Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matáv - nem hiszem el!!!

Hozzászólások

(#1) Gergeli


Gergeli
tag

Na eddig sem szerettem a matávot, de most kicsit kikattantam.

Da story:
Új házba költöztünk feleségemmel (Bp. XX-ker) és még a költözés előtt 1 hónappal megrendeltem a Fucktáv vonalat. Telefonálni ugyan nem akarunk, de az adsl-hez ugyi mindenképpen kell. Bár jópár helyen felvetették, hogy ez árukapcsolás, és ezt a verseny törvény tiltja, de a Magyar banánköztársaságban mindent meg lehet csinálni. Matáv - Gergeli 1:0

Naszóval a szerződéskötés után pár nappal felhív egy ürge, hogy idézem: ''Ő a szerelő és gyünne bekötni a telefont'' Mondom gyüjjön, du 16 -tól otthon vagyok. Majdnemhogy kiröhögött, hogy neki akkor már lejár a munkaideje. Kérdeztem tőle, hogy szerinte én mit csinálok nap közben, hogy be bírjam fizetni a telefonszámlám. Szerintem nem értette a kérdést. Abban maradtunk, hogy én hívom, hogy mikorra tudok valakit szervezni, aki fogadja őfelségét. Végül is én fizetek a szolgáltatásért, alkalmazkodjam. Matáv - Gergeli 2:0

Hívom kb. 4-5 nap múlva, hogy akkor beszéljünk meg egy időpontot, lesz aki piros szőnyeggel fogadja napközben. A válasz az volt, hogy ő most Belgiumban van 2 hétig, addig semmiképpen nem, ÉN HÍVJAM két hét múlva. (Csak megjegyezném, hogy telefonszerelőnek képeztetem magam át, mert ezek szerint több zsé van benne mint az IT securityben, nekem nem fér bele 2 hét belgium) Matáv - Gergeli 3:0

Gondoltam nem adom fel, bemegyek a nagyon szolgálatkész Fucktáv pontyba. Mondom a kiscsajnak, hogy szeretnék másik szerelőt, mert akit hozzám párosítottak nyaral. Néz rám, nem érti. Elmondom megint, lassan, részletezve. Arc ferderül, érti. Ad egy zöld számot, azt hivogassam. Megemlítem neki, hogy valszeg neki több kapcsolata van a szerelőkkel mint nekem, meg hát 1 szinten is vannak, szóval legyen olyan tündér és tegyen mán valamit. Mosoly, sajna nem tudja őket felhívni. Ezek szerint nekik sem kötötték még be a telefont :) Matáv - Gergeli 4:0

Feleségemet megkértem, hívja fel a kapott számot, mert én már a cég nevének hallatán is sírógörcsöt kapok. Felhívta, mondták, hogy most nincs szabad szerelő, de majd csörögnek, ha úgy gondolják, hogy nekik megfelelő. Matáv - Gergeli 5:0

Mindez kb 3 hete történt. Ma reggel - szokás szerint - megannyi honfitársammal a metrón tülekedve, perverz kéllyel átitatva bejöttem dolgozni, hogy néminemű pénzmagra tegyek szert. Csörög a telefon, Szerelő bejelentkezik, hogy akkor itt áll a kapu előtt és jött beszerelni a telefont. Matáv - Gergeli 6:0

Szerencsére feleségem haza tudott ugrani, így sikeresen be bírt jönni a vonal. Igaz, csak a ház faláig, de megbeszéltem a szerelővel, hogy odáig vigye, onnan majd én bekötöm, mert ha olyan ügyasen telefonbeköt mint amilyen jól bír telefonálni az érkezéséről, akkor így járunk mind a ketten a legjobban. Matáv - Gergeli 6:1?

A csatákat elvesztettem, de a háborút megnyertem? Majd kiderül. A számlákat akkor is be kell fizetni ezért a remek - ügyfélközpontú - szolgáltatásért.

Másik esetem a konszerv kábeltévé kámpánijával esett meg.

