Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-23 22:26:53

LOGOUT.hu

A játék hivatalos oldala
A MWO a Piranha Games által fejlesztett Free to Play (ingyenesen játszható, de mikrotranzakciós) játék. A játék a Crysis 2-ből ismerős CryEngine 3-t használja, szóval meg lehet majd izzasztani vele a legkeményebb vasakat is. :)
Leginkább a World of Tanksra hasonlít a játék rendszere. Ingyenesen játszhatsz majd, de bizonyos bónuszokért (speciális mechek, XP boost stb.) fizetni kell.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Alg válasza ViZion (#800) üzenetére


Alg
veterán

A skillek megmaradnak akkor is, ha eladod.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#802) ViZion válasza Alg (#801) üzenetére


ViZion
félisten

nem a skill, hanem az alap skill unlockolásra jár a duplázás is masternél... De ahhoz 3 mech kell? Ha egyet eladok, akkor a maradék 2 elite részét bukom?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#803) Alg válasza ViZion (#802) üzenetére


Alg
veterán

nem.

Ha mindhárom ki van maxolva, akkor mindenképpen megkapod a bónuszokat, akkor is ha nincs olyan mech-ed csak trial-al tolod. Ha később megint veszel, az is maxolva lesz. Playerhez kötődik a skill, nem mech-hez.

Én mindig úgy csináltam, kimaxoltam 3-at, aztán 2-t eladtam hogy legyen garázshely meg némi pénz. A harmadiknak megmarad amelyik legjobban tetszik.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#804) ViZion válasza Alg (#803) üzenetére


ViZion
félisten

+1
:R
Közben kipróbáltam, így van. Megváltam az ECM Commandótól. Csapatnak hasznos, de sajna a rakétái és az egy fing lézer semmit nem ér. Próbálok egy Gauss Troll-t készíteni: Centurion-ból. Elég gyors, mozgékony.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#805) Alg válasza ViZion (#804) üzenetére


Alg
veterán

Biztos belefér a Gauss a karjába? Ha jól emlékszem AC20 nem fér csak a Yen-be.
Szerk: megnéztem befér

Shadow hawk esetleg? (jobb helyen van a hardpoint)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#806) ViZion válasza Alg (#805) üzenetére


ViZion
félisten

Ez gyors is... Ha meglátnak, akkor iszkiri... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#807) Kotomicuki válasza ViZion (#800) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Szintet lépni csak, ha 3 a garázsban van, akkor tudsz velük!
Tehát, ha már mindháromnál elkezdted a master szintet és egyiket eladod, akkor még a maradék master lehet.
Azért ajánlott hármat "lemasterelni", mert ha közben ki is dobtad a sorozatot, de aztán jön egy 4., ami ütős és kell neked, akkor ahhoz már nem kell még 2-őt venni, hogy az is master lehessen, ha még másik kettőnek nincs meg ez a szintje.

Hihetetlenül laggol, MINDEN netes játék 3 napja! :O :W

Meg a netem is ilyen: már választ kaptál a kérdésedre, mire hajlandó volt az egész lapot behozni... :(

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#808) Alg


Alg
veterán

Tegnap nem játszottam (Witcher3...) de gondolkodom Hellbringer buildeken :)

1.: A szokásos TBW build, azaz 2xLPL a karokon, 3x (vagy 4x)ML a torso-n, gondolom hasonlóan hatékony (sőt, mivel ez nem lett nerfelve, még jobb is)
2.: 2xPPC, 2xSRM6 ez is jól hangzik, a mostani 3PPC 2MG build kicsit közelebbre is hatékony változata
3. valami ballistic build, bár a klános dakka nem jön be annyira... 2XUAC5+valami kiegészítő mondjuk... ezen még gondolkodom. (Esetleg "spray and pray" LBX+SRM kombó)
4. a mostani 3xPPC, 2xMG egész jól működik, a 3 PPC közelről is használható, ráadásul a splash damage miatt jól szedi a páncélt, ha meg az már nincs, a MG hatékony.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#809) cog777


cog777
senior tag

Na, volt egy kis sikerelmenyem a KGC-vel. Az (U)AC5-oket nem ereztem eleg hatekonynak, AC20-at kezdtem hasznalni, persze modulozva, quirk-el. Eddig nem valami jol, mert tul kis hatotavolsagunak ereztem.

