Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) R válasza G.Zs. (#500) üzenetére


R
aktív tag

akkor olyan is a rendszer...

(#502) G.Zs. válasza R (#501) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Igen. Pontosan olyan. :P

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#503) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Na UP neki. :C

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#504) Szten Márs válasza G.Zs. (#486) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Konkrétan miért is nem akarod elárulni az üzlet nevét?
Tiltja valami? Ha igen, akkor vajon mi célból? Ha nem akkor meg pláne nem értem... :U

(#505) R válasza G.Zs. (#503) üzenetére


R
aktív tag

:F :W

(#506) G.Zs. válasza Szten Márs (#504) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Mert általánosan az MLM-ről beszélünk. Meg nehogy valaki azzal vádoljon meg, hogy reklámozok, és tagokat toborzok.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#507) Szten Márs válasza G.Zs. (#506) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ahamm, ha direkt megkérdezték tőled, akkor szerintem nyilvánvaló mindenki számára hogy tagtoborzásról, meg reklámozásról van szó.
Szóval én is megtenném, a köz kíváncsiságának kielégítésére áruld el :) - remélem így elég tiszta és elkergeti a fejed felől a reklámozás vádjának sötét fellegeit ;)

(#508) G.Zs. válasza Szten Márs (#507) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Réges régen, egy messzi , messzi fórumon ugyanezt kérték tőlem. Majd megölte őket a kíváncsiság. Majd amikor beírtam a nevét, kaptam egy tiltást. Itt biztos más lenne a helyzet, de inkább hanyagolnám.
Ha nagyon akarod priviben megírom.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#509) Vandit. válasza G.Zs. (#508) üzenetére


Vandit.
addikt

Én akarom. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#510) Szten Márs válasza G.Zs. (#508) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jöhet :)

(#511) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Privik mentek. Kéretik a nevet ide nem beírni. Több privit nem írok. :R :R :R

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#512) concret_hp válasza G.Zs. (#506) üzenetére


concret_hp
addikt

nem fog senki megvádolni, amig annyit írsz, hogy XY rendszerben tolom és nekem bejön még ha azt írod, hogy akit érdekel, keressen meg privátban még akkor sem. :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#513) G.Zs. válasza concret_hp (#512) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ok.Rendben.
Szóval. A Sunrider nevű cégnél dolgozom. Élelmiszernövény alapú ételekkel, italokkal, és kozmetikumokkal foglalkozom, amelyeknek speckó tulajdonsága, hogy semmiféle mesterséges anyagot nem tartalmaznak. Gyakorlatilag még a mosószer is ehető(szegény szponzorommal megitattam anno, amikor a bemutatót tartotta, nehogy má nekem a levegőbe beszéljen :C ).Ezért mondtam, hogy a piacon egyedi termékek. Ilyet bótban tudtommal nem lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#514) concret_hp válasza G.Zs. (#513) üzenetére


concret_hp
addikt

"Élelmiszernövény alapú" az konkrétan milyen növényt takar?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#515) G.Zs. válasza concret_hp (#514) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem egy növényt, hanem egy csomót.
Étkezés szempontjából 3 féle növény létezik. Mérgező növény, gyógynövény, élelmiszer növény.
Mérgező: egyértelmű, hogy nem igazán hasznos :) .
Gyógynövény: kúraszerűen alkalmazva fejti ki jó hatásait, huzamosabb ideig enni nem ajánlott.
Élelmiszer növény: rendszeresen, mindennap fogyasztható növény.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#516) bolic


bolic
őstag

Jólvan, most jön a kritikám:

Voltunk korábbi MLM hálózaton, nem volt élmény dolgozni, de az már a múlté. Most kérdezem újra: Meg tudnak bizonyítani hogy honnan származik az árú? Fel tudnak mutatni valami papír bizonylatot az áruk eredetiségét? Enélkül tiszta bűncselekmény, híradóban többször bemondott a csütörtököt és egynéhány terméket már nem forgalmazták azóta, kiderült hogy egy-néhány termékek nem felelnek meg az előírási követelményeinek, pl. többszörös egészségügyi határérték felett vagyis enyhe/erősen mérgező.

