Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-23 22:26:53

LOGOUT.hu

A játék hivatalos oldala
A MWO a Piranha Games által fejlesztett Free to Play (ingyenesen játszható, de mikrotranzakciós) játék. A játék a Crysis 2-ből ismerős CryEngine 3-t használja, szóval meg lehet majd izzasztani vele a legkeményebb vasakat is. :)
Leginkább a World of Tanksra hasonlít a játék rendszere. Ingyenesen játszhatsz majd, de bizonyos bónuszokért (speciális mechek, XP boost stb.) fizetni kell.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nocsak sg-n döglődik az MWO topik itt meg pörög mint a ringlispíl ? Mi történt ? Csak nem gatyába rázták ezt az izét vagy csak páran felfedezték ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#402) Kotomicuki válasza Szőrös  (#401) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az utóbbira szavaznék, már csak azért is, mert magam is abba a csoportba tartozom.

A gatyába rázatlan játék meg épp elég okot ad a döglődésre - a nekem leginkább tetsző pályát (mining station) is kivágták belőle! :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#403) Alg


Alg
veterán

Egyébként CW-t is toltok?

Nekem PUGerként nem igazán jön be - védekezés még OK de támadásnál nem sok esélye van a random csapatnak...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#404) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Asszem, én itt be is fejeztem ezt a hétvégét: túl gyakran dob a legxarabb pályára (esély bármire is = 0), a hétköznap még fel-fel tűnő FC-k sincsenek, csak a wot-os, hétvégi csürhe -> a 3 nap prémium összeszedésére fordítandó idő és energia nem ér meg annyit, mint az ellenérték, vagy, hogy ebben az állapotában hozzányúljak a "játékhoz" (meg arra sem volna semmi esély, hogy a 3 napot összeszedjem)!

A CW-t hanyagolom -> a támadás csak abban az esetben opció, ha csak űberekből áll a támadó csapat és csak nyomikból és stock gépekből a védő!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#405) Alg válasza Kotomicuki (#404) üzenetére


Alg
veterán

Nekem egész jól megy - nem jönnek az igazán jó 4-5 killes 700-800dmg meccsek, de már összeszedtem vagy 7-8 pontot...

Gondolkodom hogy MDD vagy KGC legyen a kövi mech...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#406) Kotomicuki válasza Alg (#405) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ha nekem is volna Dire Wolf-om, én sem panaszkodnék, de nincs - sőt, most már AC 40-em sincs, mert kellett a hely a Kintaro-knak!

A JM6-S-en pont annyit rontottak, hogy most már ne tudjon "UAC-zni" -> ezzel sem megy úgy, mint "régen"!

A Kapák meg egy vicc kategória, még mindig - annyi rásegítést nem kaptak, mint ami ahhoz kéne, hogy jók legyenek, bármire is!

Ráadásul, a legjátszhatóbb pálya már bent sincs a játékban!

Már van két pontom, több, mint 20 csata után! :C

:W

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#407) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Akkora a lagg a játékszerverhez - meg a programban, magában - , hogy ha mech-et váltok a garázsban és utána azonnal rányomok a csatagombra, akkor még az előző géphez rendeli ezt az utasítást -> akár visszadob az utolsó csatámba is, nézelődni, pedig már egy másik gép volt kijelölve... :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#408) Alg válasza Kotomicuki (#406) üzenetére


Alg
veterán

QQ ;] :P

Timber-el tolom, Dire nem jött be - bár legutóbb a DD Jager-el is nyomtam egy 700dmg meccset.

Ezt meg most :)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#409) cog777


cog777
senior tag

Ha 4x UAC5-nel jo chainfire-t akarsz akkor a script-ben 360ms re kell allitani a tuzelest/valtast. Igy jobb mint a beepitett chainfire.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#410) cog777 válasza Alg (#408) üzenetére


cog777
senior tag

Mivel van felszerelve?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#411) Alg válasza cog777 (#410) üzenetére


Alg
veterán

4x C-ML karokon, 2x C-LPL torso-n, radar deprivation (nagyon hasznos), adv. sensor range (ezt lehetne valami hasznosabbra cserélni), C-ML range 5 modulok

ha jól emlékszem Prime minden, kivéve a RT-t (az S) - így van JJ is, meg persze full armor, és annyi HS amennyi csak fér.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#412) ViZion


ViZion
félisten

Szerintem normális meccsen lone wolfnak nincs esélye. Most volt pár meccs, ahol valaki átvette a command-ot és adta az utasításokat, h hova menjünk, merre mozogjunk. Sokat jelentett az összehangolt munka, ledaráltunk mindenkit.

