Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 15boy!


15boy!
csendes tag

Ez a témát azért hoztam fel mert mobilt szeretnék venni a vodfonnál és megszeretném kértdezni a véleményeteket: Nekem a panasonic vs3 tetszik a legjobban,de irjátok meg véleményeteket!!!!!:):):):)

(#2) PrinczA


PrinczA
őstag

Csipem az ilyen kerdeseket :C
Tudd meg (ne mastol), hogy neked mire van szukseged, nezd meg a valasztekot, nezd meg a tarcad, aztan vedd meg azt ami az elobbi 3 halmaz metszeten van.
ennyi !!!

(#3) Clubforum2


Clubforum2
tag

Az emberek 90%-a a telefonja tudásának kb a 30%-át használja ki,és szerintem Te is ilyen felhasználó vagy,úgyhogy vedd meg bármelyiket amelyik tetszk.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#4) forceberg válasza 15boy! (#1) üzenetére


forceberg
veterán

GX25?
... én K750i-re vadászok :)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5) kofee válasza 15boy! (#1) üzenetére


kofee
tag

Tényleg adhatnál valami kapaszkodót, mert ezt a kérdést így igencsak nem lehet megválaszolni!

Mennyit szánsz rá?
Mik számodra fontosak egy telefonban?
stb.

(#6) AS


AS
félisten

most legjobb ár teljesitmény telo a Panna Vs3:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) 15boy!


15boy!
csendes tag

Nem tom hogy mennyit szánokrá.Csak kérdezem h ti milyen telefont vennétek.Én már megnéztem a pana vs3 mat csak kicsit nagynak találtam és még gondolkozok rajta hogy vegyek vagy ne.Különben kösz as hozzászolásokat és a tanácsokat!!!:):):):)

(#8) 15boy!


15boy!
csendes tag

Nem tom hogy mennyit szánokrá.Csak kérdezem h ti milyen telefont vennétek.Én már megnéztem a pana vs3 mat csak kicsit nagynak találtam és még gondolkozok rajta hogy vegyek vagy ne.Különben kösz as hozzászolásokat és a tanácsokat!!!:):):):)

(#9) AS válasza 15boy! (#8) üzenetére


AS
félisten

Igen de ha 40-nél többet szánsz rá vagy 80-at is?
Mert 70 ért egyértelmüen Se K750-nek kel választani..:):R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Protezis válasza AS (#9) üzenetére


Protezis
őstag

Én is 70-et szántam rá. 70 Ft-ot. Sharp GX-15. Bőven elég.

(#11) WillChi válasza 15boy! (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Nekem a SE P910 tetszik, csak a gatyámat fizetném el rá, ergo egy SE K700i-t vettem. Ez ugyan csak a gyártóban egyezik meg a másikkal, de én meg vagyok vele elégedve.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#12) forceberg


forceberg
veterán

30-ért vettem a T610-et annó. Ha úgy számolom, hogy 20 hónapot használtam, akkor 1.5k-ba került havonta. Egy K750-nel számolva 20-ra 2.15k/hó...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13) 15boy!


15boy!
csendes tag

Ezek a telefonok közül szerintetek melyik a legjobb:panasonic vs3,sharp gx25,gx30i,siemens s65v,SE k700i, ???????

(#14) Viktor0610 válasza 15boy! (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sharp GX30i, esetleg a Pana (ennél zavarna a külső kijelző hiánya).

Samsung Galaxy A54

(#15) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem a vodámál egy telefon se nyerte el eddig a tetszésemet, elrontják a telefon jó gyári menüjét szar livos szarral, ami mellesleg csak alig pár színből áll, az aztán igazán jól mutat egy 256 ezer sznű kijelzős telefonon.Meg a másik amit nem bírok, az az hogy rárakják a telefonjaikra a csodálatos vodafone feliratot, ami számomra rendkívűl bosszantó, mert nem lehet lecserél minden telefon előlapját

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) 15boy!


15boy!
csendes tag

Szerintetek melyik éri meg jobban a pana vs3 vagy SN k700i????????

