Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisninja


kisninja
őstag

Én is elszántam magam és veszek egy szünetmentes stápegységet, kinéztem magamnak egyketöt
Merkury 600va 14000ft
Centralion 600va 15900ft
esetleg szóbajöhet a Merkury 1200va -se is vagy a blazer 800va is
mi a véleménytek melyiket válaszam ?
Egy 72Ah olomaksit kötök majd rá
konfig (Asus A7N8x-e DELUXE +wifi, DVDiró, Tuner, Gef4 ti, 2db wincsi 40+80Gb, 512ram, Mag 17-es moncsi + erösitö(hang)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2) kisninja


kisninja
őstag

up valaki :( használ egyátalán valaki ilyet ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#3) biker válasza kisninja (#1) üzenetére


biker
nagyúr

hogy jön a képbe az ólomakksi? :F
tunning? :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) kisninja válasza biker (#3) üzenetére


kisninja
őstag

Az ámmm nem b@szakszom itt néhány AH-os aksival;]
rá a nagy aksit azzal meg elmegy egypárorát nem ? :F

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#5) biker válasza kisninja (#4) üzenetére


biker
nagyúr

de...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) kisninja válasza biker (#5) üzenetére


kisninja
őstag

és melyik szünetmentest ajánlanád? halottál valamit a merkuryrol?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7) biker válasza kisninja (#6) üzenetére


biker
nagyúr

passz, csak a pótakkun akadt meg a szemem :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) kisninja


kisninja
őstag

Hu el is felejtettem Blazerekröl lenne szó
Ezeket el lehet inditani hálózati áram nélkül is? (hideginditás?)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#9) kisninja


kisninja
őstag

up

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#10) steve@prhw válasza kisninja (#4) üzenetére


steve@prhw
őstag

:DD Most ugye csak viccelsz? Nem minősül rendeltetésszerű felhasználásnak az, ha behúzod a sarki traktor/úthenger akksiját, és nyakába akasztod a UPS-nek!

Pláne, ha lemerül! Nem arra lett méretezve a szünetmentes belseje (az akksik eltérő karakterisztikáját már csak érintőlegesen említeném, fogalmam sincs, hogy eltérnek-e, de könnyen elképzelhető..), hogy a benne lévőnél nagyobb kapacitású akksit töltögessen. Ne csodálkozz, ha feladja!

Kisebb szünetmentes+aggregátor rulz! Azzal nincs gond ''hidegindításnál sem'' :DD

Mercury volt albitársamnak, valami kisebb, de a a csipogást épp csak elkezdte, és már ki is kapcsolt a gép... Van itt egy Mustek-es fórum, ott már kifejtettem a nézeteimet UPS-ügyben. Magánvélemény!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#11) twollah válasza kisninja (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Bővebben: link
Ezen az oldalon nezz korul.
Ha UPSt szeretnel.

(#12) kisninja válasza steve@prhw (#10) üzenetére


kisninja
őstag

Hát akor az biztos hogy Merkuryt nem veszek. De nem hinném hogy tönkremenne, mert ezekbe már raknak védelmet (szerintem) , ha nem akor átalakítom ;] . A nagy akut is feltöltené csak lasaban. Már aszem döntötem Centralion smart plus... 800va
Én azért maradok az aksis modnál (a generátor egy kicsit drága :O talán majd a rotakapát átalakitom csak legyen olyan motorom amit rá tudok kötni :DDD)
Az inverternek meg mindegy hogy miröl kapja a 12 v-t
twollah köszi a linket :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#13) bigzs


bigzs
csendes tag

Szevasz!

Nekem nagykeres mondta, hogy a mercury, mustek nem megbízható, mert gyenge az akksija. A Blazer-k tudják a hidegindítást egyébként. Nekem is az van, igaz hogy 1400-as, de csak jót mondhatok róla. Bár APC-t vettem volna, de az megfizethetetlen sajna. :) Inkább blazert vegyél!

(#14) kisninja válasza bigzs (#13) üzenetére


kisninja
őstag

Már döntöttem Smart plusz 800va az ivertere 480w-ot bir ami kb 2Amper
ami nekem nagyon jóó :)) azt amit fenn is emlitettem veszek mellé egy 72 ah -ás aksit igy kibir max terhelésen 72 órát körübelül (szerintem) de ez nagyon az alja számitásaim szerint még többet is.
Ha jól veszem ki akor mind a ketten roszat mondtatok a Merkury-ról (hát persze hogy rosz mit is gondoltam én egy merkury termék hogy is lehetne megbizható (persze vannak kivételek pl: az én tápom :DDD ))
Meg hát nekem nagyon fontos a hideginditás !!!!

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#15) kisninja


kisninja
őstag

Na megvan hogy milyen lesz Powerwarw 9-es széria 1500va-es :DD

powered by: ®MAJORMÜVEK®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.