Volt egy fain meccs... csupa brawler és light vs. LRM boats és brawlers... nyílt terepen, az a gőzölgős dombos map, fene tudja mi a neve. Leabáltak minket, mire lőtávba értünk volna...

De azért volt 600 feletti dmg is pár helyen, bog már bejön és kevesebb lézerrel a vulkános pokolban is tudok hentelni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#413) Alg válasza ViZion (#412) üzenetére


Alg
veterán

Én gyakran csak a mozgásommal is irányítom a csapatot - persze ezt észre kell venni, hogy figyelnek rád és követnek.

Meg ugye a LeeroyJenkins taktika sosem nyerő :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#414) Kotomicuki válasza ViZion (#412) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az a legszemetebb map: ott csak a kiválóan felszerelt mech-ekből álló csapat él meg, minden más elveszett! :W

2 "taktika" van, amit ismer az átlagos játékos: a lemming train!
Vagy balról-jobbra körbemenekülnek a pályán, vagy egy tömegben beállnak vhová és várják a lemészárlásukat.
Az előbbivel nem lehet mit kezdeni: az ellenfél egyenként csipkedi le a lemaradókat - az ék meg elveszik, előbb-utóbb...
Az utóbbinál már a magányos flank-elés, ritkán, de sikert hozhat - bevállalósnak kell lenni, mert az ilyen meccs, nagy %-ban, úgyis elveszett.

Ha meg van egy jó géped, akkor egyedül is lehozod az ilyen küldetéseket - mint a 7/1 a wot-ban: ha be tudod osztani a csapatodat a vágóhídon, akkor nagyon jó kis csata kerekedik a végére, a saját szemszögedből.

Nekem nincs szerencsém: hétvégén hallgatnak az FC-k a csatáimban -> ritka a győzelem, de azokban sem terem babér!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#415) ViZion válasza Kotomicuki (#414) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem az a baj, h a rakéták túl jók. Egyszerűen ha van 2-3 LRM boat és pár jó felderítő, akkor nagyon leabálnak bárkit, mire tényleges csatáig eljutna a dolog.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#416) cog777 válasza ViZion (#415) üzenetére


cog777
senior tag

Gondolkodom h milyen modult rakjak fel, mert paraszor volt h domb mogott kaptam 4 sorozat lrm et a nyakamba es szegeny kgc-m ugy nezett ki mint a szita.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#417) Kotomicuki válasza cog777 (#416) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az olyan, jól felszerelt felderítő ellen, ami a csapat hátába férkőzik és onnan adja le a drótot, nincs modulos segítség -> azt agyon kell verni, más megoldás nincs.

De a radarokról azonnal eltüntető modul, ahogy Alg is írta, nagyon hasznos tud lenni.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#418) ViZion válasza Kotomicuki (#417) üzenetére


ViZion
félisten

A minap a kis centurionomat felszereltem NARC-al, meg valami minimális lézerrel... rohanok hátba kerülök, nyomom a NARC-ot...
SEMMI. Nincsenek velünk rakétások :W
Viszont én maradtam a végére, komoly ellenállást tanúsítottam (menekültem mint a hülye) :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#419) Alg válasza ViZion (#415) üzenetére


Alg
veterán

TBW-men van radar deprivation modul, - nagyon ritkán kapok LRM találatot.

Mondjuk az is igaz ésszel kell mozogni, mindig legyen a közelben megfelelő fedezék, nem kint rohangálni a nyílt terepen. Illetve figyelni kell a UAV-kre is, 10-ből 9szer csak én veszem észre a csapatból, ami mondjuk egy boomjager vagy gaussboat esetén nem sokat ér, nem fogok rá ac20-al lövöldözni. Ha meg beírom le se csinálják a csapattársak :(((

A Kitfox-om meg direkt anti-LRM: ECM, 3xAMS ;]

Ja, és a térképek is rendben vannak, mindegyiken volt már jó és gyenge meccsem is, nem értem mi a gondotok :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#420) Lui76 válasza Alg (#408) üzenetére