Míg tartott a felújítás, addig szüneteltettük a kábelTV-t. Készenléti díj 660 küvecs. Beköltöztünk, hívom őket, hogy nyomassák vissza az adást. Számla megérkezik, hó elejétől hó végéig, holott a készenléti díj hó 18. -áig szól. Ennyit még lenyelek, kb 400 Forintot bebukok. Számlán az összeg fura, kiderül, hogy benne van az HBO. Soha nem volt igényelve, így - asszem jogosan - felháborodtam a dolgon. Rendezői plusz, hogy a szolgáltatást nem sikerült újra indítani...
Írtam nekik mailt, meg faxot, de 1 hét alatt nem sikerült reagálni. A telefonos történet rendesen felnyomta az agyam, asszem ma még felhívom őket ;]

MATÁV LOL :)

Bocs a kirohanásért, de egy kicsit felbosszantottak

Keresek régi processzorokat

(#2) sh4d0w válasza Gergeli (#1) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól nézem, ez kiütéses vereség...

Érdre most a XXI.században betört a XX.század technikája és bekötötték a kábelTV-t. Kérdezem az üzletkötőtől: kábel internet? ''Az itt nincs, nem is lesz, vegyek ADSL-t...!'' Hahá, mondom, nem úgy van az; www.axelero.hu - nini, kábelnet otthon csomag... hát ez 1:1.

https://www.coreinfinity.tech

(#3) TéKrys válasza Gergeli (#1) üzenetére


TéKrys
senior tag

A probléma azzal van hogy monopol helyzetben vannak. Szerencsére a M@TÁV már csak kábel ügyben. Sajna nekem is vannak hasonló sztoriaim. Mind a M@TÁVval mind pedig a helyi kábelszolgáltatóval. (Na ők külön totyikot érdemelnének :DD (F!berNyet) de +tanultam a legjobb reklamáció: szermélyesen és ha lehet minél nagyobb fejessel.
De sajna a kezükben ott az ütőlap, egyenlőre. Ha kell a szolgáltatásuk, vársz, vársz, és dühöngsz. De próbáld meg 1x késve befizetni a számlát. Már másnap érkezik a felszólítás! :DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4) gregorik válasza sh4d0w (#2) üzenetére


gregorik
senior tag

szerintem ADSL-lel jobban járnál, két okból: egy az, hogy a kábel külterületen ingatag/lassú összeköttetést produkál, a másik hogy még idén grátiszból növelik az ADSL-szélessávot.

(#5) Gergeli válasza sh4d0w (#2) üzenetére


Gergeli
tag

Igen, a végére ezt kellett volna írnom: Matáv:Gergeli KO:0
Te legalább kapásból zsákoltál nekik :)
Csak hát elég szomorú, hogy neked kell elmondani az üzletkötőnek, hogy mit is árul :(

Keresek régi processzorokat

(#6) Gergeli válasza TéKrys (#3) üzenetére


Gergeli
tag

Az a gáz, hogy semmit nem tehetsz igazán. Ha kell megveszed tőle vagy csinálsz amit akarsz. Nesze neked szabad piac. Soha nem lesz rend ebben az országban.

Keresek régi processzorokat

(#7) Boyfish


Boyfish
senior tag

Egyik csodálatos nap csütörtökén a net meghalt, semmi jel, semmi élet!
Hív Matávot, mond jön szerelő, de nem jött, mert kiderült, hogy szerelő sok munka idő nincs, de nem aggódik felhasználó, bízik, majd hív megint matávot, ott mond, hogy jön péntek, de nem jön, mondják, jaj sok munka, ugye meg hétvége, nincs idő, de hétfő probléma megold, de nem oldódik, de kedd megérkezik, oszt mond gond, mert szomszéd, kinek telkén vezeték átlóg, nincs otthon, munka lehetetlen, idő nincs, kérem dolgozni így nem lehet - mond szerelő! Felhasználó hív szomszéd, aki mond kedden lesz otthon, szerelő jöhet, de nem jön, talán nem is akar, sok a munka! Felhasználó bízik, de egyre kevésbé, de bízik! Újabb hívás szerelő jön csütörtök, szomszéd mégsincs otthon, érthető, hogy nem ugrál egész brigád, piciny probléma miatt! De lezárvan következő hét kedd, probléma megoldva! Szerelő ügyes, szomszéd otthon, probléma megoldva, felhasználó boldog! kb. három hét múlva internet újra meghal, felhasználó szomorú, majd telefonál.....

