Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Allien válasza Integra (#197) üzenetére


Allien
veterán

Remélem kialudtad magadat!:DDD Szvsz, nem látod át a lényeget. Persze, ez NEM a Te hibád, rossz ''társaságba'' keveredtél. Félre tájékoztattak. Egy ''normális'' MLM nem nyomul, és messze nem ''porszívó ügynökök''. :C Csak az a baj, hogy nálunk, kishazánkban félre értelmezték az MLM rendszert. Ennek eredménye a Te véleményed. Ugyanis, ott szúrják el sok ilyen ''rendszerben'', hogy tényleg piramis játékot csinálnak belőle. Felépítenek egyet, de ez igaziból lufi, és nincsen tartalma, ugyanis, az egészben NEM a hálózatépités a lényeg, hanem a termékek forgalmazása. Ha az nincsen meg, vagy nem elég mértékben, egy lufi (piramis) épül. Ennyi.
Ezen felül, igaziból nem tudod, miről beszélsz (szvsz, sorry). Ezt kifejtenéd bővebben?
''hierarchikus rendszeren működő normális vállalkozás''
Ilyet lámpással kell keresni! ;) Kb a két kezemen meg tudom számolni kishazánkban az olyan céget, ahol az alkalmazottakat emberszámba veszik, és megbecsülik. :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#202) Hideyoshi válasza Integra (#197) üzenetére


Hideyoshi
tag

Igen párhuzamot vonok, mert lehet. Hisz ebből látszik a különbség a kettő közt. Munkahely mindegyik, még ha sok ember nem is tekinti annak. De próbálják meg :))

A vállalkozásomba nem buktam bele, nehogy azt hidd. Csak amit eddig a vállakozásom hozott, annak a triplájánál tartok jelenleg. Fél év alatt. Hol lehet ezt megcsinálni egy '' egy hierarchikus rendszeren működő normális vállalkozás''-ban?? :C

Ja és nem minimálbérről indultam :DD

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#203) Tithian válasza Hideyoshi (#202) üzenetére


Tithian
őstag

Pénzt lehet vele keresni (ismerek jól kereső MLM-est [FLP-nél van]), a kérdés szerintem az, hogy az illető tud-e majd úgy tükörbe nézni, hogy hirtelen felindulásból ne köpje le magát. Ha igen, akkor legyen boldog vele.
Mellékes, hogy ha belekezdenék egy ilyen piramisba, először azok az emberek utálnának meg (és teljesen jogosan), akiket a legtöbbre tartok.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#204) Hideyoshi válasza Tithian (#203) üzenetére


Hideyoshi
tag

Ember! Mire alapozod ezt: :F


''Pénzt lehet vele keresni (ismerek jól kereső MLM-est [FLP-nél van]), a kérdés szerintem az, hogy az illető tud-e majd úgy tükörbe nézni, hogy hirtelen felindulásból ne köpje le magát.''

Ez is épp olyan munka mint akármelyik másik. Kapjatok észhez, a rabló lehúzó ügynökösködés nem MLM!!! Látatlanba ne ítélj! Ez komolyan olyan, mintha ovis korodban jól eltángált volna egy Ödönke, és azóta azt szajkózod, hogy az összes Ödön hülye, bunkó, szemét akármi... :Y

És ha tisztességesen csinálod akkor nem utálnak meg. De ez akármelyik munkára igaz.

De gondolkodj el azon, ha megutálnak, soha többet nem rendelnek, vesznek, fordulnak hozzád, és már tönkre is mész! Nem csak ebben, hanem az élet bármilyen területén! :(((

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#205) aesir válasza Hideyoshi (#204) üzenetére


aesir
veterán

A topik címe: ''Mi a véleményed az mlm-es cégekről''
Emberek meg leírják itt a véleményüket. Fogadd el, hogy ez emberek jó része megcsömörlött a rengeteg átveréstől, és nem kedveli, vagy kimondottan utálja az mlm-es cégeket, valamint azok ügynökeit. Ezen pedig nem fog változtatni az sem, ha nem csak minden mondatod mögé, hanem minden szavad mögé is felkiáltójelet raksz.