Lui76
őstag

Egy jól sikerült meccs

www.kezmuveskeramia.hu

(#421) Alg válasza Lui76 (#420) üzenetére


Alg
veterán

Szép :)

15-ig jutottam a challenge-ben, meg vagy 5M C-bill jött össze, szerintem holnap meglesz a madárka :) (A camo meg nem érdekel)

Mech vásárlással meg várok még, hátha lesz valami sale... jó lenne egy akciós MDD SRMboat-nak...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#422) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Mivel meglett a 3 pont és ezek után már szépen jön a bevétel a hasznavehetetlen meccsekből is: lecseréltem a KTO-20-at egy CTF-1X-re, ami elég szép bónuszokat kapott a legutóbbi patch-el.

Mivel annyira nem vok még eleresztve zsével, ezért a még a 3(D)-hez, próbaként vett, 4 db LPL-t dobtam rá a JM6-DD-ről visszamaradt XL motor társaságába + dupla hűtés és fejlesztett váz - a végső változat XL 300-as hajtóművel +2 db hűtőelemet vihet magával, ami tovább növelné a hűtés hatékonyságát.

Terra Thermán (az egyik 95 fokos map), visszafogott lendülettel, hozott 450+ sebzést és 1 kill-t, 4 assist-ot -> ha nem kell folyamatosan puffogtatni és a helyzet megengedi a felezett tűzerőt, akkor használható gépezet (ellentétben a 2X-el, ami az AC 20 köré variálva (4 ML/2 LL) nem tud eredményes lenni) - a jeges vidékeken még jobban muzsikál, még így is, félkészen is.

A 3(D) továbbra is a 2xLB-10X AC + 4xML felszereléssel rohangál, néha egész hatékonyan -> a JM6-S mellett ez az egy stabil pontgyűjtő gépem van.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#423) Lui76 válasza Alg (#421) üzenetére


Lui76
őstag

Én még két MDD-t tartottam meg eddig , de mindegyik LRM-es lett.
Végigpróbáltam minden srm és ssrm variát ,de nem jött be.

www.kezmuveskeramia.hu

(#424) Alg válasza Lui76 (#423) üzenetére


Alg
veterán

TBR-el egész jól ment SRMboat-ként, gondoltam a MDD kb. ugyanaz lehet - de jó lenne egy kis dakka is a KGC-vel :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#425) Lui76 válasza Alg (#424) üzenetére


Lui76
őstag

Az a gond , hogy nagyon vékony a védőréteg,
és ha nem sokan rohantok egyszerre nincs sok esélyed.
(távolról LL-el idegesítő ECM-es HBR-ekről nem is beszélve.)
Kíváncsi vagyok ha kijön c-bill-ért a hellbringer , mennyiben rendezi át
a meccseket.
(én is arra gyűjtök már)

www.kezmuveskeramia.hu

(#426) ViZion


ViZion
félisten

valami jó brawler / AC mechet szeretnék. Melyik lehet a legalkalmasabb?
Cataprath, Battlemaster, Dire Wolf? :U

Rakéták a gyávák fegyvere, nekem lézer és ballisztikus fegyó kell :D

Hellbringert láttam csatában, nem túl meggyőző szerintem.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#427) XenHai válasza ViZion (#426) üzenetére


XenHai
senior tag

Akkor Dire Wolf .

(#428) Alg válasza ViZion (#426) üzenetére


Alg
veterán

Ballisztikusra DWF, de borzasztó lassú és szereti az ellen kifókuszálni (nagyon figyelni kell merre megy az ember vele, nehéz korrigálni a pozíción)

Lézeres brawler-re meg egyértelműen TBW ;]

Vagy Wubmaster

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#429) ViZion válasza XenHai (#427) üzenetére


ViZion
félisten

az a baj vele, hogy mocsadék lassú...
Battlemastert néztem még, azt össze lehetne jól rakni sztem. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#430) ViZion


ViZion
félisten

warhawk ígéretes a 4 PPC-vel. Elég eréjesen lehet vele tárgyalni. LRM is van, mondjuk az ledobnám, mit lehetne warhawkból kihozni? De lehet az drága nekem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#431) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Kapából, most csak ezt tudnám ajánlani!