Néhány hónappal ezelőtt bejelentkeztem és néhány nap múlva le akartam mondani róla, ehelyette bejött árusítani ezt meg azt, 20 ezer Ft-ot vitte. Olyan bunkók voltak a szüleim, hogy legszívesebben elküldeném a francba és tanulmányozzanak sokat a MLM-ről, későn jöttek rá.

Meg egymagának a MLM-nek is megvannak a felső határa, többet nem tud fizetni nektek ha túl szorgalmasak vagytok. Akkor gazdasági crash volt Amerikában, mivel nincs több ügyfél, aztán a "MLM cég" lelépett hatalmas pénzösszeggel és kiiktatta az egész hálózatot, hoppon maradtak a kiszolgálók. Szerintetek ez így jó? Vagyis soha nem lehet biztosítani hosszútávú állást adni a MLM, láthattok hogy soha nem érnek el 10 évig, van olyan 1-2 évig.

Leitatta a terméket, persze másnapra nem mutatta meg hogy mennyire lebetegítette magát és meg fog gyógyulni X nap után, következő bemutatásnál érdemes felszólítani őt, hogy gyere vissza mindennap hogy nem betegedtél-e. Mindennap fogyasztható? Na bumm...

Röviden rengeteg jogszabályokat sértett a MLM, ezt már említette a híradókban.

Nos ennyi sorom van, meglett a kritika. De van egy tippem a MLM kezdéséhez, aki nagyon tud szorgalmasan dolgozni rövid távon, van esélye hogy megkaphasson a kedvezményeket és fizetést blabla...

Felőlem soha nem kell nekem, csak rendes másodállást az igen, de még mindig nagy a bizonytalanság a jelenlegi állásom, valószínűleg még 1 évig dolgozhatok, ennél tovább nem látom a jövőmet.

:U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#517) G.Zs. válasza bolic (#516) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Jólvan, most jön a válaszom:

-Minden rendelt termékemről kapok blokkot, vagy ha kérek akkor számlát.
-Nálunk nem követett el senki bűncselekményt.
-Minden termékemnek engedélye van, mivel semmi más nincs benne , csak zöldségek, gyümölcsök.
-Mérgeket nem forgalmaz a cégem.
-Velem senki nem bunkózott, a felsővonalam a seggemet is kinyalja.
-Sok embert ismerek személyesen aki évek óta főállásban dolgozik ebben, sok hagyományos cégnél azt sem tudod, holnap mi lesz.
- 1984 óta működik a Sunrider, Mo.-n 1994 óta.
-Mivel ez önmagában erre nagyon kevés időt kell szánnom, ezért nyugodtan lehet mellette még főállásom( amit egyébként ugyanígy szeretek csinálni) és foglalkozhatom hardverekkel is.
- Én kb 2-3 évre tervezek előre, mind a szakmámban, mind az MLM-ben. És látom a jövőmet, mert tudatosan alakítom.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#518) lara55 válasza G.Zs. (#517) üzenetére


lara55
újonc

Előljáróban sok sikert kívánok a munkádhoz.

"-Mivel ez önmagában erre nagyon kevés időt kell szánnom, ezért nyugodtan lehet mellette még főállásom( amit egyébként ugyanígy szeretek csinálni) és foglalkozhatom hardverekkel is.
- Én kb 2-3 évre tervezek előre, mind a szakmámban, mind az MLM-ben. És látom a jövőmet, mert tudatosan alakítom."

Csak bíztatásként. Egy ismerősöm több mint 15 éve dolgozik MLM (Amway) rendszerben. Mindenféle titulust elért már. SŐŐŐŐT! Ő már vezető! :-)
Ettől függetlenül a gyárban dolgozik, és abból él. Pedig tapsolnak neki, jelvényeket kap, oklevelet. :-) Csak pénz keveset. Kívánom Neked, hogy TE ne legyél ennyire sikeres. Csak pénzt tudj keresni. :)

(#519) G.Zs. válasza lara55 (#518) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Köszönöm szépen. :)
Amwayt mélyebben nem ismerem.Ezek szerint az nem fizet jól. Én sem láttam még milliomost közülük. Ami nem jelenti azt, hogy nincs.
Saját cégen belül azonban már igen. Azt is tudom hogy csinálta. Meg kell próbálni, hátha nekem is sikerül. Mert ha nem próbálom meg, akkor biztosan nem fog.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#520) R


R
aktív tag

Kérnék szépen egy véleményt erről.