Ha pedig nem viseled el a negatív véleményeket, akkor mi a francnak nyitsz egy ilyen topikot?

Van saját életem...

(#206) Integra válasza aesir (#205) üzenetére


Integra
titán

azért nyitotta mert itt is üzletet remél (ismerőseik már mind elzavarták legalább egyszer), hátha valaki priviben felkeresi, ír neki valamit, ő meg betudja szervezni, a kisebbségi komplexusról ne is beszéljünk, lásd az általad is megemlített ezernyi felkiáltójel az írásaikban.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#207) lesaux válasza aesir (#205) üzenetére


lesaux
veterán

Nem ő nyitotta. De mondjuk biztos szar lehet, hogy van egy foglalkozása, és mindenki fikázza.

(#208) faster válasza Hideyoshi (#204) üzenetére


faster
nagyúr

De ha 10 Ödönkéből 8 verekedős, akkor azért már jogos az ellenérzés. És tényleg, lehet, hogy ez ilyen multilevemárketing sztratedzsi, hogy mindent felkiáltójellel írsz le, de nekem ez gyerekesnek tűnik.

(#209) aesir válasza lesaux (#207) üzenetére


aesir
veterán

Nekem elég erősen úgy tűnik a stílusból és japános névből, hogy ugyanaz az ember áll a két nick mögött. A fanatikus hozzállás, a szóhasználat, minden stimmel. Persze tévedhetek is, de nem valószínű.

Van saját életem...

(#210) divot válasza aesir (#205) üzenetére


divot
veterán

Politika helyett ügynökírtás? :DDD

(#211) viharhozo válasza ngabor2 (#190) üzenetére


viharhozo
addikt

Az elso bekezdes sztem szinte az osszes gazdalkodo szervezetre igaz. Azokra legalabb is biztosan, ahol letezik hierarchia.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#212) Hideyoshi válasza aesir (#205) üzenetére


Hideyoshi
tag

Neked meg üldözési mániád van... :DD

Nem én nyitottam, de mind1. A felkiáltókért meg bocs, de meghülyít a csőlátós hozzáállás soxor.

Mert ebben az országban úgy tűnik a focin, és a politikán kívül már ehhez is mindenki profin ért. Pedig ha egy ilyen rendszerbe , nem felületesen, betekintesz, akkor több hónapra van szükség ahhoz, hogy véleményt formálhass róla. Korántsem tudsz meg mindent, de akkor van alapod rá, hogy a szokvány véleményeken túl, önálló véleményt formálhass.

''Fogadd el, hogy ez emberek jó része megcsömörlött a rengeteg átveréstől, és nem kedveli, vagy kimondottan utálja az mlm-es cégeket, valamint azok ügynökeit. ''

Az első generácós MLM cégek mikor bejöttek, valüban agresszívek voltak. De ennek már 15-20 éve! Ezen már rég túljutott az egész. Azok akik meg agresszíven csinálják azok nagyon hamar kihullanak... :C Gondolom senkinek sem kell elmagyarázni, hogy miben különbözik az I. generációs, az V. generációstól, igaz? Mindenki tudja...

És ha úgy lenne ahogy írod, egy cég sem lenne itt. :R



[Szerkesztve]

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#213) kraftxld válasza Hideyoshi (#212) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Micsoda tényekkel, számokkal, statisztikai adatokkal alátámasztott érvelést látunk itt :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#214) Hideyoshi válasza kraftxld (#213) üzenetére


Hideyoshi
tag

Épp olyanokat amilyen megalapozottak a hozzászólások...