Megtalaltam a megoldast :) mergemben feltettem 340-es std motort, ha tul kicsi a hatotavolsag, menjunk kozel hozzajuk, lehetoleg oldalrol hogy nagyobb legyen a meglepi. A quiirk-nek es a modulnak koszonhetoen (amit veletlenul csak 2-es szinten hagytam, de most 5-re fejlesztettem) 1,35 mp-enkent alatt lottem ki egy AC20-at. Sikerult par csapattarssal kitakaritani a vulkanos palya kozepet :D Akit lottem az menekult.

Egyszeruen jobban agilisebbnek/aggresszivabbnak kell lenni.

Amikor veszitunk, akkor is 400dmg es 1-2 kill sikeredik. Ja, es feltettem a seizmik melle a Improved Gyros-t amivel simabban tudok celratartani.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#810) Kotomicuki válasza cog777 (#809) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ugye-ugye!

Ezt mondtam idáig is: ha lassú és rövid hatótávú a fegyver, akkor meg kell toldani egy jobb motorral (a JM6-on ezt nem teszi lehetővé a súlyhatár) és modulokkal -> láss csodát, jobban használható lesz a gép!

Ha kapna quirks-öket (U)AC 5-re, akkor azzal sem volna rossz - megtámogatva 2 nehezebb lézerrel...

...

Csak nekem tűnnek potensebbnek az újabb Klános gépek a régi (akár IS) sorozatoknál - nem lepne meg, ha így akarnák eladni őket (is)?!

...

#804:
Az ECM-es géppel egy távolabbi fedezék mögül jó osztani a népet, ha azok mással foglalkoznak: rakétát sokáig nem tudnak ellened indítani, ha meg a hátukat csiklandozod, akkor 2 LL is aratni tud...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#811) cog777 válasza Kotomicuki (#810) üzenetére


cog777
senior tag

Igazad volt. Hatekonysagban messze nagyon jo. 2xAC20-al tuzelni, sok heat sink-kel :D
DMG-hez kepes a kill szam magas :D

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#812) cog777


cog777
senior tag

Nagyon jo meccset jatszottam ma.
Kanyonos palyan resource-ot kellett foglalni. Tobbiek a csapatunkbol felmasztak a domboldalon. Amikor en akartam, mintha az osszes ellenseg pont arra nezett volna (gondolom ismeritek ezt az erzest :D ) es kaptam par talalatot. Inkabb tovabbmentem a volgyben .. egy darabig mert tul nagy kerulot kellett csinalni, igy visszafordultam. Amikor fordultam a szeizmik bejelzett, sot a lattam felvillanni a low signal feliratot is. Huhh, egyedul..egy lighttal.. :) Bent alltam a volgyben es lattam hogy kozeledik.
Pont arra celoztam.. es vartam mikor bukkan fel a volgy peremen.

Hat felbukkant, egy Atlas es egy Hellbringer, mind a ketto ECM-es! Az Atlast egybol el kezdtem loni, aki leugrott hozzam. Kozben a masik is lott. Felvaltva lottem az AC20-al, egyik a masik utan. Egyszer csak eldolt az Atlas. Hehe nem birta a 2 AC20-at. Masik ovatosabb volt, 1-2 talalat utan elmenekult.

Nekem teljesen leszedtek az osszes pancelomat mindenhol. Na mindegy, elindultam a kozpont fele viszont mogottem a sarokban sargara valtott a resource! Mivel ketten a mieink kozul harcoltak a kozepso resource-nal igy vissza fordultam, lesz ami lesz.

Odaertem, volt egy elagazas. Ujbol felvillant a low signal! Lattam hogy kozeledik a masik volgybol, szerintem latott engem is a szeizmiken mert felem fordulva bukkan fel a sarok mogul. Egy duplas AC20 kivegezte a Hellbringert :) egy lovesre! Gondolom korabban sikerult leszednem nemi pancelt.
A maradek 2 ellenseg el kezdett loni messzirol.

Visszafoglaltam a resource-ot de veszitettunk mert a tobbiek elhalaloztak es elerte az ellenseg a 750 ponthatart. De legalabb tuleltem 475 dmg-vel 2 kill-el.

