Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert jo a monokini es miert nem? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) toeri válasza Tibisz (#249) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Picit vagy csak demagóg, ugye? ON

1, Honnan tudnád Te, hogy hány Ferrárit láttam már Én??? :DD

Üdv, toeri

(#252) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

Ezek a franya hosszu temak mire vegigolvassa az ember fia pedig o inditotta :))

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#253) Turmoil válasza joghurt (#238) üzenetére


Turmoil
senior tag

Nyugi, láttam már jópárat melltartó nélkül is:)
És biza melltartóban néha többet lehet látni, mint nélküle. A push-up és egyéb förmedvények viszont rossz hatással vannak a lelki békémre...
De amit írtam, azt azért írtam, mert szerintem melltartó nélkül általában kevésbé erotikus (ill. magamutogató), mint egy kihívó, sejtető, hibákat takaró melltartó.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#254) beeboy válasza Turmoil (#253) üzenetére


beeboy
addikt

pontosan!!

az se lehet véletlen, hogy a szexfilmekben se tökmeztelenek a csajok (általában), mindig van valami rajtuk, ha más nem egy harisnyakötő

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#255) neduddki válasza Tibisz (#249) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hol van ebben nagykepiueg???????????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#256) Turmoil válasza neduddki (#255) üzenetére


Turmoil
senior tag

nagykepiueg

Was??? :DD

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#257) Tibisz válasza toeri (#251) üzenetére


Tibisz
aktív tag

off
Mi sem fogunk zöldágra jutni!
on
1.Kiváncsi lennék, hány Ferrarit láttál élőben, és milyet? :t
2.Nem erről volt szó, de mindegy.

(#258) Tibisz válasza neduddki (#255) üzenetére


Tibisz
aktív tag

''Erről kb. ennyit.'' Mondattal volt a gondom. Nem hinném, hogy ilyen stílusban kellene beszélgetni.

Te meg mint már írtam, olvasd már el mit írsz és csak utána küldd el, mert egyszerűen szőrnyű visszaolvasni.
Cserélj billentyűzetet, de változtass! :O

(#259) neduddki válasza Tibisz (#258) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat sajnos anev kotelezzzzzzzzzzzzzzzzz

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#260) Skica válasza neduddki (#259) üzenetére


Skica
őstag

***** olvasd el mielőtt elküldöd a hozzászólásod mit irtál *****!


Nem olvasod hogy másokat is zavar??????

Személyeskedést mellőzzük! -BobMaster

.: No Comment Grp:.

(#261) neduddki válasza Skica (#260) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Gondolog erdekel????????????????????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#262) Skica válasza neduddki (#261) üzenetére


Skica
őstag

KIMODERÁLTAK - rossz kisfiú vagyok

.: No Comment Grp:.

(#263) Skica válasza neduddki (#261) üzenetére


Skica
őstag

KIMODERÁLTAK - rossz kisfiú vagyok

.: No Comment Grp:.

(#264) marcee


marcee
addikt

Asszem ilyen vélemény nem volt még:
-Nekem nem tetszik a monoki, mert zavarba hoz.
-Nem kéne olyan nő aki mutogatni akarja magát (és ezzel nem mondom, hogy az én tulajdonom az illető és megtiltom neki)
-Szerintem nagyon szexi a fürdőruha által kitakart le nem barnult bőr.

\m/

(#265) tildy válasza marcee (#264) üzenetére


tildy
nagyúr

A párom szerint viszont nem.Másrészt nem magamutogatásról szól, szerintem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#266) marcee válasza tildy (#265) üzenetére


marcee
addikt

Elfogadom, de én elég konzervatív gyerek vagyok.
Annyi a mentségem, hogy azt sem szeretem, ha más vetkőzik le a környezetemben a strandon.

\m/

(#267) válasza tildy (#50) üzenetére



senior tag

Próbáltam megnézni a képedet, kb 3szor... mind a háromszor ''IEXPLORE.EXE genereted an error'' lett a vége .. amit még eddig nem csinált ... :D

Eddig is azt éreztem hogy valami készülődik ellenem ... de mostmar tuti biztos vagyok benne.