[Szerkesztve]

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#8) Gergeli válasza Boyfish (#7) üzenetére


Gergeli
tag

Küzdelem a nagy sárkánnyal, aminek mindíg vissza nő a feje :)

Keresek régi processzorokat

(#9) sh4d0w válasza gregorik (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

1. Azt nem t'om, mijaza külterület, mi a belvárostól nem messze lakunk.
2. Csak azért nem fogok fizetni egy telelőfizt, hogy ADSL-em legyen (árukapcsolás again).

https://www.coreinfinity.tech

(#10) Integra válasza Gergeli (#1) üzenetére


Integra
titán

ezért kell mikrohullámú internet. megbízhatóbb, jobb, gyorsabb és korrekt, nincsen sem adsl sem kábel betegsége. és nem kell semmilyen előfizetői vonal.
és ha véletlenül kell vezetékes telefonszám, akkor IP protokollos módon interneten keresztül megoldható jóval a matáv és a tele2 árai alatt.


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) TéKrys válasza Boyfish (#7) üzenetére


TéKrys
senior tag

Próbáld + azt mondani nekik hogy arra az időszakra amikor nem volt net nem fizetel díjjat. Kíváncsi vagyok hogy reagálnak rá. Bár szerintem én kiverném a balhét, ha kifizettetnék azt az időszakot is.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#12) bogingrol


bogingrol
aktív tag

tudom gyik vagyok ...de mi az a lol? meg mikor szokas valakinek Up-ot kuldeni?es miert?jol van ertitek lehet anyazni de ha nem ertem akor nem ertem, most mit csinaljak?

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#13) adalbert1


adalbert1
veterán

Magyarországon a távközlés még nagyon gyerekcipőben jár, mind kiépítettségben, mind az árak terén.És mivel a matávnak nincs is nagyon konkurense (sok kis cég van, de nagy egy se), így ez nem is nagyon fog változni.

(#14) Integra válasza bogingrol (#12) üzenetére


Integra
titán

laughing out loud:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Gergeli válasza bogingrol (#12) üzenetére


Gergeli
tag

up - hogy a topik feljöjjön a bal oldali listában (régebbit kiüti az új)
lol - laughing out loud - szétröhögöm magam (szabad ford)

Keresek régi processzorokat

(#16) Gergeli válasza Integra (#14) üzenetére


Gergeli
tag

lassú vagyok...

Keresek régi processzorokat

(#17) gregorik válasza Integra (#10) üzenetére


gregorik
senior tag

ennek csak annyi a hátrány, hogy mivel az egész házadat erős mikrohullámú sugárzás fogja bevonni, egy idő után elpatkolsz rákban :O

(#18) bogingrol


bogingrol
aktív tag

kossz szepen...es meg le sem benazatatok...hiaba ez PH...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#19) Gergeli válasza gregorik (#17) üzenetére


Gergeli
tag

Annyi a jó benne, hogy ha este pisilni megy, akkor nem kell lámpát kapcsolni, mert világítani fog a cerka :)

Keresek régi processzorokat

(#20) yerico válasza Gergeli (#1) üzenetére


yerico
senior tag

Akkor, hogy kicsit megvígasztaljalak, a Matávot (azaz Deutsche Telekom) nagyon nem érdekli, hogy te telefont szeretnél. SŐT, érdeke, hogy ne is akard. Nem termelsz neki annyi bevételt, amennyibe kerülsz neki, csak törvényes kötelezettsége van rá, ha igényelsz, akkor elégítse ki az igényedet. Ezért próbálnak lerázni, ha tudnak. Nekik a pénz a (volt) Westelből / Axeleróból van, valamint az üzleti előfizetőkből. Ha úgy mennél oda, hogy szeretnél száz vonalat, akkor holnap már ott tolongana 20 szerelő, ha van előg vonalkapacitás. Mondjuk BP belvárosban ezzel lehetnek gondok.
Az más tészta, hogy a cégünknek a 768-as bérelt vonalat alig 2 hónap alatt tudták kiépíteni (100K havonta).

(#21) Gergeli válasza yerico (#20) üzenetére


Gergeli
tag

Lehet, hogy ott követtem el a hibát, hogy mikor megkérdezett a kis csaj a szerződéskötéskor, hogy:

- Lesz a vonalon internet kapcsolat.
- Igen
- Megrendeli azt is?
- Nem. Semmiképpen nem matáv lesz.

