Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t-rac


t-rac
senior tag

Hi! Eddig Pinnacle Studio 9 Plus-t használtam + Hollywood FX-et,de a Studio nem enged különböző FPS-es jeleneteket beletenni a videóba. Én le akarom cserélni másra,pl a Cyberlink PowerDirector jó lenne,csak az meg nem látja a Hollywood FX-et. Szal milyen progit használjak,ami a Hollywood FX (bármely verzióját) látja?

(#2) Gordiann


Gordiann
őstag

Ulead Video studio 8, vagy 9.
Nekem ez bejött. :U

(#3) t-rac válasza Gordiann (#2) üzenetére


t-rac
senior tag

És melyik Hollywood FX-et használod hozzá?

(#4) t-rac válasza t-rac (#3) üzenetére


t-rac
senior tag

Írjon vki

(#5) karyo válasza t-rac (#1) üzenetére


karyo
senior tag

Szerintem Sony Vegas 5 a nyerő. Egyszerűen kezelhető, és nagyon sokrétű.
Próbáld ki, a demo ingyenesen letöltehető.

Enjoy the silence.

(#6) t-rac


t-rac
senior tag

Lényeg nekem hogy menjen rajt a Hollywood FX

(#7) Korcsii


Korcsii
őstag

Én is Pinnnacle Studio 9 plust használtam eddig, most nemrég feltettem a Sony Vegas 5-öt. Szerintem negyon jó progi. De én főleg csak digitalizálok, és arra szerintem jobb a Pinnacle Studio 9 (DVD menük, meg megszoktam). Nem tudom hogy felismeri-e a Hollywood FX-et, ezt még nem próbáltam. Da van egy csomó átmenet, meg video FX. És erre én is kíváncsi lennék hogy hogy lehet (ha lehet).

[Szerkesztve]

(#8) #63463168


#63463168
törölt tag

Kipróbáltam néhány fizetős és ingyenes videoszerkesztő szoftvert. Sony full-HD kamerával felvett AVCHD anyagot szerkesztettem és írtam ki blu-ray lemezre. Képminőség és gyorsaság szempontjából ezeket a szoftvereket találtam a legkiemelkedőbbeknek:

A full-HD szerkesztett és kiírt film minőségét tekintve kiemelkedően a legjobb képet a Sony Vegas pro 11 produkálta. (Képzaj, színvisszadás, tisztaság.) Gyakorlatilag szinte a nativ kameraképet láni viszont a megírt lemezről.

Képminőségben jóval ezután követi ezt a Cyberlink Powerdirector 10. Ez a 64 bites szoftver a CUDA technológiát jól kihasználva a leggyorsabbnak bizonyult. (Végül ezt vásároltam meg.)

A COREL Videostudio x 5 valamelyest lassabb mint a Cyberlink, képminőségben majdnem azzal azonos.
Ezeket a különbségeket csak 100 cm-es, vagy nagyobb képernyőn lehet észlelni, de ott nagyon látszanak.

Kár, hogy a Sony Vegas pro 11 (számomra) drága, nehézkesen kezelhető, habár szívem szerint azt szerettem volna ...

[ Szerkesztve ]

(#9) etejedu


etejedu
őstag

Nekem kellene egy videószerkesztő program ami ingyenes (bár az sem számít) könnyen kezelhető és sokrétű feladatokat lehet vele elvégezni. Effektek meg ilyesmi is jó lenne.

~asszem kipróbálom: Pinnacle.Studio.14

[ Szerkesztve ]

(#10) Keksz03


Keksz03
senior tag

Sziasztok!

Tegnap este hirtelen az MSI Afterburnerrel vettem fel egy in game videót ami .avi-ba lett lementve és 38mp 2.16GB lett...próbáltam x264-gyel átkonvertálni VirtualDUB-bal de third party programért kiált pedig a FRAPS-szel felvett videókat átcsapta gond nélkül. Valakinek vmi ötlete lenne h mit próbáljak meg?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#11) geckowize


geckowize
őstag

Hello! Nagyon idegesítő a Windows Movie Maker, mi az a progi ami ugyanazt tudja, csak nem omlik össze és nincsenek olyan hibák, hogy a hajamat tépem? Sony Vegas nem viszi mp4-et meg 3gp-t és nekem ezek is kellenek.