(#521) R


R
aktív tag

uP

(#522) G.Zs. válasza R (#520) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem néztem még meg alaposan, de első ránézésre termékek gyakorlatilag ugyanolyanok, mint bármely boltban kapható készítmény. Marketingtervet még megnézem, de szerintem ez nem egy nagy durranás.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#523) G.Zs. válasza R (#520) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Kicsit megnezegettem, es a marketingterv nem rossz, a termekek nekem nem tetszenek azert, mert semmi kulonlegeset nem talaltam bennuk.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#524) blueMerle válasza bolic (#516) üzenetére


blueMerle
veterán

láthattok hogy soha nem érnek el 10 évig, van olyan 1-2 évig.
Aztmindenit, te egy igen okos ember vagy. Lassan 14. éve van egy másodjövedelmem MLM-böl, természetesen nem ezzel foglalkozom, ez csak hobbi szinten van jelen az életemben. Igen, nagyon magasan vagyok abban a bizonyos piramisban ha ez érdekelne.
És egy jó tanács: tanulj meg rendesen magyarul írni.

[ Szerkesztve ]

(#525) kraftxld válasza blueMerle (#524) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Konkrétumok is jöhetnek :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#526) G.Zs. válasza blueMerle (#524) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Megkerdezhetem, hogy melyik cegnel vagy? 14 ev nagyon sok ido. Le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#527) blueMerle


blueMerle
veterán

Remélem megértitek, de nem szeretném ezt elárulni. Annyit hozzátennék hogy ez a cég 26 országban van jelen, magyarországon is lassan 5. éve. Nem paplanokkal, hanem egy sokkal fontosabb dologgal foglalkozik.
De valóban ennyi :))

(#528) R válasza blueMerle (#527) üzenetére


R
aktív tag

igazából senki mást nem érdekel, csak azokat akik már kínlódnak egy MLM-rendszerben :))

(#529) ngabor2 válasza blueMerle (#524) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Igen, nagyon magasan vagyok abban a bizonyos piramisban ha ez érdekelne.

ja... magas helyen nem nehéz jól keresni, ott már kevés fele oszlik a sok beszedett zsé.

(#530) csemberlen válasza blueMerle (#527) üzenetére


csemberlen
őstag

14. éve csinálod "másodállsban", és csak 5 éve van magyarorszgon? Érdeker!
Másodállásban előkelő helyre jutni a piramisban, ilyet még nem hallottam!

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#531) aesir válasza ngabor2 (#529) üzenetére


aesir
veterán

Láthatod, csak hobbi-szinten van benne 14 éve:) És a cég már 5 éve Magyarországon is itt van:) Tehát, kolléga még külföldön kezdte. Nemzetközi szintű hobbitopmanager!

Van saját életem...

(#532) G.Zs. válasza R (#528) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de en kifejezetten jol erzem magam a rendszerben, nem kinlodok. :DD

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#533) G.Zs. válasza ngabor2 (#529) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Valoszinuleg a piramis tetejere kerult hirtelen, es csak az volt a dolga, hogy a penzt beszedje. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan. Ahhoz dolgozni kell, hogy valaki oda keruljon.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#534) glutamin


glutamin
őstag

Na én ius írnek egy kis véleményt, hamár ráakadtam erre a topicra.

Forever Living:
Van egy háziorvos ismerősünk, aki pofátlan módon rátukmálja a betegeire ezeket a készítményeket. Nyilván jól megy neki. Betegek örülnek (de ha tudnák, h töredék pénzért a TB támogatott gyógyszerek is elvégzik a munkát... No comment)

Ami nekem viszoinylag újdonság az OVB nevű pénzügyi tanácsadócég.
Sok ismerősöm nyaggatott eleinte csak tanácsadára hívogattak, egyszer viszont kiváncsiságból elmentem egy beszélgetésre mint potenciális munkavállaló. Akkor értettem meg igazából a működési elvet stb. Sajnos a többség itt is igásló, és pár ember keres pofátlanul nagyot. Így miután láttam a lehetőségeimet nem is nagyon erőltettem a dolgot.