(#268) tildy válasza (#267) üzenetére


tildy
nagyúr

Hihi pont ezen gondolkodtam, hogy túl sok exploreres nézi az oldalam, ami nem jó.
És hogy megírom úgy az oldalt, hogy ha explorerről nézik, akkor írja ki, hogy buzi exploreresek használjatok operát:)))
De segitek[L]http://koli.kando.hu/tildy/modules/My_eGallery/gallery/me/8.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#269) neduddki válasza (#267) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A nem is fontos nincs rajta semmi lenyeges, ne is torogy a dologgal!!! Felejcs el!!!

:-))))))))))))))))))))

udv

neduddki

p.s. amit igazan ide akrtam irni aszt nem mertem /az pedig nagy szo/ felek a girl powertol.......................:-))))))))) /kovi-s poen akart lenni

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#270) tildy válasza neduddki (#269) üzenetére


tildy
nagyúr

Na és mi lett volna az? DE ezt már nem tudom meg lépek le, megy a buszom.Majd este megnézem:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#271) neduddki válasza tildy (#268) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na most nezemhogy ez a nem jo fenykep! tessek szepen amasikat ide befuzni!!!!:-))))

udv

neduddki

p.s. meg is lepodtem, hogy opartaval mennyire korekt az oldal!!:-))))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#272) neduddki válasza tildy (#270) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat ha ez akivansagod, hogy nem tudu meg akkor aszt teljesitcsuk!!!!!!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#273) BobMaster válasza neduddki (#272) üzenetére


BobMaster
senior tag

netuddki, tudsz Te kevésbé is értelmetlenül is írni... Kicsit jobban figyelj oda, kérlek.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#274) neduddki válasza BobMaster (#273) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Bobmaster orok hala!!! Majdnem elrontottam renomemeta!!! Koszonom!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#275) Satan-Claus válasza marcee (#264) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nagyrészt egyetértek. Világ életemben a szemérmes/kicsit szégyellős lányok voltak a gyengéim.

Ugyanakkor nem mondom azt, hogy nem nézek meg egy klassz cicit a strandon.

A kriptaszökevény félpucér NDK túristákat viszont gránáttal írtanám...(Persze jó messziről.) Lassan nem mehet le az ember a siófoki aranypartra, mert ezekkel a csupabőr luvnyákkal van tele a part...:((( A múltkor 4 ilyen napozott egymás mellett. Áldás lett volna ha megvakulok...

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#276) Satan-Claus válasza tildy (#268) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Tídi te meg frissítsd a galériádat pár ''naked wrestling'' vagy ''naughty easter bunny'' kollekcióval, mert ezeket már láttuk! :t

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#277) Tibisz válasza BobMaster (#273) üzenetére


Tibisz
aktív tag

BobMaster te moderáltad ki Skica hozzászólásait? Ha igen akkor neduddki hozzászólásával miért nem csináltál semmit sem. Szerinted, csal Skica csinálta a feszültséget! Ez így nem fer! :((

(#278) marcee válasza Tibisz (#277) üzenetére


marcee
addikt

Személyeskedés volt.

\m/

(#279) neduddki válasza marcee (#278) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Bobmaster anm kellet volna moderalni ojjan jokat rohogtem!!! lasd vice city topikban a magyarazat

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#280) Tibisz válasza marcee (#278) üzenetére


Tibisz
aktív tag

neduddki akkor ugyanannyira ludas mint Skica, az ő hozzászólása pedig simán ott maradt, pedig vért lázító!

(#281) rogers


rogers
aktív tag

Mostanában találtam rá erre a topicra, úgyhogy előre is bocs, ha esetleg ismétlek. Jó újonchoz mérten azért igyekeztem végigolvasni a topicot az elejétől, de mégis...