(#17) Viktor0610 válasza 15boy! (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel elfogult v.ok a flip irányában, én a Panát mondanám.
Egy összehasonlító link: Bővebben: link.

A Pana egyébként is okosabb, egyedüli hiányossága a BT (viszont van benne infra).

Samsung Galaxy A54

(#18) WillChi válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


WillChi
senior tag

Az összehasonlításból szvsz pont nem az jön ki, hogy a Pana az okosabb, de ízlések és pofonok... Ha flip, akkor SE P910, és esély sincs összehasonlítgatni a két telót. :) Igaz, hogy az árát sem. :DDD
Mod.: A SE K700i-ben van BT és infra is.

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#19) Viktor0610 válasza WillChi (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pro VS3:
- jobb kijelző,
- jobb kamera

Pro K700i:
- nagyobb memória,
- BT,
- rádió.

Nekem előbbiek fontosabbak (bár a Panából a BT-t én is hiányolom).
Mellesleg a P910i nem igazán sorolható a flipes telcsik közé...

Samsung Galaxy A54

(#20) WillChi válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


WillChi
senior tag

A kijelzőnél még csak értem, hogy jobb, na de egy telefonban levő kamerával foglalkozni... Eddig én igazán jó minőségűt nem láttam. Hiába nem csak VGA kamera van benne, de én fényképezőgépnek semmiképpen sem használnám egyiket sem. Arra, hogy háttérképként használjam teljesen mindegy, hogy melyiket használom, nem beszélve arról, hogy MMS-ben küldözgetni külön élmény. A P910-en van csak igazi flip, egy teljes QWERTYU billentyűzettel. Ez valóban nem kagylóhély, de itt nem is arról volt szó, hanem flip-ről. Az meg már a T10, T20 -on is volt. Az már más kérdés, hogy milyen.

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#21) Viktor0610 válasza WillChi (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hasogassunk szőrszálat... :(((
Az általad flipnek említett dologba én is beleköthetnék, de nem megyek bele a játékba! :(((
Offtopik vége... :(((

Samsung Galaxy A54

(#22) WillChi válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha elég éles a késed... :) :P

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#23) AS válasza WillChi (#20) üzenetére


AS
félisten

hát akor még nem látad a Sharp 903 3.2 megapixles ccd-s 2x optikai zoomos telo fényképeit!
Ajánlom figyelmedbe a topkját.
Mobil igen is tud jol fozozni!
2006-ba majd meglátod.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) WillChi válasza AS (#23) üzenetére


WillChi
senior tag

Előfordulhat, hogy jó lesz, de már a topicból is kitűnt, hogy sok usernek a mérettel van gondja. Jó minőségű optikához méret is kell, és minél nagyobb az optika, viszi magával a telefon méretét. Majd meglátjuk: a puding próbája az evés...

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#25) AS válasza WillChi (#24) üzenetére


AS
félisten

Igen méret növekszik, de legalább jó nem kel majd 40-50 ért fényképezögépet venni.
ez kb 2006 végn jön..
azt igy tovább.:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) DigitXT válasza Jégkokó (#15) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem tetszik, hogy ráírták, legalább nem keverem össze a Barátnőmével!:C Viszont az eredeti menü tényleg gyönyörű a ''szar livos szar''-hoz:DDD képest...:(

Mod: nekem is 30-ba fájt tavaly ilyentájban, most meg utánaddobják a független cuccost is: azelőtt nem is gondoltam volna, hogy ez olyan, mint a PC-piac...:B

[Szerkesztve]

(#27) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én azt nem értem ,hogy a voda milyen alapon korlátozza le a telefonokat?Mert ha tudja a javát meg az mp3 at akkor miért nme lehet ugy hogy te is telepíthess rá saját kedved szerint.Miért kell ennyire erőltetni azt hogy töltsd le a vodafontól persze pénzért, egy másik szolgáltató se csinál, ilyet meg kell vallanom, hogy szerencsére

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#28) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A topik teljesen elkanyarodott az eredetileg sem túl eredeti témájától. Ezért bezártam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.