Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Kb 1-1ben TPS overwatch... Aminek talán esélye is lehet most hogy az OW2 egy közepes hulladék lett.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) markknight válasza Gomez86 (#1) üzenetére


markknight
veterán

Ugyanaz mint volt, szóval nem tudom eddig mivel játszottál :D

(#3) Gomez86 válasza markknight (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

what :Y az overwatch? Vagy ez? Mert ezt a játékot én nem ismerem, ez az első video amit láttam róla.

De ha az overwatchról van szó és nem játszottál vele sokat (nekem kb 1000 órám van az első részben), akkor ha csak rákeresel akkor szinültig van a net azzal hogy miért és mennyire "bukta" az OW2:

top hit példa: [link]

Persze azt lehet mondani hogy egy ingyenes PVP 5v5 játék minek nyígni, ami igaz lehetne ha életben hagyták volna mellett az OW1-et úgy ahogy volt.

well anyway, tovább léptem már, de egy ideig az OW nekem ilyen esti kikapcsolódás volt, és nem éltem meg túl vidáman hogy tönkrement.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) k-adi válasza Gomez86 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

HA futna az OW1 is, akkor sokkal kevesebben lennének OW2-ben, ezért szedték le

(#5) Gomez86 válasza k-adi (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

Nyilván... de elgondolkodtató...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) k-adi válasza Gomez86 (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja valóban hatalmas baklövés volt részükről, hagyni kellett volna az OW1-et OW-nak, és azt foltozgatni, max. DLC stb.. így megölték azt is, meg az újat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.