Zart helyen egyszeruen nagyon dominal a 2 AC20.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#813) ViZion válasza cog777 (#812) üzenetére


ViZion
félisten

:R

Nekem Centurion van most, 90 kmph, AC10 és 2 ML közelebbre. Okosan kell tolni, mert nem egy vastagbőrű, de szépen lehet mozgatni a népet ezzel is... AC20 duplán az meg már bűntény. ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#814) cog777 válasza ViZion (#813) üzenetére


cog777
senior tag

Szivesen felvennek egy-ket meccset, van valamilyen hasznalhato ingyenes program? Sajnos a gepem nem acelos, ezert szkeptikus vagyok hogy milyen felbontasban sikerulne felvenni.

Amugy kar hogy 4 AC10 nem fer fel mert a lovedek sebessege es a hatotavolsag szimpatikusabb mint az AC5.. hasznalsz modult hozza?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#815) ViZion válasza cog777 (#814) üzenetére


ViZion
félisten

cooldown 5 modullal tolom, így jobb. Jah, 4 nem lenne rossz... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#816) Kotomicuki válasza cog777 (#812) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Valahogy így kell csinálni: ezen a pályán tudtam a legtöbb, 1k fölötti sebzésemet is hozni, ha jól emlékszem (CTF-1X, BLR-1G): nagyon adja magát az egyedül kommandózni az ellen hátába egy jó géppel...

2db AC 5 űbereli az AC 10-et, de sokkal súlyosabb is és több lőszer/hely is kell hozzá. Ha meg még kap is mellé rásegítéseket, akkor aztán igazán halálossá válik a 4x AC 5 felállás (a régi JM6-S-en vetekedett a 2x AC 20-al: távolabbra is ua a brutális tűzerő (~másodpercenként egy húszas, semmi melegedéssel, csak zsenge felépítményen) - nem győztek menekülni előle). Kár, hogy a KGC-n szinte semmi segítséget sem kap a ballisztikus ág (sem)... :(
(Cserébe, a DW-t meg (a jobb Klános gépeket is) negatív "segítségekkel" látják el, hogy "egy szintbe legyenek"...)

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#817) cog777 válasza Kotomicuki (#816) üzenetére


cog777
senior tag

Latom a JM6-S-en kap az AC2 es az AC5 tovabbi quirk-et. 7.5% altalanos ballistic + 7.5% AC2 es AC5. KGC-n csak az AC20 kap 7.5%-ot a 7.5%-os ballistic segitsegen kivul.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#818) cog777 válasza cog777 (#817) üzenetére


cog777
senior tag

Ehh.. hulyesegnek tartom az egesz quirk-ezest. Igy ra vagy kenyszeritve hogy azt hasznald amihez van segitseg. Kulonben nemsokat er a mech. Korabbi MW-okban tobb valasztasod volt mit hasznalsz. Ami rafert az izlesednek megfeleloen azt hasznaltad.

Most a KGC-m nagyon jo kozeli harcban de rossz nagy nyitott palyan.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#819) Kotomicuki válasza cog777 (#818) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, ha egyik pillanatról a másikra elveszik, megváltoztatják őket, akkor pláne bosszantóak tudnak lenni - a BLR-eket (is) ezek elvételével tették tönkre -> lehet kukázni minden, addig beleölt kreditet és időt is... (nagy kár, hogy minden játék-"fejlesztő" ezt csinálja a net-es dolgaival, így nincs semmilyen választék sem)

A KGC-vel tennék egy 4x LPL + 4x SRM 6 próbát is (2x CD's + 1 LPL range modullal; meg amennyi DHS ráfér), hátha nőne a hatótávolsága...

...

A Locust-okkal van vkinek tapasztalata?
A Hero most, leárazva 750 MC (2,5 garázshely, még így is - de jobban hozza a pénzt) és mivel könnyebbek is, mint a Raven-ek, arra gondoltam, hogy egy ilyennel több súly maradna a másik 3 mech-re, ha mégis "bolygós" bevetésekre mennék, vagy a 2 Locust + 2 KGC felállás az pont beleférne a 240 tonnás keretbe...
A Master-ezéshez meg volna pár érdekes darab a sorukban - igaz, zömében "körbefutkosós" gépek, ami innen, Európából nem annyira élmény.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#820) ViZion válasza Kotomicuki (#819) üzenetére


ViZion
félisten

Volt lokim, de nem szerettem meg. Kicsit olyan, mint a cicada: gyors, de az alakja, vagy a páncél elosztása miatt sokkal előbbkilövik, mint a raven-t, vagy a kommandót... Rohangálni, felderíteni, esetleg tag-ra jó, de lekapják hamar.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#821) Kotomicuki válasza ViZion (#820) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Köszönöm! :R

