Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) philoxenia válasza localhost (#149) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre reagáltam alapvetően, a "ha már kráter keletkezik, mi nem élnénk"...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#152) marcus.fenix válasza localhost (#146) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

A hangokkal a fejedben nem tudok versenyre kelni, de én úgy vagyok vele, hogy 50-50%.
Vagy leesett, vagy nem, de az biztos... szóval még mindig fölösleges leszögezned, hogy nem esett le, meg nullára állítanod a változót, mert a szögedet túl könnyű kihúzni.

Vállalom.

Winner
És akkor indulhat a "ki tud idiótább smiley-kat linkelni" verseny...
...
nyertél... nem hiába vagy Winner. Hová küldhetem a digitális "ajándékodat"?

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#153) localhost válasza marcus.fenix (#152) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Vállalom." - akkor én hátradőlve várom, hogy prezentáld a bizonyítékot. Tessék, csak tessék!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#154) marcus.fenix válasza localhost (#153) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Oké, várj csak! Ráérünk...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#155) Eastman válasza WonderCSabo (#144) üzenetére


Eastman
őstag

Nice! :)

A hazai felvételeken látható villanások hasonlóak mint a kanadai videón.
A kérdőjelek nagyrésze eltűnhet. ...feltéve, haTornalján nem láttak három ismeretlent palástban, tevékkel, felékszerezvé és ajándékokkal a kézben.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#156) marcus.fenix válasza DBob (#99) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Hát persze kérlek, ha egy meteorit becsapódik, akkor már ki is pusztul a föld... :N igen, a hülyeség tényleg utolérte az amerikai szintet, ha már önmagát tájékozottnak és tanultnak tartó emberek is hülyeségeket írkálnak...

OLVASS! mielőtt írsz
Google a barátod Wiki meg a barátnőd... (remélem van igazi is)

Képzeld, például 1857-ben egész Magyarország kipusztult, csak azóta újra elszaporodtunk... :W

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#157) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom ez mennyire igaz, de talan megsincs mindig akkora krater, mitn amiket itt nehanyan leirnak...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#159) Eastman válasza brownus (#158) üzenetére


Eastman
őstag

:D

"Borsod Online
The flashes of light and special fényjelenség likely cause was a meteorite - Borsod Online was informed of the units of Novodonszki Eve BAZ County Police sajtószővívője.A villanásokról and dörgéssel settlement also involved in several interesting phenomena were announced almost simultaneously Sunday 23:20 minutes from the County Police. Informed of the disaster of unknown phenomenon, which began an investigation of the surprisingly bright celestial flashes ügyben.A Borsod Budapest, Szabolcs but could see many Sunday night."

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#160) brownus válasza Eastman (#159) üzenetére


brownus
veterán

huu, ezt nem is figyeltem:D komoly:)

(#161) macikos


macikos
addikt

gya-gya-gya!!!

[link]

;]

(#162) zyklon03 válasza Vangelis (#112) üzenetére


zyklon03
újonc

azért máskor ne csinálj ilyet:D

update:

már van facebook-os csoport is:) lehet csatlakozni:)[link]

[ Szerkesztve ]

Hülye akinek mondtad!

(#163) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#164) stangli


stangli
senior tag

(#165) localhost válasza stangli (#164) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Chuck Norris elpöckölte a cigarettacsikket, vagy a Google Earth frissítette a térképet és a vaku villant a műholdon.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#166) zyklon03


zyklon03
újonc

na a Fókuszban benne volt:)

Hülye akinek mondtad!

(#167) Dany007 válasza localhost (#165) üzenetére


Dany007
veterán

Van fantáziád! :R
Szerintem sima egyszerű meteor volt, ami Föld közelben felrobbant... Kb ennyi.
Tegnap olvastam, hogy még a Wizzair pilótái is látták a levegőből...
Biztos komoly lehetett, főleg, hogy hugom Veszprémben is látta...

Mondjuk olvastam olyan beszámolót is, miszerint többször volt hang és fényhatás is (ergo egy meteor nem robban fel kétszer) ... De ez már lehet csak bulvár blabla...

