Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen kormányt vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) koko88


koko88
senior tag

milyen kormányt érdemes venni ami ugy 10k-ból kijön és kormány+váltó+gázpedál+fék.

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#2) koko88


koko88
senior tag

na valaki segitsen már nekem

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#3) shuttle válasza koko88 (#2) üzenetére


shuttle
tag

Hi !

Szerintem ne vagyél 10-környékén. Az nagyon gagyi kategória . Az én kormányom 17 volt és nagyon ász, szeretem .
Ime : [link]
Szerintem ne add alább , ja és 3 év gar. !!
Ha kérdésed van csak írj bátran . :C


[Szerkesztve]

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#4) koko88 válasza shuttle (#3) üzenetére


koko88
senior tag

nem rosz de én váltosat vennék és ez a 17 nekem sok olyan 10k körül kéne valamit össze hozni?

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#5) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

MOMO-t. Az enyém a eladó 16e-ért!!!! Ennél jobbat nem kapsz. Igaz már több mint 1 éves, de alig használtam, mivel nincs rá időm (és szeretnék egy mp3 lejátszót).

Tudom, hogy ez több mint 10000, de qva jó kormány!!

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#6) Maranello


Maranello
tag

Kb. 3 hete elbaszódott a Logitech driving force-om gázpedálja!
Ha lelépek róla,olyan mintha valaki nyomná a pedált és 30-40%-ra is ''lenyomódik'',amikor meg lepadlózom,nem ad padlógázt,csak 80-90%-ot.
Ez mitől lehet?
Esetleg valakinek nincs eladó pedálja hozzá?

(#7) Calogero válasza koko88 (#2) üzenetére


Calogero
addikt

Logitech® Formula Vibration Feedback Wheel [link]

[link]

Az ára ~7000-8000+áfa

[Szerkesztve]

(#8) koko88


koko88
senior tag

az a baj hogy nekem váltos kéne ezeket én is néztem.kinéztem egy geniust amihez váltó is van 8k körül áfával eggyüt de aza baj hogy game portos és nekem az an8-ultra lapomon olyan nincs már igy usb-s kéne de azok meg 20k körül vannak ezért kérdeztem a segitségeteket.egyszóval nem muszály nagy másrkának lenni csak olcso legyen igy 10k körül legyen hozzá váltó és usb-s legyen .

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#9) Calogero válasza koko88 (#8) üzenetére


Calogero
addikt

16 000FT egy MOMOért nagyon korrekt ár, Én elgondolkodnék a helyedben és össze sporólnék rá , mert amit te keresel az ritka mint a fehér holló, ennyi pénzért.
Jah és olyan kormányt vegyél amihez van külön driver.
Nekem olyan USB geniusom volt amihez elvileg nem kellett, nem is lehetett rendesen bekalibrálni.

(#10) bzoley válasza koko88 (#8) üzenetére


bzoley
veterán

Rosszul állsz hozzá a témához. Képes vagy egy váltóért feláldozni a játékélményt? Lesz váltód, de a kormány többi része csak kellemetlenséget fog okozni, mert nem úgy működik, ahogy kéne. A régi kormányomon volt váltókar, még most is hiányzik, rally-s szimeknél szerettem, de inkább olyan kormányt vettem, ami használható is. Szerintem gondold át mégegyszer.

(#11) koko88 válasza Calogero (#9) üzenetére


koko88
senior tag

oké értem mire gondoltok de msot ennyi a keret rá ebböl kéne kihozni.lehet hogy veszek váltó nélkülit ha ennyire nem találok váltosat .

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#12) koko88


koko88
senior tag

különben a momo kormány nagyon bejön de az a baj nincs rá keret de ha lenne biztos olyat vennék.

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#13) bzoley válasza koko88 (#11) üzenetére


bzoley
veterán

Formula Force GP-t találhatsz tíz körül. Nem feltétlenül újat, de a legtöbb új, tíz körülinél jobb.

(#14) shuttle válasza koko88 (#4) üzenetére


shuttle
tag

Van váltó a kormányon , hátul fel és le a túloldalon .
íszerintem jobb mint egy kar melletted , le sem kell venni a kormányról a kezed . Szerinted a forma1-ben miért tértek át erre a megoldásra ...mert jóóóó :C

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#15) koko88


koko88
senior tag

én most a logitech formula gp-t néztem van rajta váltó kara kormánynál meg minden és uj ára 9700ft arról mi a vélemény

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#16) bzoley válasza koko88 (#15) üzenetére


bzoley
veterán

Az nem Force-os, mint a piros, azonkívül volt aki azt állította, hogy nem elég pontos és kevés a rugóban a visszahúzó erő. Szerintem nem lehet rosszabb a többinél, sőt. De én még nem találkoztam vele közelről.

(#17) koko88


koko88
senior tag

logitech formula gp ugy tünik ilyet fogok venni egy kérdésem lenne hány fokba lehet forditani a kormányt?

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#18) bzoley válasza koko88 (#17) üzenetére


bzoley
veterán

Ha senki nem válaszol és ugyanannyit fordul, mint a FF GP, akkor ~95-95fok jobbra-balra.
Azért még szétnézhetsz a bolhán FF GP ügyben, hátha kapsz ugyanennyiért egyet.

(#19) koko88 válasza bzoley (#18) üzenetére


koko88
senior tag

helo a most wanted formula gp kormányal nem érzékeny valakinek mert van az egyik haverom és ép hogy megmozditja a kormányt és kifaróla kocsi .ezzel a kormánnyal jól müködik?

