Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Medieval Dynasty

Hozzászólások

(#1) tomip81


tomip81
csendes tag

Medieval Dynasty korai hozzáférésű játék

https://store.steampowered.com/app/1129580/Medieval_Dynasty/

(#2) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Nemrég kezdtem én is hozzá, nagyon bejön ez a lovagkori, falukreálós gamma.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3) tomip81


tomip81
csendes tag

A falulakók fejlődnek? vagy amelyiknek gyengék a számai azt inkább már az elején elzavarjam?

[ Szerkesztve ]

(#4) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok.

Játszik valaki ezzel azóta is?

Kipróbáltam mellékúton és annyira bejött, hogy tegnap meg is vettem.

Viszont nem nagyon akarnak dolgozni a falusiak. A fészer vagy minél nem is csodálkozom, mert nincs se kasza, se egyéb eszköz, de a favágó az miért nem csinálja amit kell? Van 3 kőbalta berakva a raktárba, a közösbe, nem az ő külön kis tárolójába, elvileg a nagy raktárból szednek ki mindent.
A vadász sem csinálja amit kell, álldogálnak a munkahelyük mellett. Raktam nekik fadárdát, íjjat, nyilat és semmi. Be van állítva, hogy mit vadásszon, húst hozzál haza apám, de nem indul neki.

Ez valami bug és igazából megy majd és lesz hús másnapra, csak az animáció nem jó? YouTube-on azt láttam, hogy vágják a fát pl.
Mászkálni szoktak, már találkoztam kóborló emberemmel, de az dolgozik is közben? ;];]

A kaját sem szedik ki az éléskamrából. Éheznek, miközben van egy csomó kaja.

Mit nem csinálok jól?

(#5) tomip81 válasza peterson79 (#4) üzenetére


tomip81
csendes tag

Bocsi, mostanában kicsit elhanyagoltam a játékot, várom az 1.0-át. A lényeg, hogy a Storage-ben kell lenni eszköznek, a többit intézik maguk. (Tehát a favágónak kell balta, a farmernek kasza stb...) mást emlékeim szerint nem kell állítani. az ilyen bugokat régen megoldotta a gyorsmentés - betöltés kombó.

(#6) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Sziasztok.

Melyik változatot érdemes megvenni? Láttam hogy van Supporter Edition, meg Ultimate, de utóbbi pl. csak guide-okat és leírásokat tartalmaz? Ez kerül +20 euróba.....?

Utóbbi annyira hasznos, hogy érdemes megvenni, vagy a játék jól felkészít mindenre, tutorial stb.?

u wanted, i got it \o/

(#7) Dlite válasza WATERDACA (#6) üzenetére


Dlite
tag

SG fórumon ebben a témában pörgősebb a topic :) Én most kezdtem, nem tudom a választ.

RTX2060 I5-9500

(#8) cikasz


cikasz
őstag

Szerintetek hol érdemes a falut elkezdeni építeni?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#9) peterson79 válasza cikasz (#8) üzenetére


peterson79
őstag

Hali,

Gondolom már lényegtelen, de a kezdő falutól nem messze van egy nagyobb tisztás, ott viszonylag közel van minden erőforrás.

(#10) cikasz válasza peterson79 (#9) üzenetére


cikasz
őstag

Hát igen, utánanéztem köszi :)
Van egy nagy tó annak a partján kezdem a falucskámat! :B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#11) Cickány71


Cickány71
friss újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha azt írja, hogy az építési korlátot túlléptem mi a teendő mert igazából még fel sem építettem a házam. Próbálom lerakni a házat sima terepen a kezembe a fakalapács de mégsem engedi. Segítsetek.

(#12) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Helló,

Ha nem a Steam-ről hanem más helyről veszem meg a játékot. Akkor is benne lesz a magyarítás? köszönöm a választ.

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#13) PuffyMinnie válasza PuffyMinnie (#12) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Igen :D

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Medieval Dynasty
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.