[Szerkesztve]

Keresek régi processzorokat

(#22) Integra válasza gregorik (#17) üzenetére


Integra
titán

bocsásd meg nekem, de ez úgy kolosszális baromság ahogy van.
egy 5GHz-en működö 30mbit-es szinkron gerinchálózati antenna sugárzása alacsonyabb működés közben is mint a mobiltelefonod standby-ban.
úgyhogy a mobildodtól hamarabb fogsz elpatkolni az is biztos.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Loretto válasza Gergeli (#1) üzenetére


Loretto
veterán

hát ez van.nap mint nap látom hallom mi ujság itt.a leépítést a vásárlók/ügyfelek sínylik meg. pedig tuti nem veszteséges üzlet.

Soirée...

(#24) Integra válasza yerico (#20) üzenetére


Integra
titán

1mbit-es szinkront tudok ennyiért:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) Integra válasza Gergeli (#21) üzenetére


Integra
titán

tavaly én is úgy rendeltem hogy 3 hónap ingyér és aztán fizetem.
persze decemberben kötötték be, kb 2 perces meló volt....
már alig várom hogy lejárjon az egy év, jöhet a mikrohullám, baszom is ki a matávot telefonostul internetestül...
múlt hétvégén is 6 órán át nem volt adsl...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) Ijk


Ijk
nagyúr

Ugyan nyissunk már egy topikot, h. ''Még semmi problémám nem volt a matávval'' (bele lehetne még venni a fibernetet is!)- kíváncsi vagyok hányan írnának bele?!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27) Gergeli válasza Ijk (#26) üzenetére


Gergeli
tag

Lehet hogy default kick/ban lenne belőle :)

[Szerkesztve]

Keresek régi processzorokat

(#28) Snoop-y válasza Gergeli (#27) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak egy kérdés az árukapcsolási elméletedről.
Adsl-t min szeretnéd használni ha nem köttetsz telefont?
Te ingyen biztosítanád a vonalat a matáv helyében holott nem is biztos , hogy ő fog szolgáltatni rajta? Ezért ragaszkodik hozzá Matáv , hogy legyen azon a vonalon vmi és termeljen ''kis'' pízt. A többiben természetesen igazad van, messze van még európa....

[Szerkesztve]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#29) Gergeli válasza Snoop-y (#28) üzenetére


Gergeli
tag

Oksa, innen is lehet közelíteni, de akkor mondja azt, hogy vegyek MATÁV internetet x-ér és azon a vonalon nem tudok teflonálni. Így korrekt lenne.

Mellesleg az összes szolgáltató a matávtól veszi a netet, csak tovább értékesítik. Szóval a lé így is-úgy is becsorog a DT kasszályába, majd ki az országból :(

Keresek régi processzorokat

(#30) WN31RD válasza Gergeli (#29) üzenetére


WN31RD
addikt

Korrektségről szerintem egy (kvázi)monopolhelyzettel rendelkező magáncég esetében értelmetlen beszélni. Persze ez tulajdonképpen nem a Matáv hibája, illetve csak annyiban az ő bűnük, amennyiben lefizették a törvényalkotókat, hogy eltűrjék ezt a helyzetet, amelynek pedig hatalmi eszközökkel véget kellett volna vetniük.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#31) Snoop-y válasza Gergeli (#29) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az összes szolgáltató a matávtól veszi illetve inkább fogalmazzunk úgy bérli a nethez a vonali eszközöket mint vonal,központ,dslam stb stb ez csak a dsl re vonatkozik.Viszont a vonalat karban is kell tartani stb stb

[Szerkesztve]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#32) Integra válasza WN31RD (#30) üzenetére


Integra
titán

én akkor utáltam meg a straub eleket, mikor behódolt a dojcse telekomnak, akik a szép honda legendjét lecseréltették vele egy fos audira...
addig a kedves elek szervízt csak kötelező intervallum alatt látott, azután már kéthetente:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) Zordkaszás válasza Gergeli (#1) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Még mindig jobb ha a matáv kevés ''szakembere'' megy ki, mintha jöttment alvállalkozók csinálnák az installokat és utána ugyanazok mennének javítani...

