Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Én gamepass rendszerében próbáltam ki. Nem rossz, engem közel az ötvenhez is elszórakoztatott. Ha meg kell venni a teljes verziót akkor megveszem majd. Készül hozzá a magyarítás is. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) oriic válasza Televan74 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon sokan szeretik a stílust, ezzel nincs is gond, a balhé most inkább azzal van, hogy F2P-nek ígérték ugyebár. Persze így is megveszik sokan, vagy tolják majd GP-ben.

Live-Die-Respawn

(#3) Televan74 válasza oriic (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én nem tudtam hogy F2P lett volna, bár gyanús volt a programon belüli vásárlás lehetősége. A GP miatt mindenképp fizettem érte, de gyanítom hogy a végleges verzió előbb vagy utóbb kikerül a GP rendszeréből.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Ezekkel a Gameloftos cuccokkal így is, úgy is rá fogunk fizetni. A minőségük kiváló, de a praktikák a 2K-sorozatot idézik.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Látom a moonstones-okkal itt is lehet majd költeni végtelen pénzt... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) gejala válasza oriic (#2) üzenetére


gejala
őstag

Mostanra ki nem vette még meg akcióban, akit érdekelt? Tavaly decemberben én is behúztam Ultimate-t féláron, már a 20k moonstone miatt is masszívan megérte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.