De milyen statisztikára gondolnál? Hány Smith ügynök van egy cégnél? Vagy mit?
:DD


[Szerkesztve]

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#215) Tithian válasza Hideyoshi (#212) üzenetére


Tithian
őstag

No.
15 éve még ovis voltam, úgyhogy csak korunk rendszereivel van tapasztalatom. Eddig kivétel nélkül olyan MLM-esekkel talákoztam, akik a megtért, felvilágosult (ám nem az Aufklärung értelemben, sajnos :( ), csillogó szemű, tukmáló, engem hülyének néző fajtából kerültek ki (már ha egyáltalán van más), s ha nem mondjuk gyógyító csodaszert akartak volna eladni a maguk alá szervezés mellett, akkor bármelyik szekta rekrutálói is lehettek volna, ugyanis szinte ugyanaz a szóhasználat, a meggyőzés módszere, de még a hangnem is, mint a házaló tértőknél.

A legjobban az a fajta rendszer kelt bennem rosszallást, amely már-már poluplista módon valós kérdéseket ötvöz hamis válaszokkal, nyerészkedéssel, pl. az n+1 aloé verát áruló lánc:
Van gyógyhatása az aloé verának? Van.
Érdeke a gyógyszeriparnak, hogy az ő termékein kívűl mást ne vegyünk a gyógyuláshoz, illetve anyagi érdekből divatos-e a tüneti kezelés? Igen.
Megvegyem-e az irdatlan haszonnal árult táplálékkiegészítőket (amik közül amúgy vannak egész hasznosak is)? Nem.
Ugyanolyan nyerészkedés folyik MLM berkeken belül, mint a hagyományos gyógyszerpiacon? Igen.
Van igazság Lenkei dr. könyvében? Igen.
Nyerészkedi akar-e Lenkei dr. azzal, hogy magasan az átalagos ár fölött árul táplálékkiegészítőket? Igen.
Már ahogy ezt én látom, persze.

Ha olyan nagyszerű a termék, el lehetne adni a hagyományos kereskedelem világában, ahol persze adót kellene fizetni, s nagyobb nyilvánosságot kapna, hogy egy-egy termék megéri-e az árát, vagy sem. Tapasztalataim szerint az MLM keretekben árult termékek nagy töbsége túlárazott, illetve bődületes hasznot húznak belőlük a piramisban feljebb állók.
Azzal a szemlélettel, mely szerint ha szinte vagy ténylegesen az összes ilyen rendszer az emberek átverésére épülne, nem tudna fennmaradni, nem értek egyet. Egy erre épülő szervezet mindig is nagyon hatékonyan működhet, naív és reménykedő emberekből soha nem volt hiány. Kellemes naívan, kényelmesen élni, hagyni, hogy mások gondolkodjanak helyettünk (ahogy ezt a téma teoretikusai már bőven kifejtették).

Számomra minden MLM-előadásnaknak (négyszemközti, vagy tömeges) az lett a vége, hogy vagy idő előtt távoztam, vagy elzavartam az illetőt, mert nem szeretem, ha hülyére vesznek. Alapvetően szkeptikus természetű vagyok, meggyőzni nem fognak, hogy a fekete az fehér, akkor pedig minek.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#216) GombócArtúr válasza Tithian (#215) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

jó ez így van, de azért segítsetek már nekem légyszi, kievickélni!

