Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bazs


bazs
aktív tag

Üdv!

Szerintetek melyik a legjobb mp3 lejátszós teló?
Egy olyat akarok venni ami tökéletesen helyettesít egy mp3-as pendriveot.
Szóval, melyiknek jó a hangminősége, szoftvere stb?

Pont most fogyott el...

(#2) Viktor77 válasza bazs (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Keret?

Ha sok, akkor várd meg a K750i-t, vagy a W800-at (főleg ez utóbbit, ez kikapcsolt állapotban is tud MP3-at lejátszani).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

SE Z600+HPM-10 :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) _seth_


_seth_
veterán

SE P800/P900/P910
MOTO A920/A925/E398/A1000/E1000....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) GodHeart


GodHeart
senior tag

Nokia N-Gage-el és 7710-el vannak igen jó benyomásaim! ;)
Kitűnő hangminőség mind a kettő! Sőt mivel symbian akár ogg-t vagy wav-ot wma-t amit akarsz mindent letudsz játszani, persze a kellő program feltétele után! :o

(#6) AS


AS
félisten

SE w800 ez egyértelmü..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) bbazsy válasza Viktor77 (#2) üzenetére


bbazsy
őstag

hi.

w800 kb mikor mennyiért lesz, lehet tudni kb ?

..

(#8) AS válasza bbazsy (#7) üzenetére


AS
félisten

Nyára igérik... Junis-Julius..
Az ára Horror lesz..:((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) 50 CENT


50 CENT
tag

Sony Ericsson K700i

[Szerkesztve]

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#10) doglotthal válasza 50 CENT (#9) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Hát ha már itt tartunk akkor inkább S700. a K700i-nek 40 mb belső memója van....

(#11) Loha válasza bazs (#1) üzenetére


Loha
veterán

Miért jó az ha egyben van?
MP3-ak foglalják a telefon memóriáját, szar a füles, lefagy a szoft, óriási az értékvesztése, és a hangminősége sem lesz soha olyan jó...

Sokkal jobb egy különáló MP3 lejátszó...

Ha meg nem vagy annyira igéynes, akkor minek kell a legjobb? :)

[Szerkesztve]

(#12) doglotthal válasza Loha (#11) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Hát én ezzel nem értek egyet teljes mértékben. Az új telcsiknek már egész jó lejátszáskor a minőségük, és ha veszel egy 512-es vagy nagyobb memót akkor az már nem annyira foglalja a memóriát. Bár én nem szólok bele, telefon elég ha telefonálásra jó, ebben egyetértek.

(#13) Loha válasza doglotthal (#12) üzenetére


Loha
veterán

De ha vezsel egy király új telót meg hozzá még egy 512-es memóriakártyát, azon az áron vehetsz 1GB-os MP3 lejátszót, meg hozzé egy teljesen jó telót.

Da ha a pénz nem számít... ;]

(#14) doglotthal válasza Loha (#13) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Jó, valamilyen szinten igazad van. De végülis mindenki döntse el maga hogy mit akar a telójával csinálni. De van akinek a teljesen jó teló 120ezer.
De ha a pénz nem számít.....;]

(#15) Kekmen


Kekmen
senior tag

Motorola E398-ra szavazok.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#16) Volkov


Volkov
aktív tag

én eddig 3-at próbáltam:
N-gage
6230
e398

N-gage:
+MMC ''filléres''
+gyárilag kapsz hozzá rendes jack átalakítót, így nem csak a gyári fülessel lehet zenét hallagtni
+van rádió, lehet felvenni rádióból, vagy külső hangforrásból
-nincs playlist változtatási lehetőség
-gyenge aksi
-nagy (én most ezt használom, ez a tuti)

6230:
+MMC ''filléres''
+van rádió
-saját füles :(
-nem lehet felvenni számokat

e398:
+a legszebb hangja ennek van
-transz flash drága az MMC hez képest
-saját füles
-nincs rádió

:)

(#17) THomas007


THomas007
senior tag

A Motorola E1000 lesz vmelyik szolgáltatónál?Vahy hol lehet olyat kapni?:Y

(#18) sycorax182


sycorax182
tag

ngage az nagzon jo, meg a a p800is.

(#19) sycorax182 válasza Loha (#11) üzenetére


sycorax182
tag

ez szerintem hülyeség... miért hordozzak magammal 6 különbözö eszközt, mikor mindezt egy dologba bele lehet süriteni....
akkor hordozzon az ember külön mp3lejáccót/discmant, meg külön fényképezöt, mert azis minek a telefonba, meg akkor külön rádiót satöbbi?
bolondság. az n-gage-be pl nagyon jól szól az mp3..... az valóigaz, h pl egy mp3 lejátszó tud úgy szólni, h megsüketülj töle, az n-gage egy fokkal halkabb, de egyáltalán nem mondanám, h halk....