Bár az utolsó pár hozzászólás elkanyarodott kicsit a témától: én is azok táborát gyarapítom akik szerint jó dolog ez a monokini. Habár a bnőm nincs nagyon oda érte, az ellen sem lenne semmi kifogásom, ha csinálná. Őszintén szólva még örülnék is neki, esztétikailag sokkal jobban néz ki ha egyenletesen barna :))

Arra gondolok, hogy a cickó, amit a monokinizés felfed az egy abszolút elsődleges nemi jelleg a nőknél, mondhatni figyelemfelkeltő eszköz ami a fiúkra, férfiakra hatással van mindenképp. (többnyire:)):)
Többször beszélgettem erről a bnőmmel, máshol is olvastam, hogy míg a fiúk nagyon vizuálisak szexuális vonatkozásban, a lányokat ez abszolúte hidegen hagyja. És bár biztos vagyok benne, hogy legtöbbször nem ez a célja a monokinizésbe, de a fentebb tárgyalt reflexeket tekintve az ösztön efelé tereli a gondolatokat.

Ezért aztán ''agyból'' kell lekezelni, erkölcsi normákat és viselkedésmintákat gyártani, ami pedig megosztja az embereket...

Bocs, ha hosszú voltam.

Jobb későn, mint még később...

(#282) Tibisz válasza rogers (#281) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Tehát megint visszakanyarodunk a figyelemfelkeltésre. :)

(#283) neduddki válasza rogers (#281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Azert aszt egy picit javitanam hogy a nok nem - hogy is irod - a vizualis dolgok hidegen hagyak! Hat en eszt eddig nem igy tapasztalam! maximum kevesbe mint a ferfiaknal de letezik.
arjuk vissza abszolut szakertonket a temaban: Tildy-t

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#284) tildy


tildy
nagyúr

:)))
Nekem spec tényleg mellékes ez a szempont.SOkkal jobb ha a srác Profi C++ban:DD:DD:DD:DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#285) Keitaro


Keitaro
addikt

Jajj... egy napid nem néztem ide és most lemaradtam

(#286) Polesz válasza tildy (#284) üzenetére


Polesz
addikt

Ha megtanulom C++, akkor remélhetek? :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#287) tildy válasza tildy (#284) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg persze szereti a goát, és szeret repülni:)))
Az nálam abszolút bejön:))))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#288) tildy válasza Polesz (#286) üzenetére


tildy
nagyúr

A linux használata is egy jó pont:DD:DD:DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#289) rogers válasza neduddki (#283) üzenetére


rogers
aktív tag

Oké, oké, elismerem, sarkítottam, meghát nem vagyok nő, tehát nem is tudhatom. Mondok viszont egy érdekes jelenséget ami nekem nagyon meglepő volt és alátámasztja vélekedésemet :)
Szóval adott a Playboy magazin, asszem nem kell bemutatni.
Van ennek egy ''párja'', bár Mo.-on asszem nem kapható: Playgirl. Ez elvileg ugye lányoknak szólna fiúképekkel. Ha megpróbálnád előfizetni akkor olyan kategória alatt találnád meg a szolgáltatóknál, hogy ''melegek lapja''. Ez azért elég érdekes, nem?

Jobb későn, mint még később...

(#290) tildy


tildy
nagyúr

De tudom más csajok mire buknak:
pénz
egzisztencia
jóképű legyen
hozzon virágot, vigyen moziba
ha öreg az se baj, csak gazdag legyen

Persze nem ez az általános.
Nyíregyi tk-s csajok pl. elsőben agyba főbe ...ják magukat, de 2.-ra már mindegyik az esküvőjét tervezi..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#291) Polesz válasza tildy (#290) üzenetére


Polesz
addikt

Akkor elkezdem gyűjtögetni a pontokat :D Amúgy a 18-as képed az tuti ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#292) válasza tildy (#268) üzenetére



senior tag

Honnan tudtad hogy buzi vagyok ???? :))

(#293) tildy


tildy
nagyúr

Ha én okos lennék, azt hiszed ide járnék Ph-ra?:)
Akkor biztos valami hyperszuper antigravitációs légijármű mikrovezérlésén agyalnék, nem a gta-n meg hasonlókon:DD:DD:DD:DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#294) SYZYGY válasza rogers (#281) üzenetére


