Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen kártya max 20-25 ezerért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VargaI


VargaI
senior tag

fx5200 vagy ati8500/9100 vagy 9200 esetleg?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#2) Jenő válasza VargaI (#1) üzenetére


Jenő
aktív tag

A 3 közül R8500. :P

(#3) VargaI


VargaI
senior tag

az fx 5200 miért vacak? had kérdezzem meg?
mert láttam teszteket ahol az fx5200 2xFSAA-val lanyomta bőven a 9200-at

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Mert A Sapphire Radeon 8500LE64MB 295/190 egy 1200-es Cerka alatta@1568-on 512 PC133-as rammal 3Dmarl2001SE: 6600 körül, Egy Leadtek 5200-es egy 2.6-os HT-s NW-ben MSI875-ös alplappal PC3200 512 Dual ramokkal meg 5600 körül...No comment

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#5) Kuznyikov válasza VargaI (#3) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Nem is kell a keresőt használnod! Itt van: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=5200&show=OR&ssep=%20&sid=105[/L]

Jó, rendben újonc vagy. Jobb fent van egy jókis kereső, csak beírtam, hogy ''5200'' és láss csodát. Sőt a feltett kérdésed sem túl speciális, lehet inkább mondani mindenki ezen ''vitatkozik''! Nézz körül, azt döntsd el Te mit veszel a Te pénzeden!

(#6) Jenő válasza VargaI (#3) üzenetére


Jenő
aktív tag

A 9200-at? Hát persze, hogy lenyomta. De egy 8500-al szóba se tudna állni. (őő izé javítsatok ki ha mégis..;])

(#7) WolfByte


WolfByte
tag

Radeon skálázás topicban elég jó listák vanna a topic vége felé. Az alacsonyabb verziószám feature-ök tekintetében picit kevesebbet tudnak, teljesítményre viszont nagyon ott van. Ha valamihez hasonlítani kellene, akkor pl gyorsulásnál a trabant is lenyomhat egy nyugati csodát, ha megfelelő motorral szerelik :P

(#8) Cyberslider válasza WolfByte (#7) üzenetére


Cyberslider
őstag

a trabant is lenyomhat egy nyugati csodát, ha megfelelő motorral

Ezt inkább a proci-tunning rovatba írd. És akkor elmondható,hogy a proci is úgy füstöl el pár hónap múlva,mint ahogy a trabant esik szét percek múlva.

:-D :-D :-D

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#9) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=30235[/L] #7

(#10) Loha


Loha
veterán

Szerintem vegyél használt GF4TI4200-at!

(#11) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Bár én sosem mondok ilyet, de ebben a helyzetben én vmi jó kis Ti4200-őt vennék!

(#12) V_Zoli


V_Zoli
tag

ABIT SILURO GF4 Ti 4200-t !!! :)

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#13) VargaI


VargaI
senior tag

én azt hallottam hogy az ATInak nem csak a TV kimenetén szebb a képe hanem játékban is jobb az nvidianál, amúgy egy gefTi4200 mennyivel gyorsabb a 8500LE-nél?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#14) Arhel


Arhel
senior tag

A Ti4200 sokkal gyorsabb a 8500LE-nél, egyrészt, mert ez a Radeonnak már egy régebbi butított kártyája, másrészt a Ti4200 egy sokkal ''frissebb'' kártya a 8500LE-hez képest! Szerintem is vegyél egy használt Ti4200-as kártyát, mert sokkal jobban jársz vele és ezt kb. még egy jó évig-másfél évig tudod használni az újabb játékokhoz, míg a 8500LE, már nem nagyon teljesítene késöbb! Szal hosszú távon a Ti4200 éri meg a legjobban!
Ájánlom, hogy nézz körbe a Prohardver! eladási fórumán, valaki biztos árul ilyet!

(#15) VargaI


VargaI
senior tag

most néztem tesztet ut2k3 alat antidetector script-el még a radeon 9200 is több fps-t produkál, mint a gefti4200 ez hogy lehet?, amúgy az antidetector script mit takar, meg azt szeretném megkérdezni hogy a ramokra pontosan hol van rá írva hogy hány nanos? megyarázzel vki légyszi köszi

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#16) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Meglesed mi van rájuk írva és rákeresel a neten, vagy a gyártó oldalán keresed meg!

(#17) Pancs-R


Pancs-R
tag

Én sajna Radeonról nem tudok információt adni, de FX5200 ról igen annyit izekítőnek, hogy az én gépembe 3 napig volt benne gondolom ez jelenthet valamit :) Szerintem ha jó kártyát szeretnél venni akkor a TI4200 at válasszad, persze az árkereten belüli jó kártya... :)

(#18) Pancs-R


Pancs-R
tag

Bocsi lemaradt az FX5200 infó de feledékeny vagyok :) Na annyit róla, hogy nagyon meleg, de komolyan rettentő forró ez adódik a passzív hűtés miatt. Igaz ez megoldható probléma. Másik problémája hogy iszonyat gyenge maga a kártya egy GEf3 Ti200 as leverte.. ennyit erről...

(#19) VargaI


VargaI
senior tag

mi az Anisotropic Filtering, mert abban a gf4Ti4200 még a radeon9200 hoz képest sincs sehol vagy akár a 9100(8500le nem a 64 bites vacak)
mondja már meg valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szebb a kép vagy milyen effekt az AF?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen kártya max 20-25 ezerért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.