Hát, ha a Raven-nél is előbb kilövik, ahol választanod kell a lassú, "strapabíró", de alig terhelhető és a gyors, egyből döglik, viszont pár vacakkal több fér rá között, akkor tényleg nem lehet egy túlélőművész... :(
Bár, van köztük egy ECM-es, ER LL-re bónuszt kapó (1 db-ot vihet magával :O ) változat is, amivel lehetne a távolból "lopakodni" - ez a felállás a Raven Bajnoknál bevált, 2x LL-el - ez azért "jóval" nagyobb tűzerő... - , az ugrómotorokkal és 150 km/h-s sebességgel. ;]

Csak lesz ilyen mértékű leárazás később is - 4,5 garázshelyre elegendő MC gyűlt idáig össze az akciókból, de ezt inkább garázshelyre tartogatnám, hiába is küzdök a folytonos kredithiánnyal - , addig KGC-zek egy kicsit... :DDD

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#822) Kotomicuki válasza Kotomicuki (#821) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Upssz!
Nem néztem meg eléggé jól: nincs ECM-es Locust a PB-n kívül, így az ER LL-es lopakodásnak lőttek, sry! :B

Egyáltalán, 4 géppuskával lehet sebzést is okozni az idegesítésen kívül - vagy ez is szerencsejáték, mint az UAC-ozás: vagy beadja, vagy nem? :F

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#823) ViZion válasza Kotomicuki (#822) üzenetére


ViZion
félisten

4 MG-vel a krittelés már elég jó, távolról is. Sérülteket levadászni fain.
Fentebb van kép, kis kommandós, MPLaserekkel és lett egy halom killem, mert megkerültem a csatateret, ott kilőttem egy AFK-t, majd a visszavonulókat levadásztam. Jó állípotúakkal szemben esélytelen lett volna a 2 MPL, de a megtépetteket leszedtem... MG is ezt tudja és hatótáv is jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#824) ViZion


ViZion
félisten

Nah... ma elég szar volt a szerver, hatalmas pingek.
Noivembertől sztem egy évre kiesek a játékból... [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#825) ViZion


ViZion
félisten

uhhh... nagyon keményen fel lett javítva a játék! :Y

hajóból dobnak ki, letaposhatóak a fák végre... River City-t játszottam csak, nagyon király :C

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#826) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Ú' tűnik, most érdemes TDR és WVR kasznikat venni: 35%-os leárazás van rájuk - jött hozzájuk hero variáns, kell az olcsó +2 db a friss $-ért! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#827) Kotomicuki válasza Kotomicuki (#826) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Mivel volt már egy nyeremény TDR-em, ezért ki "kell" használnom az akciót, így vettem egy 9S-t (ER PPC boost) és egy 5SS-t (-15% energy weapons heat, +50% MPL range).

Az elején még örültem, hogy milyen fantasztikus a 9S a 2x ER PPC + 3 ML + 9 DHS felállásban, de amikor a heat tűréshatárt (az 1000 XP-st) is feloldottam (az 500 XP-s után - ezzel még nem volt baj), teljesen megváltozott a gép: addig egy ki-master-elt BLR-re hasonlított, utána egy teljesen alap BLR-re - pedig, inkább javulnia kellett volna a papírforma szerint...! :Y

A másik: beletolok vele 192 sebzést - vegyesen ER PPC és ML - egy Ében Jaguárba, aki kilő, majd ezt az egyedet még vagy negyed percig lövi 5-6 ember a csapatomból, mire hajlandó kidőlni... :Y

A még másikabb: nagyon nem vok kibékülve az ER PPC "teljesítményével" -> sehol egy leszakadt elem, tönkrement komponens, csak nyelik és nyelik a löketeket az ellenfelek és nem történik semmi sem - 2-300 sebzésnél több kiosztását meg nem bírja el a TDR kaszni, ami alig erősebb egy Raven-énél, pedig már szinte mindent a frontjára húztam át... :W

