Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Mi baja a billentyűzetemnek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kain


Kain
senior tag

BUÉK Mindenkinek!Na arról lennne szó.hogy van nekem egy Microsoft Natural bill.-em,megtísztítottam és azóta nem megy .Pontosabban a gombok összevissza reagálnak ,pl:ha z-t nyomok Ű lesz belőle:)!Ötleteket várnék hoigy mi lehet a baja és meg lehet e csinálni.A következő képpen tisztítottam:Lehúztam a gépről,lecsavarazoztam a hátlapját majd levettem minden gombot és áttörölgettem őket,majd vissza minden gomb és csavarom is vissza.Előre is kösz!

(#2) LordX válasza Kain (#1) üzenetére


LordX
veterán

Hahaaaa!

Nekem is van (pontosabban a tesómnak) és pont ilyen baja volt tisztogatás után.
A következő történt:
áttörölgetted a műanyag lapokat, nem? Miután a víz elpárolgott, hátrahagyta a szép kis vezető rétegét, és ezért össze-vissza érzékel a kíbórd...

Szedd szét megint, és úgy töröld át, hogy ne maradjon víz utánad...

(#3) morzsa


morzsa
aktív tag

Dobd fel a kályhára 1-2 órára! Az alatt elpárolog a víz.

https://linktr.ee/wbteam21

(#4) LordX válasza morzsa (#3) üzenetére


LordX
veterán

:(
Nem a víz a gondd, hanem ami a víz elpárolgása után marad.

(#5) Kain


Kain
senior tag

Kösz a segítséget!!!

(#6) Panther válasza morzsa (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Én az előző billentyűzetemet szintén darabokra szedtem és letisztítottam, aztán amikor már csak alig volt rajta egy-két vízcsepp, fogtam a hajszárítót, aztán elkezdtem vele szárítani. Amikor készen lettem, akkor vettem csak észre hogy szépen megdeformálódott az egész, és a billentyűk nem mennek a helyükre. Baromira örültem, ugyanis épphogy megvettem (használtan) és utána tisztítottam így le, gyönyörű tisztára......

Amúgy aztán két nap munkával, reszelgetéssel, stb sikerült működőképessé tennem, de sose volt már a régi. Legfőképp az Y. Elég sokszor nem reagált a leütésre vagy le sem ment. Pedig baromi jó billentyűzet lett volna... Halk volt mint állat, angol, és nem volt rajta Win-billentyű.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Mi baja a billentyűzetemnek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.