Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4) maniac


maniac
senior tag

Jo reggelt, hat felkeltem. Elso dolga az embernek ugyebar a felkeles utan a zuhanyzas ilyesmi, na nekem kave,cigi, prohardver, kb ilyen sorrendben. Mostmar elegge elorehaladott allapotban jarok a felkeles utjan, igy nemsokara fel hivom ujra baratnomet hogy ma akkor tudunk-e talizni (elobb kivolt kapcsolva, ugy nez ki meg alszik). Mint tegnap mondtam megneztem a Pillango effektus cimu filmet, ami nekem nagyon de nagyon bejott. A vege egy kicsit csopogos lett, de maga a film tartalma, a mondanivaloja egyszeruen nagyon profi lett, mindenkinek ajanlom aki szereti a kicsiket elvontabb filmeket - nem tankos romantikusra kell gondolni :). Na mik is a mai teendoim ezen gondolkozom most ahogy eppen irom eme blogom es eszegetem a pizzamat amit edesanyam a SPUR-bol hozott. Minnel elobb rendet kene raknom a szobamban, kozben megkene probalnom felhivni a baratnomet, hogy akkor hogy rendezzem a mai napom. Kene oneletrajzot is irnom aztan elkuldeni, fenykeppel - na itt a fenykep a gazos vagy az oneletrajz? mar nem is tudom hogy melyik gazabb. Mint igertem mutatok kepet baratnomrol, ugyhogy most ezt az igeretemet teljesitem is. Az a gaz hogy vagy en vagok hulye kepet vagy o vagy nem vagyunk egy kepen - alt. en vagok hulye kepet. Na akkor tádám itt is van: [L]http://kepeim.hu/userlapok/kep.php3?langi=0&u=11498&kid=196868[/L] . Mit is fuzhetnek a kephez? Hat en vagyok kozepen fenn :) A kepen tolem balra van a baratnom - kek rovidgatyaban, meg kek bakancsban. Rajottem a kep nezegetese kozben hogy lehet hogy megiscsak megkene probalkoznom a napozassal mert kicsiket vilagitok :), csak hat felek a kozvetlen napsugarzastol elvegre, is mar jopar eve nem voltam kozvetlenul a napon :). Na asszem ennyi volt a reggeli blogom, mert meg mindig nem ebredtem fel annyira hogy a fogalmazasom elerje elso osztalyban a kettes szintet (nem csak az ekezetek miatt :) )

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.