Amúgy nagyon vágyakoznak a TDR-ek az XL 300-as moci után, mert így még kielitezve is csak 70-el másznának, anélkül meg 64-el "állnak" a csatamezőn - biztos, a Ravenek utóhatása, hogy a majd 84-el "száguldó" BLR-t is csigának érzem, pedig a nehézkék zöme is lemarad mellőle.
Alapon nem lehet velük közelharcot vívni, már egy közepessel szemben sem, mert annyira tehetetlenek és nem akarnak fordulni! :(

Hogy ne csak siránkozzak: a TDR-ek testében, pláne a pilótafülke másik oldalán az a 2, nagyon jó helyen vannak az energiafegyverek (de, mintha a rakétákat sem ágyéktájra rakná...) "kivezetései", így az átlagnál ritkábban akadnak el lövések - a 2 karon sem sokkal alacsonyabban, mint a testen lévő legalsó port...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#828) ViZion válasza Kotomicuki (#827) üzenetére


ViZion
félisten

PPC nekem is csalódás, sebzésben feljebb kellene lennie sokkal...
Eeeegen, lightok után a sebesség-érzet megváltozik. Néha én is visszaülök kommandózni ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#829) Alg válasza ViZion (#828) üzenetére


Alg
veterán

PPC

;] ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#830) ViZion válasza Alg (#829) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, láttam már, volt a 11 PPC DW meg a 6 PPC-s gépet is...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#831) Alg válasza ViZion (#830) üzenetére


Alg
veterán

Én a Stalkert anno 4 ppc-vel toltam, azzal is volt hogy a meccs első lövésével letéptem egy Atlas fejét ;]

Most meg a Hellbringerre tettem 3c-erppc-t a törzsre, meglepően jól működik.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#832) Alg


Alg
veterán

Ez az Origins pack nekem nagyon bejön, főleg a Jenner és a Huchback...

Jenner 2xSRM6+SRM4, JJ, 150kph... :Y
Hunchback 2x ballistic-al a vállon (klános Jagermech kb...), igaz kicsit lassú, de 2xUAC20-al jön :Y ; másik variant 4xSRM6, a laserboat-ok is nagyon jók a magas torso miatt, ebből sokat fogunk látni szerintem

Ráadásul csak 40 dolcsi 8 mech-ért, hmm....

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#833) ViZion válasza Alg (#832) üzenetére


ViZion
félisten

hááát... az durva.
Ilyen 2× UAC10-el is találkoztam, azért az 60 sebzés egy villanásnyi idő alatt. Szerencsére többnyire szarul céloznak... ;] Azért szemétség ekkora szarokat Ultrában kiadni... Mellesleg a GAUSS sebzést is fel kellene húzni akkor, legalább 25-re, meg a LLasert is magasabbra, nehezebbre sztem.

Nekem volt 3×SRM6 gépem, nem hozta amit szerettem volna, mert lassú volt, bravlerkedni meg gyenge volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#834) Alg válasza ViZion (#833) üzenetére


Alg
veterán

A klános UAC10 tudtommal nem 3x10-et üt, hanem a 10-et 3 részre szétosztva, nem? (azaz egy sorozattal adja le a névleges sebzését)

Az a Jenner meg tipikus lábak között szaladgáló poker, ha 3-4 nagyobb mech benne van a közelharcban már nem figyelnek rá, és már jön is hátba az SRM. Illetve lehet scout-vadász anti-light is a 150km/h-val

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#835) ViZion válasza Alg (#834) üzenetére


ViZion
félisten

Igen? Akkor jó! Mert megpörköltek ilyennel és meghaltam, szal. nem tudom hogy van, de engem pikk-pakk leszednek.

Jenner, spider, firestarter, commando... ezek mind ilyen kis villámok, bosszantó, mint a piaci légy... :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#836) Kotomicuki válasza ViZion (#835) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A Klános ballisztikusok (zöme?) tényleg gépágyúként működik és az utolsó patch-ben is igazítottak rajtuk egy keveset - a lőszer/tonnán bizonyosan. (A rakétáik is inkább "folyamok", mint "köpetek" (IS).)
Annyiból jobbak(?) a Klános gépek, hogy azok ritkábban kapnak vmilyen quirks-öt, amit módosítani tudnak - patch-enként - , inkább csak negatív dolgokat aggatnak rájuk (ennek tipikus példája a Timber Wolf és a Dire Wolf sorozat), de ezt is ritkábban, mint az IS variánsokra.
Nagyon sokat jelent, hogy a Klános dolgok általában egy slot-tal kisebbek és 1 tonnával könnyebbek is az IS-es megfelelőiknél - jobban lehet variálni a felszerelést és még a motorral sem kell bajlódni, mert az (is) fix.

