Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NSX82


NSX82
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért használja a Windows 7 bootolás közben a HDD-met. Ha valakinek van valami tippje szívesen fogadom.. Egy 2 éves i7es gépről van szó 16 giga rammal, SSD-vel, még ma is egész jonak mondanám annak ellenére, hogy már két éves. A kezdetek óta SSD-re van telepitve a rendszer. Mindig is onnan indult, sose volt semmilyen program (játékokon kivül) a HDD-re telepitve. A HDD-n 2-3 játékon kívül zenék és filmek vannak. Abszolute semmi tartalom amihez indokolt lenne a Bootolás közbeni használat. Régen is rá-rá olvasott egy kicsit a HDD-re bootolás közben, de mostmár az idő előre haladtával ott tartok, hogy hiába indul SSD-ről a rendszer, a vincsit tekergeti 10 Mpig (vagy még tovább is) mintha legalább onnan bootolnék. Valakinek van valami 5lete esetleg, hogy mit probáljak vele?
Előre is köszi.

(#2) GZoli79 válasza NSX82 (#1) üzenetére


GZoli79
újonc

Hali!

Biztosan nem tudom, de nekem is volt régen hasonló. Akkor az volt a baj, hogy egy memória rezidens vírusom volt és az tekergette minden indulásnál.
Igaz nem csak a Winchestert hanem a floppymeghajtót és a CD-ét is. (Akkor SSD még a kanyarban sem volt :)

Akkor ezt úgy tudtam megoldani, hogy olyan vírusirtót kellett futtatni ami még a windows indulása előtt lefut.
Ez megoldotta a problémát.

Ez csak egy tipp...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.