Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37721) parandroid válasza Tothgera30 (#37716) üzenetére


parandroid
nagyúr

Sziasztok,

Én is ebben a 25k körüli (+/- párezer, de inkább minusz) kategóriában gondolkodom. Jelenleg egy NV 9600GT-m van, a kérdés, hogy egyáltalán megéri-e lecserélni. P35-ös alaplap, 8400-es C2D proci, és 6GB RAM van mellétéve, játékból semmi naprakész, néha valami nosztalgia shooter (CS:S, CoD 2, 4, max MW, meg kipróbálásra leárazott Steames játékok), no meg főleg WoW - utóbbin veszem észre, hogy az újabb patchek effektjeit nagy tömegben egyre nehezebben bírja, egyre több a szaggatás. Fogyasztásra is figyelnék, a Corsair C430 nem az az igazán erős széria.

Mindenképpen új kártyában gondolkozom, 2 évig úgysem nyúlok hozzá megint, ezt az időszakot húzza ki garisan.

Árban a 6570-6770 esik ebbe a kategóriába ATI vonalon, utóbbi talán már ki is lóg, NV-ből GT440-450-eket látok itt, de egyiket sem tudom viszonyításban a mostani kártyámhoz képest hova tenni. ATI 4770 volt átutazóban nálam pár hónapig, nagyon nem tűnt jelentősnek a különbség, igaz, teszteket nem futtattam, no meg ezt sem tudom kontextusba helyezni a mostani modellekhez képest.

Ha lehet, akkor ebből a local store-ból válogatnék, hátha valakinek konkrét ajánlata is van: ATI, NV.

Szerk.: Jah, felbontás 1920x1080 mindenképpen.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.