...és van nekik "tuning" részlegük is: a Targeting Computer-ük, ami akár +25%-os kritikust is ad bármelyik ballisztikushoz, vagy sugárfegyverhez!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#837) ViZion válasza Kotomicuki (#836) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... elég sokat ad kritre... sajnos.
Command consolom van, néha BAP is, ha scoutkodok... de most inkább távolságra gyúrok a grasshopperrel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#838) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Hogy dugják föl maguknak az új pályájukat!
Több, mint két tucat, 2 ER PPC-s sortűz után, meg még 4 mech-et eltaláltam a végén, adott 91 sebzést! :Y :W
A PPC-zés nyílt terepen folyt, 1000-1200 méter között, sz'al nem értem, hogy mibe akadhatott el, mert a platform közelében sem jártam és egy nyílt színen szambázót lőttem, aki nagyon nem vett tudomást a lövéseimről - így már értem, hogy miért, csak azt nem, hogy miért... :F

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#839) ViZion válasza Kotomicuki (#838) üzenetére


ViZion
félisten

Ez a LAG... Neked találat, de a szerón már nem. Más oka nem lehet. Most én is 2× ER PPC-zem. Sajnos kis mocival, mert hűteni kell a dögöt... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#840) Alg válasza Kotomicuki (#838) üzenetére


Alg
veterán

Mennyi az ERPPC max range? Mert ugye a range uátn lineárisan csökken a sebzés, dupla range-ig nullára. Szóval dupla range környékén már simán lehet, hogy jelez a találatjelző, de alig sebez.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#841) Kotomicuki válasza Alg (#840) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

810 méter, azon a gépen, tehát 1,2 km-ig az 5-öket azért beleverhette volna...
Biztos, vmi lámpavas , vagy vmi hasonlóan bagatell dolog volt, vagy a lag, ahogy azt ViZion is leírta. :(

Mindegy, gyűlölöm az azt "új" pályát - bár, ha átcsapat a csapat, akkor tiszta közel- és sarokharc lesz belőle, ami már nem olyan rossz (nyilván ,nem light-al), de a csapatok nagy részének még az is magas, hogy legalább a citadellába bevegyék magukat és ne a nyílt reptéren akarjanak ellenállni és kitartani az LRM-ek ellen...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#842) ViZion válasza Kotomicuki (#841) üzenetére


ViZion
félisten

Az új pályán minap 2× is nyertünk. A sziklákról indulva jobbra flank és G soron fel az enemy baseba. Az ellenség abba a hibába szokott esni, h ott ők is jobbra mennek -azaz tőlünk nézve balra- és a fenti pozíciókat foglalják el. Ami jó nekik, ha lövöldözés-állóháború lesz, de amikor berobogunk a bázisra, akkor már kevés...

2-3 light és pár heavy berongyoltunk... Dire érkezett és pár lassú még, nem tudott az ellenség elég tűzerőt fordítani ránk, így kb. 2-3 perc alatt nyertünk. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#843) cog777


cog777
senior tag

Sajnos a patch-ek utan extra lassu lett a gepemen a jatek, sokszor leesik 12fps-re igy egy idore megvalok az MWO-tol. Eszrevettem hogy reszletesebb lett minden es bizony nagyon szaggat a jatek. Tegnap csinaltam egy bucsu meccset 2 gauss, 2 LPL-es KGC-vel es csinaltam 300 dmg-t, 1 killt es 3 assist-ot a vulkanos palyan.

Vettem par regebbi jatekot a Steamen es nem mukodnek megfeleloen a gepen. A Win 8.1 nem igazan kompatibilis a regebbi jatekokkal. Igy befejeztem a jatekok vasarlasat PC-re mert nagyon bizonytalan mi indul el mi nem. Inkabb a konzolok fele veszem az iranyt, ott garantalt hogy mennek a jatekok.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#844) Kotomicuki válasza cog777 (#843) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A konzol is ue - sajnos - , csak pepitában! Olcsóbb nem lesz, legfeljebb nem hardverre, hanem szoftverre költesz többet!
Várunk vissza egy jobb PC-vel! :R