Kap annyi rásegítést, hogy modulok nélkül is megéljen - nem egy le-fel-pofozó gép, de most jobbnak érzem, mint az eddigi favoritot, a 3D(C)-t a 2xLB-10X + 4xML felállásban!
A 4X-el annyi a probléma, hogy túlságosan alul vannak a karokon a fegyverek elhelyezve, így hiába is lenne nagyon kívánatos - pláne, több rásegítéssel, mint a JM6-S-nél - a 4x AC 5, ha egyszer se le, se fel nem lehet vele normálisan lövöldözni (majdnem olyan lenne, mintha a torzóba lennének beépítve a fegyverek), ill. ahhoz, hogy sortüzet lőjön - az AC 5 nem melegszik! - , teljesen ki kell állnia a nyílt színre, mert nagyon el vannak dugva a karjai.

Esetleg a Thunderbolt-széria? Mert utána már tényleg csak a Timber Wolf és az assault-ok vannak hátra, mint várólistán szóba jöhetők a pofozkodáshoz! :K

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#432) XenHai válasza ViZion (#429) üzenetére


XenHai
senior tag

Ez igaz de én tuti azt veszek . Mocskosul nagy tűzerőt lehet rá építeni.

(#433) Alg


Alg
veterán

Nah végre megvan a Raven, hát elég nehézkesen ment ma, vagy nem nyertünk vagy lett 9assist 0 killem, de csak összejött.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#434) Lui76 válasza Alg (#433) üzenetére


Lui76
őstag

grt

www.kezmuveskeramia.hu

(#436) Alg válasza Alg (#433) üzenetére


Alg
veterán

LOL, XL 295 engine-el jön, már csak ezért megérte :D Tettem rá 2 ERLL-t és annyi, 136kph + ECM :K

Első meccs 1kill 9assist, majdnem 300k CBill :C

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#437) ViZion válasza Alg (#433) üzenetére


ViZion
félisten

jah, Car volt ma. olyan tompa vagyok most is... elaludtam délután :DDD
Legalább a melóimmal végeztem nagyjából, géen is futott egy kis teszt, de szerelni nincs kedvem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#438) ViZion


ViZion
félisten

jó szar napon túl, most lett 1 kill, 1 assist és 689 dmg. Szerintem ez dmg rekordom is. Vulkános pálya, AC5-el tudtam aratni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#439) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Nagyon jó ez a VOIP: TBR bemondja, hogy event van és kell neki majd kill - "természetesen" 10 assist-tal zár és 0 kill-el, amiben én is ludas vok, mert az egyetlen találatom az AC 20-al egy kill-t ért, 6 sebzéssel... jót kacarászott az egész banda szegényen.

A nyereményre ERPPC-t és 2 ML-t tettem, most már gyűjti a pontokat is!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#440) ViZion


ViZion
félisten

nekem Tier 1 sikerült csak a hétvégiből. Sebaj, pár nap prémcsi jól fog jönni a battlemasterhez...
De agyaltam, h motort cserélek a Catapultban, viszont több fegyónak akkor sem lesz hely... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#441) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A 35, értékelhető csatából a:

JM6-S - 15
CTF-3D(C) - 6
CTF-1X - 9
CTF-2X - 2
KTO-19 - 2
KTO-20 - 1

pontot hozott, ami jelzi az erőviszonyokat is - nagyjából.

A 4x AC 5 (modulozva, 4x-es zoom-mal) még mindig tarol, de kezd feljönni a 4x LPL is, az utolsó patch óta - utóbbira most kezdtem el fejleszteni és vásárolni a modulokat.

Az LRM-es KTO-18 semmit sem tudott csinálni az egybetömörülő és ezért folyamatosan ECM-védelem alatt álló ellenfelekkel - ebben ludasak a nem counter-elő light-jaink is.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#442) Alg válasza Kotomicuki (#441) üzenetére


Alg
veterán

a 4xAC5 hogy fér fel a Jager-re?

Mekkora motor/mennyi lőszer van mellette?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#443) Kotomicuki válasza Alg (#442) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Valahogy így. (a páncélon még lehet tologatni, de elvenni már semmiképp)

A 4X-re meg így.

Eléggé le kell kopasztani a JM6-S-t, hogy beférjen a 210 lőszer is, ami 1050, elméleti sebzést tesz lehetővé számára - 850 fölött már többször jártam vele a gyakorlatban is. A karokon fönt és nagyon szélesen ülnek a fegyverek, ezt bele kell kalkulálni a célzásba.