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#34) TéKrys válasza Zordkaszás (#33) üzenetére


TéKrys
senior tag

Én inkább a ''megy ki'' kifejezést tettem volna idézőjelbe. Mert egy ''jött ment'' kimegy azonnal, a m@távos meg a Holdállástól függően dolgozik.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#35) WN31RD


WN31RD
addikt

Egy cég, amelyiknek dolgozni szoktam, 2-3 hónapot várt (kb. idény nyáron) egy másfél megabites üzleti ADSL bekötésére... Persze nem annyira nagy tétel egy ilyen ADSL, hogy elvárhatná az ember, hogy a Matáv készségesen és ügyfélbarát módon álljon hozzá a dologhoz, de azért a 2-3 hónapot - bár tulajdonképpen nem lepett meg - kicsit soknak tartottam. Még akkor is, ha az igazsághoz hozzátartozik, hogy simán kinézem a cég ügyintézőiből, hogy nem zaklatták szegény matávosokat vég nélküli türelmetlen telefonálásokkal, hanem megkötötték a szerződést, és aztán legfeljebb havonta egyszer panaszkodtak, közben pedig türelmesen vártak... De normális esetben ennyinek bőven elégnek kellene lenni. :U

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#36) Gergeli válasza Zordkaszás (#33) üzenetére


Gergeli
tag

Nem értek a telefon/dsl bekötéshez, de talán nem lehet annyira bonyi, hogy egy kis technikai érzékkel rendelkező ember max 1 hónap alatt megtanulja.

Jöttment helyet pedig lehetne Őket vizsgáztatni. Szerintem a mostani szakik is szerződésesek, nem matáv alkalmazottak, de lehet, hogy tévedek

Keresek régi processzorokat

(#37) Integra válasza WN31RD (#35) üzenetére


Integra
titán

én ugyan már eljöttem az internetes cégtől ahol vittem a hálózat értékesítést, de az a személyes tapasztalatom hogy a nagy cégek a kis, alternatív szolgáltatókat keresik újra.
fasza tele van mindenkinek a matávval. én megajánlottam nekik egy tisztességes árat, ami mögött profi technológia van és egy kanyi matáv internet sem. 1-2 mbites vonalakat csak úgy pikk-pakk vitték és maximálisan elégedettek azóta is.
egy hátulütő van természetesen, nem tudunk a matáv éves több milliárdos marketing költségeivel versenyezni. egyszerűen olyan előnyük van ezen a téren, hogy teljesen más értékesítési rendszereket kell használni egy kibaszott nagy monopol mulitnak és egy alternatív szolgáltatónak.
sokkal inkább hiszem hogy idővel a kicsik megfognak erősödni, nem feltétlen a 100mbit-es sávot igénylő vállalatoknál, sokkal inkább a kis és középvállalkozások és magánügyfeleknél. mert emberként kezelik őket, nem egy vonalkódként.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) Gergeli válasza Snoop-y (#31) üzenetére


Gergeli
tag

Igen, asszem itt van az egyetlen pont, ahol számít a szolgáltató. Viszont baromira ki vannak szolgáltatva a matávnak

Keresek régi processzorokat

(#39) Integra válasza Gergeli (#36) üzenetére


Integra
titán

a hardver része kurva egyszerű a matáv adsl-nek. bárki tud kábelt cupfolni és csatlakozót rácsippenteni célszerszámmal.
van egy kézibetelefonálós kütyüjük (nagy piros bumszli kagyló gombokkal), na az kell az aktiváláshoz és az ellenőrzéshez asszem, azt nem osztogatják ingyen:)
tényleg két perc az egész.
természetesen egyik sem belső munkatárs, outsorcing van itt is ezerrel

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Gergeli válasza Integra (#39) üzenetére


Gergeli
tag

Hát én csak arra alapoztam a dolgot, hogy vettem egy fogót rj45-höz, meg a neten megnéztem a színkódot a bekötéshez, oszt pover. Gyártom a pach meg cross kábeleket 1000-rel. A többi háttérinfó sem hiszem hogy nagyon bonyolult, kevés telefonszerelőnek lehet egynél több diplomája és nyelvvizsgája :)

Keresek régi processzorokat

(#41) Integra válasza Gergeli (#40) üzenetére


Integra
titán

hát ja:D
egyébként ott, ahol van adsl lehetőség, könnyedén megoldható lenne hogy nem kell telefon előfizetés ha csak adsl-t szeretnél. csak egy azonosító számod van (maga a 7 jegyű telszám), de levan tiltva róla a beszélgetés, és csak az adsl felső frekvencia tartománya van engedélyezve. ennyi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) sipben1


sipben1
csendes tag

Hajajjj Matáv téma hozzászólok!!!!!!!

