Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matáv erőszak (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Akik ismernek, tudják rólam, hogy nem szokásom semmilyen szolgáltatónak a lehúzása, vagy pocskondiázása. Ami viszont az utóbbi egy - két hétben történt velem az már sok. Kezdem ott, hogy már elég rég lejárt az ISDN2 előfizetésemnél vállalt hűségnyilatkozati idő a Matávnál, vagyis akkor mondom fel, amikor akarom. Internetet már egyébként sem vettem igénybe jóformán 2 éve Matáv vonalon.

Felhívott egy MAtáv üzletkötő és megkérdezte, hogy nem akarnék -e egy előnyösebb díjcsomagra váltani, mint ami most van, stb, stb. Mondom neki, hogy nemrég megbüntették a Matávot pár millióra, mert félrevezette az embereket azzal, hogy a díjcsomagváltás ÚJABB HŰSÉGNYILATKOZATTAL JÁR. Ez így van, mondta a fickó, de meg lehet kerülni...Egy szónak is száz a vége, nem kértem a csomagból.

Eltelt pár nap és újból felhívott egy üzletkötő, ezúttal egy hölgy és elismételte nekem ugyanezt. Még udvarias voltam és őt is elküldtem. Ezzel azonban nem ért véget a dolog. Az elmúlt egy hétben a legkülönbözőbb időpontokban hívtak fel a Matávtól és ajánlgattak mindenféle díjcsomagokat, amik persze ismét elkötelezettséggel járnának.

Legutóbb egy hölgy arra akart rábeszélni, hogy mondjam fel az UPC netemet és álljak át ADSL -re, vagy vissza ISDN -re. Számoltam. Az elmúlt két hétben NYOLCSZOR kerestek meg telefonon és egyszer szeméylesen a lakásomra is eljött egy üzletkötő, pedig nem is beszéltem meg időpontot vele.

Fárasztó. Végül a legutolsóval közöltem, hogy ha ezt direkt csinálják, akkor rossz vicc. Legalább regisztrálják központilag, hogy az illető nem kér semmit, egyelőre jól van minden úgy ahogyan van, csak könyörgöm: ne erőszakoskodjanak!!! :(

(#2) localhost válasza Superman (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áh! Fogd fel úgy, hogy Te vagy a ''kedves ügyfél'' és a Matáv MINDENÁRON a Te kegyeidet keresi... :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Legalább elismetrék, hohy hibáztak és nem akarták úgy beállítani, hogy ez egy rém hír.
Van egy másik topic is, lehet, hogy oda is el kellene küldened :)

SOS Matáv../Fáradt gőz

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#4) Mc Elec


Mc Elec
csendes tag

Szia!
Örülj neki, hogy nem jöttek azzal, hogy Te már be is léptél valami új díjcsomagba.
Hi még jöhetnek.

Mit ér a mai világban egy kétéves proci ( vagy akármi)?

(#5) venember válasza Superman (#1) üzenetére


venember
tag

Hát utólagos engedelmeddel elküldtem egy két értékesítési csatorna képviselőjének okulásul... de hogy tanulnak-e belőle, azt nem tudom... :(

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#6) Superman


Superman
nagyúr

Semmit sem tanultak! Tegnap újra elkezdődött a zaklatás. Megint egy hölgy, aki új csomagra akar rábeszélni, ami nekem sokkal kedvezőbb lenne, ha aláírnék egy év elkötelezettséget. Már nem bírtam tovább és kifakadtam:

-Hölgyem, nem érti meg, hogy nem kérem a szolgáltatást? Hány üzletkötőnek mondjam még el?

Ezután a hölgy már nem volt sem hölgy, sem udvarias. Hárpiává vált és közölte, hogy mekkora balfasz vagyok, mert ennyit fizetek. Az általa kínált csomag csak egy ezressel lenne olcsóbb, de kőtelezzem el magam.

És ez még nem minden: ma MEGINT felhívtak! Egy újabb nő és ugyanazt ajánlgatta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agyrém....

Tudjátok mit fogok csinálni? Mint Duffy duck (Dodó kacsa), amikor nem akarta, hogy a gólya gyereket hozzon neki: a küszöb előtt csapóajtó lesz, alatta krokodilok. A pincében giotin, az ablakokban légvédelmi gépágyúk, a tetőn pedig rakétakilövő. Ezután megszüntetem minden kapcsolatomat a külvilággal (kivéve internet) és jaj annak, aki közelít...

(#7) Jano


Jano
senior tag

Ismerősöm is mondta hogy őt is felhívták, de tán őt egyszer csak, ki tudja mindenki sorra kerül egyszer, mellesleg egy kérdés az ADSL 64 KiloBÁJT/másodpercel jön havi 7000-ftért de kolátlan ugye?

A tudás érték!!!

(#8) Varagh


Varagh
csendes tag

engem is hivtak de elküldtem a faszba
aszondja isdn2 lenne számomra
mondom kösz nem van adsl, erre sztem azt se tudta miez, aszondja ez egy nagoyn kedvező dijcsomag blablabla
látszott hogy olvasta a szöveget, tárki már ilyen balfaszokat is alkalmaz operátornak hihető
mondtam 1 évig volt isdn-em, szar volt, drága, és kösz nem kell, viszlát

(#9) Jano válasza Jano (#7) üzenetére


Jano
senior tag

kolátlan=korlátlan

A tudás érték!!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matáv erőszak (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.