SYZYGY
tag

Viszont egy dolgot Te is elfeledtél, miszerint a női mell NEM elsődlegesen dekoráció, hanem elsősorban a fajfenntartást hivatott szolgálni! ( mégha erről sajnos sok nő is képes megfeledkezni)

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#295) rogers válasza SYZYGY (#294) üzenetére


rogers
aktív tag

Valóban, szolgálja a fajfenntartást is, de ha utánaolvasol akkor látni fogod, hogy elsődlegesen nemi ''figyelemfelhívó'' jellegről van szó. A fajfenntartás funkcióját akkor is el tudná látni, ha nem lenne annyira attraktív, illetve nem lenne olyan központi helyen. (ld. állatvilág). A mell formája, elhelyezkedése, megjelenése mind, mind a figyelemfelkeltésre irányul. Vhol azt is olvastam, hogy a nőkben hátulról a fenék, elölről nézve a mell az elsődleges nemi jelleg hordozója, így biztosítva, hogy bárhonnan nézve is beazonosítható az ''egyed'' :D

Jobb későn, mint még később...

(#296) Adi válasza rogers (#295) üzenetére


Adi
senior tag

Ez csak részben igaz. Messziről ezek nem mindig látszanak (több száz méter). Messziről az alak az, amit a másikon észrevesz az ember, mert az markánsan különbözik a két nemnél. Ebben is elsődlegesen a derék-csípő arány, ami a nőknél ideális esetben 0,7 körül van, férfiaknál meg 0,9-1 között. Ezek nem légből kapott számok, pár éve volt a Time-ban egy többoldalas cikk, ami ezzel foglalkozott. A Földön különböző kultúrkörökben csináltak teszteket (mit talál a másik nemen vonzónak), hogy a megfelelő nagyságú minta legyen és ott jött ez ki.

ldm start-reconf primary

(#297) Adi válasza tildy (#288) üzenetére


Adi
senior tag

Hány kör előnyt adjak a többieknek? :D

ldm start-reconf primary

(#298) Szalma válasza Adi (#296) üzenetére


Szalma
őstag

OFF
Az arányokhoz tartozóan: a nők ülő óriások. A felső testük és a lábaik hosszának aránya a hím egyedek hasonló arányához képest a felső test felé tolódik el. Azaz egy azonos magasságú férfi és hölgy közül mindig a högy lesz magasabb ülve... Emiatt már a haladó mozgás végzése is más egy nőnemű esetében, mint egy hímneműnél, ezért széllel szemben 200 méterről ki lehet szúrni a menekülő nőket/férfiakat... :)
ON

És az állatoknak is vannak melleik. Gondoljatok a tehenekre.

Szeretettel:
Szalma

(#299) Cane válasza tildy (#290) üzenetére


Cane
őstag

A listádban van 1 kakukktojás: ''jóképű legyen''

T H E G R I L L P O W E R

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#300) rogers válasza Adi (#296) üzenetére


rogers
aktív tag

Oké, messziről az alak a domináns, de az inkább általános azonosítás, míg a mell már sokkal direktebb ''célzás'' avagy jelzés. Az alakkel pedig már eléggé komolyan távolodunk az eredeti topictémától, hiszen több száz méterről irreleváns, hogy valaki monokinizik-e vagy sem :)

Jobb későn, mint még később...

(#301) Adi válasza Szalma (#298) üzenetére


Adi
senior tag

Hm, ez érdekes, ezt nem tudtam! :)

Nekem van olyan hölgy az ismeretségi körömben, aki bár 10 cm-rel alacsonyabb nálam, ülve magasabb egy kicsit. :)

A ''tehénmellekre'' visszatérve: azt is szokták fogdosni, csak más célból. :D

ldm start-reconf primary

(#302) Adi válasza rogers (#300) üzenetére


Adi
senior tag

A francokat irreleváns, nekem rohadt jó szemem van és meglátom úgy is. :D

ldm start-reconf primary

(#303) marcee válasza tildy (#290) üzenetére


marcee
addikt

Ehh, valahogy egyik feltétel sincs meg.

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert jo a monokini es miert nem? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.