Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stabati


Stabati
újonc

Állítólag 20 év múlva kritikus lesz a Föld hőmérséklete... el lehet képzelni?? pár éve még a holdat vizsgálták.. hátha oda költözhetünk... pár hete meg már arról híradóztak, hogy a föld alatti élethez tudnánk alkalmazkodni ... :U vicces..

(#2) kavicssli válasza Stabati (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

azt tudom hogy ez a topic nem lesz hosszú életű! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3) Kispipe válasza kavicssli (#2) üzenetére


Kispipe
csendes tag

Én egyiket sem tudom elképzelni... bár inkább mint azt hogy eljutunk addig amikor már a kocsik repülni fognak mint a star wars ban :R

Ha lehet privibe ...

(#4) RoyalFlush válasza Stabati (#1) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A Holdra költözést kissé nehezen tudom 20 éven belül elképzelni, lehet hogy valamikor majd a távoli jövőben lesznek a Holdon bázisok, de hogy biztosan nem a közeljövőben az tuti.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6) LadyPurple válasza brownus (#5) üzenetére


LadyPurple
csendes tag

oly mind1... elcsesztük..(akinek nem inge..) már hiába a kapkodás. bár az emberek többsége még most sem érzékeli hogy mi a nagy helyzet..

(#7) brownus válasza LadyPurple (#6) üzenetére


brownus
veterán

édesanyám próbált elcitálni egy előadás sorozatra, ami a Biblia - Jelenések könyve-én alapul.
és olvasgattam én is a témában, hát vannak érdekes dolgok. szerintük még 20-30 év és kaput. csak nem akarok full depis lenni, az ilyeneket inkább kihagyom.

pl. asimov, dick is azt írta a regényeiben, hogy 2100 (dicknél ez korábban) körül az atom szennyezés elpusztítja a földet, szóval addig meg kell oldani az űrutazást és meghódítani a világegyetemet:)

[ Szerkesztve ]

(#8) tiv83us


tiv83us
veterán

Stabati & Kispipe!

Szeretnek ertelmes magyarazatot kapni, hogy miert ugyanarrol az IP-rol irtok /csak azert tunt fel, mert az egyik alteregodat kb 10 perce raktam ki/.
Amennyiben ilyet itt, vagy priviben nem kapok, ez a ket nick is repulni fog par oran belul.
Thx.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9) Integra válasza tiv83us (#8) üzenetére


Integra
titán

már most megtehetnéd:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.