Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Mákdaráló a pc-ben (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9) poirot


poirot
senior tag

Nekem a winchester hűtő ventik voltak nagyon hangosak (nincs 2 hónapja, hogy vettem), kettő van egymás mellett. Úgy ellenőriztem le, hogy melyik a ''csapágyas'', hogy az előtte lévő rácsot lekaptam, és elindítottam a gépet, mikor felpörgött, a közepét ujj heggyel óvatosan leállítottam, rögtön kiugrott, hogy melyik a hangos. Persze, ez csak olyannál ajánlott, amihez könnyen hozzáférsz. sirály12 által ajánlott olajozás, valóban sokszor csodát művel. Csak egy csepp kell, (Óvatosan lekapod a tengelynél lévő apró kör cimkét, és amögé, egy csepp olajat betudsz cseppenteni. Meg lehet nyomkodni hosszirányban a tengelyt, hogy az olaj be tudjon szivárogni.). Van még egy pont ami által berezonálhat a ház, ezt tulajdonképpen most vettem észre, hogy tápot cseréltem. A tápot a hátsó lemezen, 4 db csavar rögzíti, belül, két oldalt fülre, illetve bemélyedésre fekszik fel a táp. Mondom a pontosan megtervezett, és kivitelezett házaknál. Azonban, például az én házamnál is a táp ''lógott'' a 4 db csavaron. Na most, hogyha ebben a tápban 2-3 ventillátor van, és csak a végén van felfogatva, az óhatatlanul berezeg, az egész ház hangos lesz, és a venti csapágyaknak sem tesz jót. tehát érdemes bekukkantani a táp alá, hogy felfekszik-e, vagy sem, ha nem, egy kis kemény gumival vagy bármivel segíteni lehet rajta.


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Mákdaráló a pc-ben (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.