kösszi!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#217) -Mike-


-Mike-
addikt

Hideyoshi édzsönt. Az az icipici probléma, hogy nagyon kevés embert tudsz mutatni itt M.o.-on, aki még nem égette meg magát vagy közeli hozzátartozóit ezzel a fantasztikus, kápráztató, mlm rendszerrel. Tudjuk, hogy már itthon is tanítják. Tudjuk, hogy itt is dolgozni kell. Nekem (is) volt kapcsolatom nem is olyan rég egy ilyen céggel. Beépültem az igazgatók közé. ;] Sz'al rálátásom volt mindenre hogyan is, kik is mozgatják az ilyen üzleteket odafentről. Lényeg: hányadék, okádék. Ekkora ferdítésekkel, hazudozásokkal, igérgetésekkel még nem nagyon találkoztam. Megjegyzem, jó helyen volt és (fogjuk rá) jól kinéző a cég. (Szóval nem ilyen himbilimbi cégre kell gondolni.) Hetente voltak előadások(analfabéta előadókkal) és nem árulok el nagy titkot, a végére a legnaívabbak maradtak ott és léptek be ebbe az egetrengető húdenagy üzletbe, akik bevettek mindent. A napi 4óra munkát és ha ennyi meg annyi embert behoz hozzánk, a céghez, akkor ekkora meg akkora juttatásokat fog kapni, na meg a passzív jövedelem. Meg a külföldi anyacég. Plusz a külföldi jól megéremelt utazás. Ingyé. Legjobban az idősebb korosztályt tudtam sajnálni, idős bácsik és nénik akik a megtakarított kis pénzüket rakták bele ebbe az oltári nagy baromságba. Az ott dolgozókról, a felsőbb vezetésől meg ne is beszéljek. Mind ápppppszolúúúte nem hozzáértő, totális csődtömeg, idegbajos, gerinctelen(!!!). És sajnos ez nem csak ennél az egynél van, mindegyiknél. Barátom is elkezdett kenceficéket árulni, nagyon leakartam beszélni róla, nem hallgatott rám. Csak sajnálni tudom.
Ha valaki ezt csinálni akarja és hisz benne, akkor ehhez tényleg kell egyfajta hozzáállás és mentalitás. A tükröket mindenképp vegye le az otthonában a falakról, mert aki jóérzésű az utána biztos nem tud belenézni, max ráköpne.

p.s. az mlm népszerűsítése itt biztos hogy nem jött be neked.

(#218) Hideyoshi válasza -Mike- (#217) üzenetére


Hideyoshi
tag

Nagyon sajnálom, hogy ilyen céggel találkoztál, (melyik volt az?) de ismét egy alapján általánosítasz. Maga az MLM-rendszer nem garantálja, hogy tisztességes, normális emberek dolgoznak ott.
Mint ahogy egy munkahely is valamilyen szinten lutri, hiába sikerül jól az interjúd, ha olyanok a munkatársak, akkor hamar eljösz...
A ferdítés, hazudozás, átvágás, agresszió, ezek mind emberi hibák, nem a rendszer kényszerít erre senkit. Ezért ha ilyen helyre keveredtél, nem csoda hogy kiléptél, én is megtettem volna.
De, nekem még egy kapcsolatom se ment erre rá, akár baráti, akár távolabbi. Sőt, rengeteg embert megismertem akikkel kölcsönösen jó viszonyba kerültem. Legyen fogyasztó/üzlettárs. Lehet, hogy fehér holló vagyok, illetve akiket ismerek azok, de semmi olyat nem tapasztaltam amit Ti itt leírtok.

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#219) Allien válasza -Mike- (#217) üzenetére


Allien
veterán

Az, hogy milyen egy MLM cég, az főleg magyar mentalitás (nálunk). Gondolom, kulturáltabb oriban kultúráltabban megy. Én egy jóideje tagja vagyok egynek, de nem az üzleti része az, amit ''kihasználok''. Én egyszerüen csak vásárolgatok, illetve, van 2-3 kollega, akit NEM kelett rábeszélni ezen termékek ''fogyasztására'', mert már ismerték, és éppen ezekbe nem csalódtak (nem az összes termékről bezsélek). Ezeket éppenséggel rajtam keresztül szerzik be. Ennyi!:DDD De, nem üldözöm őket, hogy lépjenek be! :))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#220) -Mike- válasza Hideyoshi (#218) üzenetére