Hhmm, winfos 7-el ilyen gondjaim nincsenek - esetleg: virtuális gépen XP-t, vagy w98-at futtatni? bár, ehhez megint jó, ha erősebb az alapvas... - , de az új pálya tényleg kiborító - nálam nem lépett fel FpS vesztés, egy éve újítottam fel a gépemet, most pár évig megint elleszek vele - :
már megint csináltam egy 61 sebzéses kört, mert a lámpavasban, amit legázolsz és nincs ott, a házak kiálló izéiben, amit szintén az első lövésnek el kéne tüntetnie, meg még amikről nem tudok, de hasonlóan "masszív" vmik lehetnek, folyamatosan elakadnak az ER PPC "lövedékei"! :W
Engem, persze, minden "megtalál", "érdekes"...! :W

A másik: egyre kevesebbet bírnak hőtűrésben a TDR-ek, ahogy fejlesztem őket (magán a gépen semmihez sem nyúltam, maradt uo): most már a 3. sortűz leolvasztja őket - és még nincs meg minden alap fejlesztés! :Y
Ez vmi hülye "vicc" - "...amit fekák nem érthetnek" - a "fejlesztők" részéről, mert ehhez hasonlót játszottak el a BLR-ek is! :F

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#845) cog777 válasza Kotomicuki (#844) üzenetére


cog777
senior tag

"Várunk vissza egy jobb PC-vel! :R" Koszi!

Hacsak egy komplett game ujratelepites nem oldja meg a dolgot...

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#846) Kotomicuki válasza cog777 (#845) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Azért, azon lapos árából már komolyabb játékgépet is lehetett volna venni és akkor kevésbé jelentkezik ez a probléma - no off., de a nagyon lapos laposokra élből fújok, mert alkalmatlannak tartom őket a feladatuk ellátására, pláne, annyira túlárazva.

Azt megnézném, hogy esetleg nem melegedik-e a lapos - por, hűtőpaszta, elhelyezés, tápkábeltörés, stb. - , mert az is lehet, hogy csak visszaveszi az órajeleket vmi miatt és emiatt érződik fps esésnek a dolog... - én semmiféle visszaesést nem tapasztaltam a játékban. :F

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#847) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Nocsak, a végén még lesz belőle vmi... (EU szerver)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#848) Alg válasza Kotomicuki (#847) üzenetére


Alg
veterán

Ezek szerint van elég EU-s játékos, hogy megérje beröffenteni itt is egy szerverparkot...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#849) cog777 válasza Kotomicuki (#846) üzenetére


cog777
senior tag

:) Mikor megvettem a gepet 1 eve, nem ismertem ezt a jatekot, szoval egyaltalan nem terveztem vele jatszani. Igy mas szempontok vezereltek. Errol a gepro lvan szo: [link] Lenovo S540, i5 CPU 1.6 - 2.3 GHz es AMD Radeon™ HD 8670M Graphics 2GB dedikalt vga.
Sajnos a dedikalt vga-k is eleg gyenge teljesitmenyt nyujtanak... Vagy azert mert a cryengine csak 1 magot hasznaal a 4-bol. (Task manager szerint meg fele sincs a cpu hasznalat szoval igaz lehet..)

Amugy ujratelepitettem a jatekot es most hasonloan megy mint korabban! A telepito automatikusan a 64bites jatekot rakta fel, nem tudom mennyit szamit ez. DX9-el gyorsabb mint DX11-el.

Megnezem majd a homersekletet a jatek alatt.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#850) Kotomicuki válasza Alg (#848) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Pénzes németből eddig sem volt hiány: már csak ők eltartották volna az EU szervert!

#849:
A lapos túlzott lapossága miatt csak U-s, visszafogott procik és valóban, nem éppen nagy teljesítményű dGPU - ezt én eléggé nagy áldozatnak tartom a (de)generált divat oltárán, pláne ennyiért (a zintel&tsai szó szerint megkopasztották a vásárlókat az extra nyereség miatt egy netbook teljesítménnyel megáldott használhatatlansággal). :(

A DX 9 mindig is gyorsabb volt a DX 11-nél - ott a picipuhának már nem volt meg a DX 9-et tervező cége (csődbe vitték addigra), így saját kútfőből kellett új DX-et csinálnia, ami nagyon nem jött be (DX 10-11); most, a DX 12-nél az AMD-ATi-s/almás koppintással talán több szerencséje lesz, mert azok valóban jól működnek, ha teljesítik az igényeiket.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.