Na kőrülbelül úgy ez év júniusában megrendeltem az Adslt (a 384-t mert csóró diákvagyok) na szóval okés de közben elkövettem egy bakit!!!
Ez tényleg az énhibám elismerem , megrendeltem mellé egy Usb hálókártyát!!!
DE 2 napra rá telefonátltam hogy az mégse kell, mondta a csávó okés majd jön egy számla de ne foglalkozzak vele!!
NA remek mondom majd megjött azelső számla augusztus végén cirka 21000 ftról.
Na bizti belevették a hálókártyát is nem baj mondom majd kövbe bizti nem lesz benne persze nem fizettem kicsak a 9900 forintot!
Köv hónap ujra megjött a számla kezdek ideges lenni, de még mostse fizettem be hisznem is vettem át megamuugy se!
Erre irtam levelet azaxelerónak ( emailt) amire a mia anpig nem válaszoltak!!!
Majd felhivtam az 1234-et amit megnem vettek fel!!!!
Erre jünegy felszólitás ,hogy fizessem be!! NEM!!
Na mondom nekem erre nincs idöm anyámat rájukuszitottam!!!
Na ő kicsikarta hogy ilyenkor papironkell levelet irni és őkcsak akkor tudjhákmegnéznimi történt
Na ez a levél meglett irba 2 hete de azóta semmi válasz nem jött
KIváncsivagyokmikor kapcsolják ki a netet mert valamiazt sugja hogy ez el fog jönni!! ( Bárcsak nem)
Na ennyit a matávról!!!

Ja és még egy kérdés!! Mostanában egy csomószor pirossan villog a dsl modem a bekapcsolás után, kb10 perc mikor elmulik utána megy rendesen de néha ezt csinálja!!!!!!!!

Ha valakimegmondja mi ez annak köszönöm

ABIT NF 7 AMD Barton 2500 @ 3000 Thermaltake Vulcano 11 Xaser Edition 2*256 400 Mhz DDR Samsung Club 3d Ati Radeon 9000 Maxtor 120 GB Kitty ház

(#43) Gergeli válasza Integra (#41) üzenetére


Gergeli
tag

technikailag nem vagyok benne a témában, de gondolom, hogy tiltani azt tudnának :)

Keresek régi processzorokat

(#44) Integra


Integra
titán

egyébként ha jól emlékszem a matáv szerződéseket fel lehet bontani.
elkell olvasni figyelmesen az apróbetűset és asszem van egy olyan kitétel ha bizonyíthatóan többször nem működik az adsl és hivatalos panasz is összegyűlik egy pár (3-4-5) akkor kérvényezni lehet hogy bontsák fel a szerződést.
de itt fontos hogy faxon(!!!) kell a hibát bejelenteni, mert ez az ami időpontra is jogos bizonyíték, a telefonos bejelentés mondanom sem kell, szart sem ér...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) WN31RD válasza Integra (#44) üzenetére


WN31RD
addikt

''de itt fontos hogy faxon(!!!) kell a hibát bejelenteni''
És akinek nincs faxa, az b@szhatja? :Y

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#46) Integra válasza WN31RD (#45) üzenetére


Integra
titán

nemtom, talán lehet levélben panasz is, nem igazán foglalkoztam még ezzel

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) TéKrys válasza Integra (#46) üzenetére


TéKrys
senior tag

szvsz a legjobb személyesen minél magasabban reklamálni. Persze nehéz megoldás de 6ásos.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#48) tocsa válasza Integra (#10) üzenetére


tocsa
senior tag

Mikrohullámnak lehetnek problémái rossz időjárásnál. De tényleg amikor nagyon cudar köd van, vihar, havazás. Ezen kívül ha belecsap a villám akkor nem olcsóság egy új eszköz. Peches esetben beleköltözik a madár.

De lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk.


[Szerkesztve]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#49) Gergeli


Gergeli
tag

Na műxik a telefon, de még annyi kis meglepi ért tegnap otthon, hogy a készülék, amit kaptunk a vonalhoz használt volt. Nem nagyon látszik rajta (egy két apróság), de a memóriájában volt vagy 3 szám :(
Azt hiszem a lemaradt KO most jogos

Keresek régi processzorokat

(#50) salgado válasza gregorik (#4) üzenetére


salgado
tag

''idén grátiszból növelik az ADSL-szélessávot.''
ez komoly?
hol hallottad?
az axeleronál is?
és mennyivel növelik? 384@???



[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matáv - nem hiszem el!!!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.