[Szerkesztve]

(#20) sycorax182


sycorax182
tag

a sonyericcsonok nagyon jó telefonok. viszont zenehallgatásra nem ajánlom. a sony memorystick kártya nagyon sokba kerül.... amennyiért megveszel egy 128as memorysticket, annyiért kapsz egy 512es mmc-t.
E398-at viszont nem ajánlom. rakat szar

(#21) AS


AS
félisten

Uj lista!
Samung I300
Se W800
Nokia N90
Sagem Myx6-2
Alcatel 853

Kb ezzek lesznek legjobb mp3 telok..:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Xantomas


Xantomas
őstag

jelenlegi ár/érték arányt nézve:

1. Nokia 5510
2. Motorola E398
3. Ngage
4. p900 /p910
5. K700i <-fél nap felmásolni 48 megára a számokat
6. D600
7. Alcatel 853
...
W800

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#23) Xantomas válasza Loha (#11) üzenetére


Xantomas
őstag

Ha zenét hallgatsz nem biztos hogy meghallod a csörgő telefont.
Szerintem az 5510 tökéletes telefonálni, rádiózni, mp3-t hallgatni. de nem a gyári fülhallgatóval.
Óriási az értékvesztés? Kit érdekel. Nem havonta veszek új telcsit hanem 2-3 évente, és még utánna is tökéletesen műkszik.A funkcióját akkor is betölti. Csak a baleset és a levelek kezelése miatt cseréltem le az 5510est E398ra.

(az előző D500 akart lenni)

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#24) AS


AS
félisten

Én is elirtam. mert nokia n91 akart lenni.

Ja igen persze a d600 is..
de i300 az mp3 -ra lesz készitve a 3 gigás hhd miat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) God Vazzeg válasza Xantomas (#23) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem is N5510. :B És jó a gyári headset.. Jól szól :D

(#26) shev7


shev7
veterán

Már aszittem kihagytátok az N91et. Arra ráadásul Wlan is van, szóval az adatátvitel is könnyű

Szerk: ráadásul gyárilag 3.5es Jack csatlakozó van hozzá.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#27) tailor


tailor
őstag

Hmm..és skacok..hol az SX-1? Már nem azért, de az mp3, rádió valami szuperül szól rajta, ott a kártyakezelés, és az ára meg télleg kellemes. Nokia N91? igen, szuper, új, tuti, csak előbb el kell adni a Ladát hogy megvehesd:DDD
I like it.:)

(#28) sycorax182


sycorax182
tag

ma vettem meg a p800-amat! az mp3 lejátszója úgy szól, h az hihetetlen, el voltam ájulva töle. szól úgy, mint egy rendes mp3 lejátszó....;)

(#29) I. Richard válasza Loha (#13) üzenetére


I. Richard
senior tag

Azért én utánnagondolnék ennek!!

Egy példát hagy emlitsek: MPx-200! Relative olcsó teló(30-35k) és jó is, MP3 viszonylag jól szól rajta, megeszi az 1Gb-os SD karikat, nem kell hozzá külön akksi+töltő.
Ja, és csak 1db kütyü van nálad!:)

Monjál egy olyan telefon+mp3+akksi+töltö lejátszó kombót, ami ezt tudja ennyi pénzért!!:)

[Szerkesztve]

(#30) sycorax182 válasza I. Richard (#29) üzenetére


sycorax182
tag

esetleg a p800. de az mpx200 viszi a pálmát! az mp3 nagyon jól szól, fülhallgatóval is nagyon állat, a kihangosítóján meg elájultam:) ezt ajánlom!

(#31) vtechun válasza I. Richard (#29) üzenetére


vtechun
veterán

és ehhez lehet csatlakoztatni jackdugós fülhallgatót?

(#32) opr


opr
veterán

egyértelmű :) -> w800
+ akár 30 óra lejátszás, ha a teló ki van kapcsolva
+gyárilag ~540mb kapacitás
+sok mást is tud :D
+szerintem naggyon jól néz ki
+nagyon jó gyári füles
-! nagyon drága!!!! (lesz:()
-még várni kell rá...
-ha bővíteni akarod, drága mem.kari :(

kb. ennyi. Ennek ellenére ez lesz a legjobb mp3-as teló a közeljövőben.

