32) Mazlee


Mazlee
aktív tag

jó jó én nem szidom mert nem kell ki be pakolni a dolgokat, csak megjegyeztem :)

a mobil rack is szorul benne :P

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#33) realist válasza Den (#31) üzenetére


realist
őstag

Ez viszont igaz...

(#34) Hequila


Hequila
őstag

Valaki nem tudja, hogy az e-connectnél egy ilyen ház ''mozgó illetve törékeny alkatrészt tartalmazó termék'' -nek minősül-e (utánvét szempontjából nem mindegy)?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#35) keoni válasza Hequila (#34) üzenetére


keoni
tag

Hali!
Nemtom az e-connect-nél hogyan van ez, de a ''rendelős helyek'' 90%-nál a számítógépházak törékeny árucikknek számítanak...
OFF
pár házról egy jó kis gyűjtemény
[L]http://www.colorcase.be/html/spading/cases.php[/L]
ON
üdv, keo

(#36) pepepapa válasza keoni (#35) üzenetére


pepepapa
tag

Ezt a linket csak bosszuból raktad ide ''szivfájditónak'' mert nem birsz aludni!

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#37) J.J. András válasza keoni (#35) üzenetére


J.J. András
őstag

Keo, te ezt honnét tudtad??
öcsém Cheiftech, vagy miylen házak,amik itthon 30 ropi fölött kezdődnek, itt csak poton 70-80 Euro, azaz 18000-20000 Ft, bár gondolom ha rendelnél + 5-6 ropi postaköltség, bár nem biztos hogy oly sok lenne!
csocs

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#38) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nekem Azona 300W tápom van, és elvisz 3 vinyót, 1 CDt, 0.18 Cu Durcit meg ami köll :)

Ja, és stabil a picike. Mellesleg, valószínűleg lelőtte a gépet, amikor a régi alaplap elszálló kondijai miatt a fesz kaotikussá vált.

(#39) Hequila


Hequila
őstag

Aszonya má még nekem valaki, hogy mi a különbség a következők között:
Azona Mask 2000P4
Azona Mask 2013P4

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#40) sirály12


sirály12
őstag

Én is most vettem egy azona CS-9950P4-est. 400W-os táp + venti. Nekem bejön ez a sötétszürke alapszin. Királyul virit benne az epox 8rda. Egyébként praktikus kis házacska, mindent csavar nélkül lehet szerelni. pl. floppy, cd ..... .
Szal csak ajánlani toom. Jah és a táp: király, halk.

+ 1 az azona mellett. Legallábbis nálam.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#41) Manitou


Manitou
addikt

300W-os azonám lazán megbirkózik az 1733@2100MHz-es Tbredemmel.Fesz értékeket jól tartja.Igy 2100Mhz-en +5V: 4,99,+12V :12,26 3,3V:3,26 stb,szoval szerintem jo táp.

(#42) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

nekem is azona van, és egy szóval: bejön!
én is először a PH!-n olvastam róla, amikor gépet vettem, és elég meggyőző dolgokat írogattak a szerencsés háztulajok, úgyhogy én is beruháztam egy ilyen házba.

nem bántam meg, tényleg szuper! az előnyeit sokan leírták már előttem, szóval ez csak egy plusz igen szavazat :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43) Atlantis


Atlantis
veterán

Hello!

Régi topic, de lenne egy-két kérdésem:
pontosan mennyi ventilátort lehet beletenni és hová? Mennyit adnak hozzá?Kellően hűvös a ház?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44) Atlantis válasza Atlantis (#43) üzenetére


Atlantis
veterán

Ja, nem írtam: mind a 9950P4, mind a mask 2013P4 érdekel.
Bármilyen egyéb tapasztalatnak is örülök velük kapcsolatban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) Atlantis


Atlantis
veterán

Belső képet tud valaki linkelni róluk?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#46) sirály12 válasza Atlantis (#43) üzenetére


sirály12
őstag

Két ventit lehet belerakni. Egy előre, és egy hátra.
Egyet adnak hozzá.
Egyéb kérdés?

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#47) Atlantis válasza sirály12 (#46) üzenetére


Atlantis
veterán

Melyikről van szó? Nem kevés az a két venti? Moddolható a teteje?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#48) sirály12 válasza Atlantis (#44) üzenetére


sirály12
őstag

Nekem egy 9950P4 házam van. Most három venti van benne, kettő a helyén és egy egy előre ki nem alakított helyen (éljen a moddolás ;] ).
Szerintem elég hűűs.
1700+-os proci 2400+-osra húzva falconrockII hűtővel 40-45 fok.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#49) Atlantis válasza sirály12 (#46) üzenetére


Atlantis
veterán

Van előlapi USB kivezetés?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) sirály12 válasza Atlantis (#47) üzenetére


sirály12
őstag

Én is most gondolkodom egy ventin ami a tetején lenne, szerintem kivitelezhető.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyenek az azona házak? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.