(#168) stangli válasza Dany007 (#167) üzenetére


stangli
senior tag

nagy a hasonlóság... a bulvár média meg torzít, bármi lehetett...

(#169) localhost válasza stangli (#168) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És ha a simán a Megváltó eljövetelét jövendölte - mint a betlehemi csillag (így választások előtt?)

Kérem vegyétek ezt hasonlóan komolyan, mint ezt.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#170) stangli válasza localhost (#169) üzenetére


stangli
senior tag

kellő komolysággal veszem, az is lehet hogy ufó, vagy netalán az jövőből ugrott vissza valaki... sosem lehet tudni, mert nem csapódott be, meglehet magyarázni, hogy még a levegőben eléget éstb.. de ha elégett, akkor hogy volt képes 90fokos szöget bezárni és tovább repülni? érdekes :U

[ Szerkesztve ]

(#171) stangli válasza stangli (#170) üzenetére


stangli
senior tag

Ennyi :)

(#172) Dany007 válasza stangli (#171) üzenetére


Dany007
veterán

Erről még nem hallottam... És ez a csík ottmaradt előző nap éjféltől másnap reggelig ? : o

(#173) stangli válasza Dany007 (#172) üzenetére


stangli
senior tag

beleéget a képernyőbe ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#174) localhost válasza Dany007 (#172) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ott! És azért szaggatott, mert kanyarodás közben indexelt... tudod, most ég, most nem ég, most ég, most nem ég. :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#175) Dany007 válasza localhost (#174) üzenetére


Dany007
veterán

:DDD
Na ja, v.színű, indexel felfelé :D
Amúgy a szaggatás az még csak csak nem is vészes. Repülőgépek kondenzcsíkjánál is megfigyelhető ilyen...
A 90 fokos kanyar viszont figyelemreméltó... Kíváncsi lennék, hogy az a része a dolgoknak mennyire hiteles...
Mert pl. PS-ben kb 3 perc alatt összerakok egy ilyet...
Hja, és ha már váltott 90 fokot, akkor ott mért nem volt fényjelenség... Elvégre ugyanazok a hatások érték 'felfele jövet' mint felfelé...

(#176) ollie válasza Dany007 (#167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy többször volt fényhatás. Egyszer a Mari néni, egyszer meg a Józsi bácsi is látta, az meg már mindjárt kettő. ;]

***

(#177) localhost válasza ollie (#176) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A feleségem is látta, akkor az már kettő és fél! (Fél, mint retteg = szóvicc!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#178) tildy válasza localhost (#174) üzenetére


tildy
nagyúr

Az egyik repulo.....
[link] Nezzetek a bal felso sarokban az idopontot is!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#179) Dany007 válasza tildy (#178) üzenetére


Dany007
veterán

:R
Le a kalappal! :) Így már tényleg jobban látszik mi is volt... Na, de azért a repülő sebességéhez képest, az a meteor sebessége nagyon hmm impresszív...
Főleg ha azt vesszük, hogy egy átlagos utasszállító ~ 900km/h- val megy... Az a meteor v.színűleg legalább egy nullával gyorsabban jött!
Nekem csak az a furcsa, hogy mitől volt majdnem nappali fény végig a felvételen éjfél előtt pár perccel... :s
Meg maga a meteor is eléggé furcsán néz ki ezen a képen... Lehet h fake... :U Legalábbis ilyet is tudnék csinálni AE-ben kb 5 perc alatt... Persze ha ezt valaki így látta élőben az időképen akkor okés...

(edit: most nézem csak, hogy mennyire fel van gyorsítva a felvétel...)

