Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Freddy TNT válasza #64791808 (#27) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hi !
A házamban az alaplapi hőmérő szerint 32 fok van. A samsung vinyóm minimum 10 fokkal hidegebb,mint a maxtorom (mindkettő 80GB) A maxtor nálam 50-58 fok közé is felmegy ha sokat dolgoztatom,ezért szereltem bele 2 ventit ami a vinyókat hűti---ezek szerint otthon is jogos a hűtés.

''''2., Hordozható merevlemezen naplózás nélküli fájlrendszer (fat32)? Hihi Ha meg nem a hordozhatóságra lett kihegyezve a merevlemez felhasználás, akkor meg nem dugogatja az ember sehova.''''

-Ez nekem kínai. 96-óta foglalkozom számítástechnikával,de igazság szerint nem sokat tudok a fat32 hátrányáról az NTFS javára. (ezt-azt de olyan kiábrándítót nem)
-ezt azért emeltem ki, mert én speciel fat32-es partíciót használok rack-es hordozóvinyómon.A gépen is 80%-ban FAT32 van. (az gondot okoz ha egy merevlemezen két partíció NTFS a többi meg Fat32 ?

-Jártam már az IBM egyik gyárában(mielött bezárták ugye) de a technológiáról szinte semmit sem árultak el. Nem tudnál felvilágosítani vagy egy oldalt ajánlani ahol írnak erről?

Előre is kössz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.