(#12) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! Milyen videószerkesztőt ajánlotok, amely Win8.1-en stabilan fut, elbír FullHD anyagok szerkesztésével és magyar nyelvű? Eddig Pinnacle Studiot használtam 9-14-ig. De 14 felett már sajnos nem magyar nyelvű, ráadásul a 17-nek elég bonyolult a kezelőfelülete.

(#13) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan után érdeklődnék, hogy milyen videószerkesztőt ajánlanátok AVCHD, mp4 videók vágására, összeillesztésére, vagy ha olyat lehet, a videó képminőségének feljavítására win7 64bites rendszerre?
Panasonic FZ 200 digigéphez is jó volna, illetve más mp4 videókhoz.
Amiket hallottam jónak azok ezek:
sony soundforge
Vegas Pro
Pinnacle Studio
Most VideoPad Video Editor-t használok, de tévére küldve az összeillesztéseknél ugrik a videó képe, pontosabban a hang megy tovább, csak a kép meg meg áll az illesztéseknél.
Ha van ötlet egy jó szerkesztőre azt szivesen várom!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#14) makoss válasza makoss (#13) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15) -Ronnie- válasza makoss (#13) üzenetére


-Ronnie-
csendes tag

A fentieken túl a Cyberlink Powereditor-t tudom még javasolni. Legalábbis nekem az vált be.

(#16) -Ronnie- válasza makoss (#13) üzenetére


-Ronnie-
csendes tag

..bocs elírtam, Power Director.

(#17) makoss válasza -Ronnie- (#16) üzenetére


makoss
addikt

Köszi!
Most a Sony Vegas 13-at tesztelgetem, nem tűnik rossznak :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#18) StLui


StLui
veterán

Rátaláltam erre a Movavi videoszerkesztőre, egyszerűen kezelhető, és automatikusan létrehoz komplett filmecskéket, bedobált vágatlan videókból és képekből. Videókból is kivagdos részleteket.
12-15 eFt most, van ennél jobb ötletetek? Sony Vegas-t használom, de nincs türelmem magamnak összerakosgatni, max a vagdosásig jutok, esetleg egy egyszerű feliratozásig.

FB videó, ezt csináltam vele, illetve a program csinálta, 1-2 beállítás után, a legcsicsásabb változatot választottam, mindenféle effekt használata random.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#19) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Rövid tárgy videókat szeretnék készíteni, zenei aláfestéssel, kisebb beúszó feliratokkal, homályosítással stb. Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen szerkesztőt ajánlanátok. Nincs még nagy tapasztalatom ebben, ezért jó ha olyan amihez találok tutorialokat akár youtubon is.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#20) StLui válasza GoTReX (#19) üzenetére


StLui
veterán

Sony Vegas és Adobe Premier-t kezdtem először használni, nem tudok angolul, de még magyar videót is találtam mindenre amit kerestem YT-on. Viszont erőmű kell a rendereléshez mindenképpen és sokáig tart, ritkán használom, így elfelejtem mit is csináltam stb, ezek pedig nagyon bonyolultak. Szóval nálam Movavi lett a befutó, amit nem értek végképp, hogy előzőekkel miért tart órákig a renderelés, Movavi-val, hasonló szerkesztgetés után meg 5 perc! Movavinak van automata, beöntesz mindent és kiköp valamit módja is, de azért az nem az igazi, de nem rossz, én inkább manuálisan használom. (ahogy látod szeptemberben kérdeztem, októbertől már használgatom is)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#21) milu válasza StLui (#18) üzenetére


milu
aktív tag

StLui!
Az eltelt idő óta még mindig a Movavi programját használod videószerkesztésre?

(#22) DasBoot


DasBoot
aktív tag

Jó szerencsét! azt kérdeznem, hogy TS-Doctor nevű programot használe valaki? Üdv.: Joe

LEGO-ból bármit megépíteni, csak idő kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.