-Mike-
addikt

Nevet szándékosan nem mondok és nem is fogok. Az nem igaz, hogy egy alapján általánosítok, igaz csak egyhez volt közöm kicsit, de nem volt annyira komoly ez sem(értsd: egy fillérem sem bánta) de ismerősök útján nagyon sokról hallottam. Így mertem általánosítani. Biztos :U van olyan ami jó meg korrekt üzlet, de elég hihetetlen. ;]
Mindegy, akkor további sikeres üzletépítést és kerüljetek el engem nagyívben. :D

(#221) Kicker


Kicker
senior tag

üdv, nekem ezek a dolgok elég büdösek... habár tuppenwareés vackunk van otthon sok, meg az amwaytől is... de pl a brokernetes csicskaság az szánalom... az egyik haverom elvolt ájulva, hogy mekkora miller lesz... azt lofaszt... meg ezek a biztosításos muksok... elképesztő... pofa kell hozzá... ismerekegyet, ahogy elkezdett itt beszélni faternak azt hittem elröhögöm magam... és miután elment fater is csodálkozott, hogy hogy bírta ezt végighallgatni... persze tisztelet a kivételnek!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#222) Hideyoshi válasza -Mike- (#220) üzenetére


Hideyoshi
tag

A saját tapasztalat az OK. De mikor egy barát barátjának az ismerősének a fodrásza...na az egy másik. :))

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#223) The DJ


The DJ
addikt

Üdv.!

Ki mit tud a Neways MLM-ről?
Mi a véleményetek a termékről és a marketing részéről?

Én eddig csak jókat hallottam, a többi MLM-el ellentétben, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is. :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#224) Hideyoshi válasza The DJ (#223) üzenetére


Hideyoshi
tag

Jó-rossz tapasztalatot mindenki mond zsebből, de inkább rosszat, mert ez a magyar mentalitás. :DD
Ha a cég megfelel az 5 kulcspontnak, akkor már minden csak Rajtad múlik! :R

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#225) Drótszamár


Drótszamár
őstag

[link]


[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#226) Hideyoshi válasza Drótszamár (#225) üzenetére


Hideyoshi
tag

Elsőre átolvasva nem tűnik túl rossznak. De vannak fentartásaim. Mi az hogy csak 2 lába lehet vkinek? Ez NEM MLM. És a 3 szint mélységű kifizetés se túl meggyőző, igaz, hogy elég nagy százalékkal dolgozik a rendszer. De épp ez a buktája szerintem. Aki ebben igazán penge, és sokmindent megtaníthatna, hamar elhanyagolja, mert már nincs érdekelve. Persze lehet, hogy tévedek, de csak pár percem volt, hogy átolvassam.

Magával a termékkel ,csupán annyi fenntartásom van, hogy tulképp kizsigereli a szervezetet. Épp olyan serkentő mint a kv, vagy más stimuláns, csak másképp működik, de lényege az, hogy plussz teljesítményt csikarjon ki a szervezetből, de cserébe semmi olyat nem ad ami a kisajtolt energiát pótolná. Érdekes dolog, egyszer megnézném mit tud...

De sok sikert hozzá, ha e mellett tetted le a voksod.
Én tudnék jobbat, kifizetődőbbet javasolni :R

Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

(#227) raver válasza Kicker (#221) üzenetére


raver
aktív tag

Jaja. A biztosítós emberkék engem is kiakasztanak.

Az egyik osztálytársam is belépett egy ilyen biztosítós céghez. És pontosan az volt amit mondtál. Az első két hétben már azt tervezgette, számolgatta, h kb 4 év múlva saját háza, meg kocsija lesz. Kis idő múlva minket kezdett el buzerálni, h vegyünk fel hitelt. És még akkor is erősködött amikor megmondtuk h nincs szükségünk hitelre. :(

Aztán eltelt kb 10 hónap, és még fizetést nem látott. Autóznia viszont kellett, hetente 2x 120km-t. Meg ugye rögtön megvette a legmárkásabb öltönyt+ órát, és most ott tart, hogy kb 800-900E Huf-ja van bennt, és még az első fizetését sem kapta meg, mert hát a cég nem utalja csak úgy a pénzt a számlára.

