Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz epzon #3601 üzenetére

    Az a baj, hogy félek, már nem fogom tudni meggyőzni az öreget, hogy mondja le.

    Szombat este hívott, hogy ha még nem vettem meg, akkor ne is vegyem, majd ő intézni,meg valami olyasmit mondott, hogy hétfőn jön valami IT-s szakember, rendszergazda vagy ki hozzájuk melóhelyre (NFH), majd vele beszél..
    Hááát.. ha beszélt vele, akkor az is jó szakember lehetett! :U

    Telefonról olvasva, néztem, gondoltam, rákérdezek, hogy és utángyártott tonerel mi a helyzet? De most látom a linket, ezek már u.gy cuccok.. a gyáriak horror! :Y

    ((Mondjuk nem ismerem a toner árakat, tintáshoz vagyok szokva. Most pl. egy HP5520-as gépem van. Két éve Apple bakija miatt, 8 ezerért hozzájutottam,bűn lett volna nem megvenni :B :DDD
    Relatíve olcsón van hozzá e-bay-ről patron is.. igaz, az nem jelzi a töltöttséget.. na bumm..-lenne olyan is,kicsit drágábban...-
    Az is igaz, hogy én szökő évente egyszer-egyszer nyomtatok.. még csak a gyári "demo" patronok fogytak ki..)

    Anyukának azért kicsit többet kell nyomtatni, de nem veszélyes.. havi 100, max. 200 oldalra gondolok, de nem kérdeztem még meg :B
    Jelenleg nekik is valami régi HP-all-in gépük van, HP56, Hp57 patronok kellenek bele.. nem tudom mi a bajuk vele.. abba is olcsón vettem patront (most pl. auchanba találtam 500Ft ért leértékelt, nem lejárt u.gy. patront, még nálam van.. ajándékba adtam volna neki :D).. igaz, utolsó színesre panaszkodtak, hogy valamelyik szín egyáltalán nem "fog"...
    Mondjuk ezek a patronok lehet még a fenti lézerhez képest se olcsóak, sose számoltam ki, mennyi a patron/oldal szám.. :B

    Egyébként most nézem, az általad írt 40-50 ft/oldal azt ugye a gyári toner esetén számoltad? :U
    Után gyártottal mi a helyzet? Azzal azért lényegen olcsóbb lenne a dolog... vagy valami miatt nem ajánlott az u.gy. toner?

    És egy utsó kérdés, milyen tintás lenne ellenfele? max 50, de inkább 40e ft? (amit fel tudnék hozni az apukának ;) )

    Hozok ebédet, és kaja közben kezelésbe veszem a keresőt, hogy megnézem mi is ez a care pack vagy mi.. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés