Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a gond? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BlinkPeti66


BlinkPeti66
csendes tag

Üdv!
Nem rég elég komoly hiba jelentkezett a másinámnál amire nem találom a megoldást és szeretném kikérni hozzá értő emberek véleményét mielőtt szervizbe viszem. Szóval a probléma a következő:

Aktiv játékosa vagyok a Fallout 4 nevű játéknak. Eddig jól futott, nem volt semmi probléma. Nemrég viszont miután elinditom a játékot kb 10perc után beakad pár másodpercre és onnantól szaggatni kezd a játék. Gondoltam megnézem más játéknál is csinálja e, beléptem a Counter Strike GO-ba ahol tökéletesen látom az fps számot..nos 40-50 fpsem van holott 150-170 szokott lenni. Próbálkoztam ujratelepitéssel amely nagyjából 1 hétre orvosolta is a problémát de most megint elkezdte. Olvasgattam más fórumokat is hasonló témában, és túlmelegedés nincs, igy az alaplap hibára tudok csak gondolni. Előre is megköszönném a segitségeteket.. és pár tanácsot is megköszönnék,hogy itthon tudok e valamit tenni az ilyen problémák elháritására.

Gépem : CPU: AMD FX 6300
alaplap: ASROCK 990FX Extreme 3
memória: 8GB DDR3
VGA: AMD RADEON r7 200 series 2GB
op rendszer : Win 7

(#2) core i7 válasza BlinkPeti66 (#1) üzenetére


core i7
addikt

Kérdésed a nem indul és mi baja lehet a gépemnek topicba tedd föl légyszíves! Fölöslegesen ne nyiss új topikot. Vagy ha nem tudod melyik topicba írj akkor: Keresem egy topicot de nem találom ban szívesen segítenek neked :)

[ Szerkesztve ]

(#3) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Ezt zártam is.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a gond? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.