És a legelszomorítóbb, hogy még most is maximálisan hisz abban, hogy ez a NAGY lehetőség.

(#228) MasOyama válasza KERO_SAN (#198) üzenetére


MasOyama
őstag

Hol kaptál szórólapot? Emléxel még?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#229) MasOyama válasza aesir (#209) üzenetére


MasOyama
őstag

Tévedsz. :)
Én már nem pazarolom a drága időmet itt. Fél évente elolvasom mi történt, ennyi.
Nekem már ''szerencsém'' volt. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#230) MasOyama válasza GombócArtúr (#216) üzenetére


MasOyama
őstag

Beszéld meg a szponzoroddal, felsővonaladdal, vagy menj be a központba. Ott tudnak neked segíteni. Már egy év visszaváltási garancia van.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#231) MasOyama válasza Hideyoshi (#212) üzenetére


MasOyama
őstag

Ne küzdj velük. Felesleges, és értelmetlen.

Fél év múlva benézek megint. Bye

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#232) kraftxld válasza MasOyama (#231) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Minő veszteség, hogy fogjuk kibírni :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#233) lesaux


lesaux
veterán

Wellbizről? Valaki?

(#235) shev7


shev7
veterán

lol :))

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#236) luciferc


luciferc
őstag

ez szánalmas.

ráadásul hazugság is, mert az én e-joy-a-köbön termékem sokkal ideálisabb termék, ideálisabb üzleti lehetőség és 10 perc múlva lesz a legideálisabb pillanat az elkezdésre.

amúgy kár görcsölni, az itt lévők túlnyomó többsége immunis az ilyen szarságok iránt, illetve becsületesebb annál, hogy átverjen embereket. inkább máshol keress balekokat, illetve olyanokat, akik szívesen átvernek másokat.

[Szerkesztve]

(#237) lesaux


lesaux
veterán

Oké-oké, csak több spamet ne küldj az e-mail címemre, mert annyira azért nem jó a cucc.

(#238) luciferc


luciferc
őstag

vazze, miért vannak ilyen köcsögök, akik spammolnak a fórumról guberált címekre?

Figyi zsenike, állj le!

(#239) lesaux


lesaux
veterán

Vitaklub, az előbb még szépen kértem, a következő spamnél már baj lesz.

(#240) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Banned.

[link]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#241) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kíváncsi vagyok, hogy eddig hány embernek sikerült eladni :F
- ha olcsóbban akar vki dohányozni akkor csempész cigit vásárol
- ha le akar szokni akkor meg minek, nikotinrágó/tapasz stb.
- egészségesen élek nincs ilyenre szükség mert nem dohányzom, ennyi

#240: gyors volt

[Szerkesztve]

(#242) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Száradjon le minden kiálló része az ilyen spammernek :(((

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#243) blueMerle


blueMerle
veterán

Nekem egy igazán kedves céggel volt kellemes élményem. Vettem toluk egy terméket, teljesen mindegy hogy mi az, egy vagyon volt, barom voltam, belátom. A rosszabb hogy ''garanciajegy'' néven aláfirkantottam egy papírt, persze el nem olvasva.

Rá két hétre jött egy felszólítás, hogyha nem megyek el a ''KURZUSRA'' akkor ki kell fiezetnem pár száz ezer forintot ami ''kedvezmény volt a vásárláskor''. :F :((( Persze erröl mit sem tudtam, gyorsan átnyálaztam a papírokat, nekem semmi ilyen nem volt írva. Persze a ''kedves hölgynél'' volt az a papír, ahol elköteleztem magam.

Elmentem erre a ''kurzusra'', valasztásom nem volt, egy méregdrága hoteleben rendezték meg természetesen. Az összes jelenlévö így volt ott, kényszerböl, fenyegetésre.