Általában elmondhtaó h lényegében egy piramisjátékra hasonlít az összes ilyen vállakozás. Aki fenn van annak jó. Aki későn száll be annak ritkán jó. És hiába nem kérnek semmilyen képzettséget, valamilyen jellegű kapcsolati tőke igenis h kell.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#535) ngabor2 válasza aesir (#531) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az, hogy a cég 5 éve van magyarországon, miért zárja ki, hogy 14 éve legyen szlovákiában? nézd csak meg blueMerle adatlapját, különös tekintettel a lakhelyre ;)

amúgy nem azt írta, hogy vezető, han em hogy magasan van a piramisban. tehát már sokan fizetnek neki, de ő keveseknek kell, hogy fizessen. valszeg az elején ő is zsengén keresett, csak türelmes volt, megvárta, amíg "kihalnak felőle".

(#536) G.Zs. válasza glutamin (#534) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Megnyugodhatsz. Az a haziorvos aki pofatlanul ratukmalja a betegeire, egy fillert nem keres vele, legalabbis csak minimalis osszeget. En is ismerek ilyet, aki termeszetgyogyasznak mondja magat, es ugyanezt csinalja a sajat cegem termekeivel, raadasul pofatlanul hatalmas arrest dob ra. Az ilyenektol hanyingerem van, mert a hetkoznapi ember egybol a rendszert szidja, nem azt aki ilyeneket muvel. Egy kis ido utan senki nem fog tole venni semmit.
Az, hogy haziorvos ismerosod a gyogyszerek feladatat novenyre bizza, megint csak a hozza nem ertes, ugyanis az arra valo, hogy a betegseget megelozzuk, nem arra, hogy kezeljuk.

En azt nem ertem, hogy miert gondolja mindenki, hogy aki kesobb szall be, az nem lehet sikeres. Nem az szamit, hogy hanyan vannak feletted, hanem hogy alattad hanyan dolgoznak. Ha felettem 28-an vannak, akkor sem szarabbak az eselyeim, mintha kozvetlenul az szponzoralna, aki anno behozta az orszagba. Az meg a legkevesbe sem zavar, ha a felettem levo 2x annyit keres, mint en, ha en megfelelo nekem osszeget keresek vele.

Egyebkent nalunk csak az elso szintig hasonlit piramisra, utana teljesen mashogy mukodik.
De ebbe mar nem megyek bele.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#537) blueMerle válasza csemberlen (#530) üzenetére


blueMerle
veterán

agyatlan. nézd meg az aláírásom :W

(#538) csemberlen válasza blueMerle (#537) üzenetére


csemberlen
őstag

Sértegetni a legkönnyebb, érthetően leirni valamit már nehezebb.
Aláirásodra meg nem vagyok kiváncsi.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#539) blueMerle válasza csemberlen (#538) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem, de úgy vádaskodni, hogy az orrod elott a válasz, azt még konnyebb, hagyjuk. Mégcsak keresni sem kell.... :(((

A stilusert viszont elnezest kérek

[ Szerkesztve ]

(#540) RI/OS


RI/OS
őstag

EGy újabb agymosottka [link]

(#541) G.Zs. válasza RI/OS (#540) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A srac fogalmatlan volt.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#542) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Ma reggel megtapasztalhattam a tisztességtelen MLM cégek ténykedését.
A saját cégem levelezőlistáját felhasználva (feltörve?) kaptam egy másik MLM cég nevében reklámüzenetet. Ráadásul egy orvostól jött. Sajnos vannak akik idáig süllyednek.
A legrosszabb pedig az, hogy az emberek nagy többsége ezek alapján általánosít, aki pedig lelkiismeretesen, tisztességesen dolgozna, annak kevesebb lehetősége lesz az ilyen patkányok miatt.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#543) bolic válasza blueMerle (#524) üzenetére


bolic
őstag

Előbb olvass az aláírást. Gondolkozz aztán cselekedj, nem pedig csak cselekedni vaktában. Fúj.