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#20) bzoley válasza koko88 (#19) üzenetére


bzoley
veterán

Ha megnézed a táblázatot, láthatod te is, hogy nálam jól működik :)
[link]
Igaz eltartott egy ideig, mire működésre bírtam(sz*r a játék kormánykezelése).
Egyébként a haverodnál nem lehet más(is) a gond?
Pl. tuning-beállítás, vagy driverben túlérzékenység? MW-ben pl. sbreedbreaker mellett természetes is, hogy keresztbefordul a verda.

(#21) koko88 válasza bzoley (#20) üzenetére


koko88
senior tag

köszinöm szépen meg van kormény logitech wingman formula gp ilyen sárga szinű és szerintem Q-rva jó.

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#22) csutkaa válasza koko88 (#21) üzenetére


csutkaa
senior tag

Sziasztok!!!

véleményt szeretnék kérni erről a kormányról!!

Logitech Formula Force EX

hogy mi jóó benne és mi rossz???
usb-s??
köxi előre is!!

(#23) bulba_220


bulba_220
csendes tag

Erről van valakinek tapasztalata? vélemény? megéri a 17K-t?
[link]

(#24) bodom87


bodom87
tag

sziasztok!

momo kormányomhoz szeretnék állványt

ilyesmit

nem feltétlenül vásárolni hanem inkább csinálni szeretnék. ha valaki tud tippet adni vagy alkatrészügyben segíteni kérem szóljon

(#25) superecneB


superecneB
őstag

Ez most best buy ennyiért? [link]
Ez USB-s?

[ Szerkesztve ]

(#26) jani00 válasza superecneB (#25) üzenetére


jani00
tag

üdv
igen úgy néz ki!
Mielőtt kormányt vennél inkább próbáld ki ,hogy milyen is vele menni.Hidd el nem viccböl mondom nekem is van és szerintem billel sokkal jobb vezetni.Mert most hiába dobsz ki rá x ezret ha úgysem használod én pl 16 ért vettem jó ha 3 órát játszottam vele összesen.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." (Petőfi Sándor)

(#27) superecneB válasza jani00 (#26) üzenetére


superecneB
őstag

Nem a köridők miatt gondoltam rá hanem csak hogy kicsit élménydúsabb legyen mondjuk egy LFS! Szerintem megszokás kérdése a dolog nem?

(#28) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

észrevette valaki, hogy 34k a G25? csak nem tudom mikor ment le ennyire, mert eddig 70 volt. :U

(#29) superecneB válasza aero. (#28) üzenetére


superecneB
őstag

Ja néztem azt is, de annyit azért nem játszom ilyen játékokkal... Bár a 900fokos elfordulás meg +1 pedál elgondolkodtató sztem jó vétel ha van tud annyit szánni rá az ember!

(#30) LaMotta válasza aero. (#28) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Amióta megjelent a G27, és majd az venné át a helyét. Közben egy MOMO meg 13-ban van...

(#31) spadge


spadge
tag

Összességében megéri az árát a MOMO? mármint olvastam h akadnak gondok a pedállal.mennyire jó vétel?A vetélytársa egy Formule Force EX.Ki melyiket ajánlaná és miért?Nyilván értem, hogy profibb kormány a momo, de ha tényleg besz*rik a pedál, akkor inkább választok egy alacsonyabb kategóriás Logitechet, amivel nem voltak ilyen jellegű problémák.
Őszintén a momo-ra hajazok.Egyszerűen gyönyörű. :B :R

(#32) G4ng3r válasza spadge (#31) üzenetére


G4ng3r
tag

A kormányos topicban mostanában ez a téma, inkább ott probálkozz szerintem.

(#33) spadge válasza G4ng3r (#32) üzenetére


spadge
tag

köszönöm a segítséged! :))

(#34) trialboj


trialboj
őstag

Szeretném beszerezni életem első kormányát, mivel találtam egyet ami az ízlésemnek megfelelően tartalmaz kuplungot is, és az ára sem veszélyes, viszont nem tudom mennyire jó.

Jelenleg f1 2011re használnám, de szívesen belekóstolnék néhány komolyabb szimulátorba is...

Kontrollerrel elég komolyan mennek a kanyarok, tehát érezném, ha a kormány túl bután(lassan) reagálna.

Erre gondoltam: [link]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#35) zso1986


zso1986
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném ki kérni a véleményeteket a Thursmaster F430 FFB PC kormányról. Az itteni teszt alapján elég szimpatikus és a dizánja is nagyon tetszik.
Annyira nem vagyok otthon abban, hogy van e ezeknek gépigényük, az aláírásomból látható, hogy már igencsak öreg gépem van. Régebbi NFS játékok (pro streetig) teljeskörűen támogatják e?
Az ára is nagyon eltérő egyes helyeken, hol lehetne legolcsóbban, de biztonságosan hozzájutni? Melyik áruházat ajánljátok. Amúgy Szeged környéki boltok érdekelnének elsősorban, de a szállításos megoldást se zárom ki.

Köszi a választ!
Üdv ;)

CompaQ 615

(#36) Jano44


Jano44
csendes tag

Üdv!

Tudna valaki nekem normális kormányt ajánlani?
Többet bis kinéztem, de sok olcsóról elég rosszakat olvastam.
Ami tetszene:

http://www.shopmania.hu/konzol-es-videejatek-tartozekok/p-thrustmaster-jatekvezerl%C3%95-kormany-rallye-gt-force-feedback-clutch-23983919

MEg a :

http://www.shopmania.hu/konzol-es-videejatek-tartozekok/p-thrustmaster-jatekvezerlo-kormany-ferrari-gt-experience-2in1-pc-24753932

De külföldi fórumnál mindkettőt szidták pl. nem PC kompatibilisek, meg a kormányok gzorsan elhasználódnak.

pls, help

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen kormányt vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.