Akit érdekel a cég neve, annak priviben megadom, mivel jelenleg perben állok veluk.!

Ha valakit érdekel komolyabban a téma, akkor egy hosszú cikk keretein belul a Logouton leírom ''élményeim''. Hozzáteszem, ez a cég magyarországon is muködik és naponta vernek átt így embereket!

[Szerkesztve]

(#244) koxx válasza blueMerle (#243) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Írd meg légyszíves a cég nevét priviben.
Sztem több embert is érdekelne egy ilyen cikk.

(#245) Gabcsika válasza blueMerle (#243) üzenetére


Gabcsika
tag

Hol lehet(ne) olvasni ezt a cikket?

Freedom, Nature, Love & Music

(#246) concret_hp válasza blueMerle (#243) üzenetére


concret_hp
addikt

írd meg !! (vagy már megtörtént? :U)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#247) MasOyama válasza blueMerle (#243) üzenetére


MasOyama
őstag

Nekem is írd meg légyszi a cég nevét. Köszi.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#248) Tündiboszi


Tündiboszi
újonc

Szavasztok!

Én Oriflame-el és az Avon-nal foglalkozom, a kettő közül az Oriflame az MLM-rendszerű. Igazából jó tapasztalataim vannak, de mint mindennel, így ezzel is csak akkor lehet pénzt keresni, ha teljes erőbedobással csak erre az egy üzletre koncentrál az ember. Sajna, nekem ez nem megy, de sok ismerősömnek igen. Én szétszórt vagyok és inkább több mindenbe kezdtem, azért a sajátom ingyen van, ennyi haszna van a két üzletnek. :)
http://tundiboszi.extra.hu

Tündiboszi

(#249) qdak válasza MasOyama (#1) üzenetére


qdak
addikt

1amway
2sok termék (jo csak drága)
3igen a termékek minösége kivállo
4jobbat akartam kell a $, 2-3 év
5tecet a jókedv(de néha tull csicsázták); sok pénz kellet 50000 tihany 3 nap 60000 a jo belépés :F , nyakamra jártak sokszor a $-ért
6buktam sok időt, pénzt
ui: szerintem rossz emberekkel próbálkoztam, kétszinü volt a felettem lévö !!!!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#250) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Akik az MLM barátai azok kifejtenék nekem úgy nagy vonalakban, hogy miért is jó ez? Mondjuk homályosítson fel valaki, hogy az alábbi meglátásaim csak tudatlanságom és szűklátórörűségem eredményei-e:

-A mai piacgazdaságnak nevezett valami az csak úgy lett? Nem az igények és lehetőségek alakították-e ilyenre, tisztították-e le a mai formájára?

-Miért jó az nekem, hogy ha egy megszokott nagyker-kisker árrés helyett megfizetek 4-5-6 szintnyi üzletkötőt?

-Milyen jogcímen dolgozol egy MLM cégnél? Bejelentenek ők téged? Eseti megbítzással vagy ideiglenes munkavállalóként alkalmaznak? Netán vállalkozó vagy? Mert ha egyik sem akkor konkrétan illegális munkavállaló vagy...

-Mitől lennének jobbak ezek a termékek azoknál, amiket a kiskereskedelemben bárki megvehet mindenféle traktálás és kötelezettség nélkül? Azok a cégek, amik az ismert márkákat gyártják talán nem fejlesztenek teljes erőbedobással, hogy a piacon maradjanak a konkurenciával szemben? Vagy csak egyszerűbb sunyiskodva odamenni az ismerőshöz és azt állítani, hogy ez mindennél jobb? Miért nem teszik ki a terméket az árával együtt a boltok polcaira, megmérettetne a termék. Ha valóban olyan jó akkor csak az maradna a piacon.

-Miért van az, hogy a hangzatos neveket viselő manágerek mindíg 1000-es piros Suzukival járnak, miközben százezreket keresnek elmondásuk alapján?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.