[ Szerkesztve ]

(#180) localhost válasza Dany007 (#179) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Pszt... megsúgom: nappali fény az infrakamera.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#181) Dany007 válasza localhost (#180) üzenetére


Dany007
veterán

Ez most csak vicc ugye? :DDD

(#184) marcus.fenix válasza proof88 (#182) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Sajnálom de bárhol is írják, nem érhetett födet...
localhost is megmondta, meg professzor DBob is, és az azért már jelent valamit :N

Dany007

"You may think you can fly, but you better not try..." :)

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#185) marcus.fenix válasza marcus.fenix (#184) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Sorry, földet... vagy esetleg "fődet"... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#186) localhost válasza marcus.fenix (#184) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha egy pillanatig félre tudnád tenni gunyoros, fellengzős stílusodat, akkor vágd magad orrba légyszíves! Köszönöm! És a könnyeidet törölgetve olvasd el kérlek az alábbiakat:

Csak a tárgyilagosságom miatt:

(1) Én azt állítottam, hogy nincs bizonyítva, hogy leért és mindaddig ehhez tartom magamat, amíg be nem bizonyosodik. Utána HAJLANDÓ vagyok elfogadni.
(2) Most már szerinted bebizonyosodott? - szerintem még nem!

#146 és #149-es hozzászólás a szándékos elferdítés cáfolataként.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#187) Dany007 válasza marcus.fenix (#184) üzenetére


Dany007
veterán

Omg! :)
Remélem egyre gondolunk! De nagyon passzol! :R

(#188) marcus.fenix válasza Dany007 (#187) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

"When you dream, there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you're waking, and you become aware of the real world around you, but you're still dreaming. You may think you can fly, but you better not try it."

Mulder ügynök mondja a Kalifornia című filmben, de én nem ezért ismerem a sorokat, hanem az Astral Projection - People Can Fly című számából...

Az aláírásod juttatta velem eszedbe, gondoltam innen származik, de lehet hogy csak véletlen :)

Mindenesetre tényleg passzentos, mert hát ugye David mondta, aki pont X-aktás, és a topicban minden poén az UFO-kon megy el, annak ellenére hogy csak néhány "hívő" jelent meg a gondolataival... ráadásul lehet hogy a jelenség csak Superman volt, és az iPod-ján épp az Astral szám ment...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#189) marcus.fenix válasza localhost (#186) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Az orrbavágást rád bízom, ha gondolod, én állok elébe. :)
Igazság szerint én nem mondtam hogy leesett, és azt sem hogy nem esett le, merthogy nem tudom... Te viszont ugye !"leszögezted"! hogy nem esett le. Javíts ki ha tévedek, de szerintem, mivel nagy valószínűséggel nem te vagy a mindenható (feltéve hogy létezik) NEM TUDHATOD TE SEM, hogy leesett-e a bizonyos hogyishívják, vagy nem esett le... Ha pedig nem tudhatod, akkor leszögezni hogy "nem esett le" az fölösleges okoskodásnak tűnik.

Nagy különbség van például ha hozzáteszed, hogy SZERINTED nem esett le, de ettől ugye még a dolog nem lesz leszögezve... nem tudom így LEESETT-E végre...

Azonkívül hogy a hsz-eidben (legalábbis ezt a topikot tekintve) felváltva oltogatod az embereket és játszod az okoskodót, nekem semmi problémám veled. Látod DBob már elhagyta a hajót, miután teleosztotta az embereket tudományos hülyeséggel (mert attól hogy kihozod egy hatoldalas egyenletben hogy 1+1 az 3, attól még hülyeség marad) Tunguskáról, meg minden egyébről, mintha meteoritok csak két verzióban léteznének (az egyikük a bolygópusztító, a másik meg a légkörben elégő típus) Hogy lehet különböző méretük súlyuk, becsapódási szögük és sebességük és anyagösszetételük, az ugye minden tudományos eredmény ellenére kizárt...

Ha nem bírod a stílust, ami egyébként nem vérlázítóbb a tiédnél, akkor két út van... vagy lelépsz, vagy szólsz valami moderátor haverodnak, és jól "megleckéztettek"... vagy a harmadik és egyben legkézenfekvőbb út hogy lesz@rod....

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#190) Eastman


Eastman
őstag

Ha nem esett le, akkor valszeg még fent van. Ha nincs fent, akkor meg miért nem esett le? Ha meg eddig nem esett le, akkor eztán sose fog.

...bár ezt még Ukrajna nem erősítette meg.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#191) localhost válasza marcus.fenix (#189) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Még mindig várom... hogy bebizonyítsd - és localhost le fogja írni: bam'meg ez tényleg leesett, pedig nem hittem volna!