:(((

Avon-ból mennyi haszont hoz? Pár ezer Ft havonta? Ez újabb röhej, tavaly megtudtam és vigyorogtam, hisz ez a párezer kutyának sem kell. :U

Na persze, ott más az emberek. Már nem vallásos vagyok évek óta, rájöttem az igazságra. Hogy nem vagyok ekkora lúzer, csupán csak rengeteg szar MLM-et láttam eddig, ez van. Látogasd meg Budapestre, akkor megtudod többet.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#544) concret_hp


concret_hp
addikt

ma ki hova jutott élete nagy lehetőségével? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#545) concret_hp válasza concret_hp (#544) üzenetére


concret_hp
addikt

na senki semmit? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#546) kraftxld válasza concret_hp (#545) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jó ötlet, én is írok mindjárt annak a jóembernek aki 1 éve akart beszervezni az AMWAY-be, mehetünk-e bulizni a rózsadombi villába :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#547) concret_hp válasza concret_hp (#544) üzenetére


concret_hp
addikt

úgylátszik már mindenki a bahamákon lógatja a lábait :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#548) Runner_fxr válasza concret_hp (#547) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ja lehet! Egy régi ismerősöm meg az aloe vera-val foglalkozik, és szentül állítja, hogy havi 5-600 ezret keres. De ez amúgy nem látszott meg rajta! Én találkoztam vele előadta a tv-shop szerű kis előadását amit csak azért ültem végig mert régen jóban voltunk, nem árulta el miről van szó , de amikor megláttam a forever living production feliratot kirázott a hideg és nagyon erős önuralom kellett hozzá, hogy azonnal ne álljak fel és menjek a francba. Én ezt meg is mondtam neki, hogy nem igazán hiszem el ezt a havi jövedelmet, és a válasz meg az hogy ő meg azt nem érti miért nem hiszem el hogy meg lehet ezt keresni sőt nem is olyan sok pénz ez hehe. Szóval kicsit magas lovon ül a srác pedig régen kis csóró senki volt, szerintem most sem sokkal több, csak játsza az eszét de majd kiderül, elvileg 2 hónap múlva zsír új bmw-vel jön ja és ő fizet mivel én olyan soknak tartom azt a fél millát, milyen rendes, de majd rákérdezek fél év múlva!

[ Szerkesztve ]

(#549) concret_hp


concret_hp
addikt

1ik ismerős pont egy éve kezdte az flp-t. 4-5 hónapig, kb. midnen szabadideje erre ment el (ami nem kevés volt). most arra büszke, hoyg keres havi átlag 20K-t saját bevallása szerint (felét hiszem el), hogy szinte semmit nem csinál érte. (gondolom az alatta beszerveződött 2-3 embernél még tart a lendület :D) ergo, minden ráfordított idejét beleszámolva, kb. minimálbért se éri el az órabére :C

de ő persze pozitívumnak éli meg mindezt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#550) Runner_fxr válasza concret_hp (#549) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Lehet neki azért valamivel több van állitólag supervisor vagy mi a szar, mondjuk nem buta a srác, meg a dumája hát az nagyot változott, az az igazi rádumálós, biboldó duma. Nekem rendkívül ellenszenves volt, kb. úgy adta elő magát mint Horst Fuchs a tv-ben, szóval számomra nevetséges és szánalmas volt egyszerre. De ami tényleg zavart az a nagyképűség ami árad belőle. Szóval nem tudom mit képzel magáról. Amúgy meg azért tudom hogy mi az ha valakinek van pénze, van pár ismerősöm akinek tényleg van és látom hogy élnek. Szóval azért havi 6 kiló meglátszik egy emberen, de neki van egy daewoo lanos ami max 3 kilót ér, és egy ütöttkopott telefont húzott elő a zsebéből ami nem ért 10 ezer forintot, a ruházat sem volt egy gucci szóval nem tudom ez kit néz hülyének. De azért ezt igy nem akartam a szemére hányni mert nem vagyok egy bunkó!
Persze vannak akik nem szórják a pénzt és úgy néz ki mint egy csöves közben tele van, persze van ilyen tudom de akkor van egy jó verdája vagy szép háza valami, de neki egyik sem, ja és még csak külön sem lakik hanem a keresztfaterjától bérel valamit a házukból egy részt szóval kb. olyan mintha a szüleivel élne, egyszerűen vicc. Viszont mutogatott valami újságot nekem ami ilyen aloe verás szarság volt és abban voltak ilyen aloe-s bulik és ott vigyorgott öltönyben. Meg valami kölcsön limuzinban is le van fotózva. Ezeket mutogatta nekem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.