A CTF-en több a hely, de a fegyverek elhelyezése kriminális: a karokon túl alacsonyan vannak, hasonló szélesség mellett, így az egész gépet ki kell tolni a tűzvonalba, nem elég csak a felsőtestet, mint a JM6-nál. Ráadásul az alacsonyan lévő fegyverekből lehetetlen közelre le és fel lőni, csak kissé távolabbról, ami meg a szögeknek nem tesz jót...

A 2 gép sebessége nagyjából ua, de most mintha a CTF kapna több és jobb bónuszt az AC 5-ökhöz - a legutóbbi patch-ben elvettek egy keveset a JM6-S-től.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#444) Alg válasza Kotomicuki (#443) üzenetére


Alg
veterán

Uhh ez majdnem olyan lassú mint egy direwhale... ;] maradok a 3xUAC5 buildnél, az tud ugyanennyi lőszerrel 80kph-t, és még perket is kap rá

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#445) Kotomicuki válasza Alg (#444) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De ha pont akkor akad el, mindhárom, amikor szembejön egy 4x AC 5, akkor rövidebbet húzod, azt ugye tudod! ;)

A light-ok is le szokták becsülni, de nagyon hamar meg tudja "magyarázni" nekik, hogy ez hiba volt - csak ne volna a tengerentúlon a szerver, mert a túl magas ping-ek nem kedveznek az efféle "kommunikációnak". ;]

(OFF)
A jó AC 40, még mindig vele álmodok: volt, hogy egy 20-as löket a light fejébe hozta a frag-et. De 2x2 találat után nagyon ritkán sántikáltak tovább...
(/OFF)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#446) Alg válasza Kotomicuki (#445) üzenetére


Alg
veterán

Ez nem brawler build, mindig van mellettem, de inkább előttem 1-2 nehezebb páncélzatú csapattárs, vagy fedezék :) Ha közelharcolni akarok akkor átépítem a TBW-t 4xSRM6+4xC-ML-re :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#447) Kotomicuki válasza Alg (#446) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Jó neked, velem szinte csak LRM-es assault-ok szoktak lenni, akik - nagyjából - a leghátsó sorokban tanyáznak, tehát, ha eredményt akarok, akkor mennem kell előre. :DDD
De mivel tényleg nem bírják a kis gépeim a gyűrődést, ezért inkább csak flank-elek, ha a pálya módot ad erre.
Ha bejön, akkor nagyon bejön, ha nem, akkor fel sem tűnik a csapatátlagban a 300 alatti/környéki sebzésem. :K

A sebességhiány csak akkor észrevehető, ha a csapat a "balról-jobbra körbemeneküljük a pályát" taktikát választja - de ekkor meg már mindegy, az esetek döntő többségében, mert ezekből győzelem nemigen szokott összejönni.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#448) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

24 órával meghosszabbították a küldetést!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#449) ViZion válasza Kotomicuki (#443) üzenetére


ViZion
félisten

ííííí... egy darab dupla hűtő? OK, AC5 nem termel hőt, de ez bátorság azért... veszélyes gép ez.
Cataphrat tetszik nekem, kicsit bánom is, h nem azt vettem kezdésnek. De ahogy írod, elgondolkodtam, az alacsony fegyveres kar valóban szopóág, még Catapultnál is macera a testbe rakott kályhacsővel lőni.

Igen, magam is a "hangsebesség feletti fémtömeggel érvelés" lelkes híve vagyok :R Pingre nekem még a mobilnet is rádob, ha kis eszük lenne, akkor csinálnának pár szervert EU-ban, van annyi szolgáltató.

Viccesek ezek a taktikai vonulások... Néha olyan helyekre megyünk, ami teljesen bukó, mert a heavy gépekre várni kell, mediumokat meg szarrá rakétázzák mire odaérünk... Egy-egy jobban megválasztott, közelebbi hely előnyösebb lenne. Jellemzően Crimson és a másik vizes város ilyen, rohannak a semmibe. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#450) Alg válasza ViZion (#449) üzenetére


Alg
veterán

Crimsonon az szokott gond lenni, mikor a csapat elindul a nyergen keresztül, közben hátulról jön az ellen az alagútból. Ott általában fele csapat megfordul másik fele megy tovább - ilyenkor azon múlik a meccs, hogy mennyire tud életben maradni a hátramaradt csapatrész amíg a többiek megérkeznek az alagút túloldalára hátbatámadni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.