Csak azt nem értem, de tényleg hogy miért kell ez a fordított {ferdített} okoskodás, hogy ki bizonyítson...

Lesett? Le! Igen, hol van? Azt nem tudjuk, de leesett, bizonyítsd be, hogy nem esett le!
:)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#192) Dany007 válasza marcus.fenix (#188) üzenetére


Dany007
veterán

wow :C
Pontosan onnan származik. Mármint a zenéből!
De én ezt nem is tudtam, hogy még egy filmben is szerepelt!
Kössz az infot! :)

(#193) marcus.fenix válasza localhost (#191) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Ha nem lennél ennyire PH! Addikt, és néha még logikával is foglalkoznál, akkor nem kellene lemennem óvodás szintre, de ha már ide jutottunk akkor hajrá:

(#89)

Szögezzük le (a sok állítólagozás közepette):
Akármi is volt, nem csapódott be sehová!

Ezt te írtad, emlékezned kell hacsak azóta ki nem sütöttek az emájbík. ;)

Erre szól a kérdésem: Honnan a véreres lókolbászból TUDOD, hogy nem csapódott be?

(#191)

Lesett? Le!

Nos, ezt IS te írtad... de ha találsz olyan hozzászólást tőlem, amiben ÉN azt írom hogy IGEN, LEESETT, akkor behúzott farokkal elkullogok. De nem fogsz találni, mert nem írtam ilyet, csak azt, hogy lees(het)ett, aminek, lásd be, azért van némi esélye ha a gravitáció törvényeit nézzük...

Szóval beszélgessél már a hangokkal a fejedben (föleg arról hogy van-e a magyar nyelvben feltételes mód), és tedd már helyre ezt a témát, mert kezdesz tényleg menthetetlennek tűnni... :R

És amint valaki talál egy darabot, a vagy lezuhat vagy nem vagy meteoritból vagy nem, levelezni fogok neki, hogy küldjön neked belőle egy baradbot... akkor is ha űrlénysz@r volt...

Dany007

Örülök hogy Mo.-n is van olyan akinek az elektronikus zene nem merül ki az "Érezd a ritmust, vedd át az ütemet" féle vég(bél)termékeknél... :)

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#194) localhost válasza marcus.fenix (#193) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Las-san mon-dom, hogy még Te is megértsd: Nem azt kell bizonyítani, hogy fenn-ma-radt, ám ha mégis leesett egy-sze-rű-en mutass rá: " Itt van ni, ez vót az ". Neked van könnyebb dolgod! :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#195) marcus.fenix válasza localhost (#194) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Nem tettem kijelentést, tehát nekem nincs mit bizonyítani.
Te tettél egy kijelentést, és csak egy magyarázatot várok, hogy honnan lehetsz benne ilyen biztos...

De már látom hogy nem fogom megkapni. Ezért feladom. Az ezt megelőző hsz-emben MINDEN benne van amit leírhattam az ügy érdekében...

Szóval légy a vendégem... belátom, nem esett le! és úgy érzem, neked már soha nem is fog Sajnos a hülyeségeden kívül másra nem tudok rámutatni :N

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#196) ollie válasza proof88 (#182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont azt mondják abban a videóban a csillagászok, hogy nem ért földet.

***

(#197) localhost válasza marcus.fenix (#195) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már nem tudom, minek örüljek jobban a 'koránstemőszinte" meghátrálásodnak vagy annak hogy lehülyéztél. Melyikhez kellett nagyobb lelkierő elkövetni ? a #189-es kakaskodásod utolsó szavát megfogadom, a véleményedet ezentúl ...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#198) marcus.fenix válasza localhost (#197) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Regina révbe ért.

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#199) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Egy teljességgel bizonyos !!!

Valami biztosan földet ért!

1. Az anyag nem vész el csak átalakul ( mert ugye valami jött és valszeg volt anyaga) max szabad szemmel nem látható.
2. Gravitáció
3. Csomó sok szénné égett valami van valahol :D
:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#200) tildy válasza ollie (#196) üzenetére


tildy
nagyúr

A challenger is felrobbant a levegőben... Mégis estek le dolgok...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.