Ha az ár számít, és/vgy sürgős lenne, akkor ez a hsz nincs itt :D

[Szerkesztve]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33) I. Richard válasza vtechun (#31) üzenetére


I. Richard
senior tag

Igen, 2.5-ös jacket:DDD
Na jó, erre hirtelen nem is gondoltam, de a Motorolákhoz pl. nagyon jó fülest adnak!! Ha cserélni akarod, akkor van csak probléma:D, de szvsz egy 2.5->3.5 jack átalakítóval megoldható:) Talán...:)

(#34) _seth_


_seth_
veterán

Moto A925-ról akarok mpx200-ra átállni éppen mostanában :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#35) K!sCs0k333 válasza _seth_ (#34) üzenetére


K!sCs0k333
tag

Set, én nem tenném a helyedben! :D
Inkább MPX 220! Az mpx200 sokkal gyengébb mint az A925!

(#36) _seth_ válasza K!sCs0k333 (#35) üzenetére


_seth_
veterán

Már meg van :) Azt tudom, hogy ezek a telók mit tudnak de változok én is folyamatosan és a telóm is :) Hangulatomtól függ a telóm is :)

Egyébként messze jobban szól az mp3 ezen (mpx200) mint az e398-on vagy a925-ön.

Mpx220 vs. Mpx220:
1.3MP-es sz@r kamera - no camera
Kicsi gagyi kijelző - nagyobb jobb kijelző
mini sd - sd
65-75K - 25-30K

Én az mpx200 mellé vettem egy 4 mp-es digitfényképezőt és sztem sokkal jobban jártam mint az mpx220-al (ja és annak az anyaga és illesztései is sokkal rosszabbak... volt idő amikor azt akartam megvenni...)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#37) I. Richard válasza _seth_ (#36) üzenetére


I. Richard
senior tag

A BT nem hiányzik?

(#38) _seth_ válasza I. Richard (#37) üzenetére


_seth_
veterán

Őszinte leszek: NEM :) 1x sem használtam az a925-el, az e398-al is csak 1x-2x de akkor is az enyémről másoltak át csengőhangokat. Egyébként mire használnám?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#39) cherockee


cherockee
aktív tag

most is használom az 5510esem, 62 mega a memoriája effektive, amugy a gyári headset ratyi. nagyobb fülesekkel, hifivel kicsit gyenge a hangja, rádióvevő viszont joo.

most akarok egy iaudio-t meg egy uj mobilt helyette, mert szerintem sincs olyan mobil amiben minőségi mp3 lejátszó lenne.

próbáltam p800ast, p910i-t, 9210i-t...egyik se szól szépen. 9210 szinte mono, halk, ás macerás a lejátszás, sokat fagy a progi rajta. p910i-n szépen szól a hang, de csak gyári headsettel, kábelt meg lehet ugyan bontani, ergo lehet rákötni mást is. p800as kicsit tompa...DE:
HA összehasonlitom azt hogy a sony-ericcson memokártya kb olyan áron van mint egy olcsóbb pendrive-mp3lejátszó, és azok kb ugyanugy szólnak, nem nagyon vennék csak ezért p800ast, p910est. 9210 meg nem erre való.

az uj sony ami kikapcsolva mp3 lejátszó, bekapcsolva mobil+mp3 nemtom miylen lesz, lehet ez már végre jool fog szolni. amugy a 9500-9300as kommunikátorok ha jool tom gyárilag tudnak mp3azni, azok is lehet jool szolnak.

szerintem nézz szét palm-pda-ppc körökben, itt is vannak olyanok amik GSM funkciót és mp3at is tudnak.

(#40) Spidee


Spidee
senior tag

Szerintem:

-SE W800
-Motorola V1150

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#41) ffodi


ffodi
veterán

Motorola E398. Szerintem elég jó ilyen téren.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#42) neonblue


neonblue
csendes tag

a nokia 3300 áról mi a vélemény??

(#43) neonblue


neonblue
csendes tag

up

(#44) shev7 válasza opr (#32) üzenetére


shev7
veterán

Drága a memkari? Akkor nézz meg gyorsan egy árlistát a Depo-n mert nagyon estek az árak mostanában.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#45) love


love
tag

Szerintem a SE W850. Nektek mi a véleményetek?

Csak a Funky ;)

(#46) Coyote2000


Coyote2000
őstag

ha nem akarsz tul sokat kolteni ra, vegyel 6230i-t. Minimum 3.40-es szoftver legyen rajta, mert fejlesztettek a szamlista-kezelesen. Veszel meg egy Nokia Audio Adaptert (speedshop: 5K) meg mondjuk egy Sennheiser MX-500 fulcsit a hangzasert, meg akar 1GB MMC-t a tarhelyert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.