Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Magyar windows xp service pack1 kéne (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Akita


Akita
tag

Hello!
Abit NF7 S 2.0 alaplapomhoz az USB meghajtókat csak úgy tudnám telepíteni ha magyar Windows XP-hez letölteném a Service pack1-et. De nem tudom, mert nem eredeti az XP-m és a Microsoft weblapja nem fogadja el a regisztrációs számot.
Kérdésem: Milyen módon tölthetném le mégis? Akár valamelyik warez oldalról vagy bárhonnan, esetleg létezik crack ami lehetővé teszi hogy mégis engedélyezi a Microsoft honlapról való letöltést?

(#2) erdoke válasza Akita (#1) üzenetére


erdoke
titán

Én W2k alól töltöttem le a SP1a-t. Szerintem letölthető reg szám nélkül is. Próbáld hanyagolni Microtfos szájtját, töltsd le inkább máshonnan, pl.
[L]http://download.terminal.hu[/L]
Asszem pl. itt is megvan.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Akita


Akita
tag

Terminal-on ezt találtam:
Windows XP SP1

verzió: végleges.magyar
honlap: www.microsoft.com/windowsxp/pro/downloads/servicepacks/sp1
követelmeny: Windows XP
licenc: freeware
méret [Byte]: 138.915.416
letöltések száma: 4612

Leírás: Az SP1 több mint 1700 hibajavítást tartalmaz - az összeset, amely az eredeti, 5.1.2600-as verzió megjelenése óta felmerült. Emellett extra (USB2, IPv6, eHome) funkciók is kerülnek a Windows XP-be általa, azonban a korábban többször ígért, de eddig mindig csúszó Bluetooth egyelőre kimarad. Az SP1 telepítése után a felhasználó számára a leglátványosabbak az egyes rendszerelemek verziószám-módosulásai, illetve hogy valóban lehetővé vált, hogy az antitröszt-eljárás előírásainak megfelelően a Windows XP egyes beépített szoftverei kicserélhetők más versenytárs gyártók termékeire. Gyakorlott felhasználóként továbbá azonnal észrevehető, hogy megszűnt a korábban használati nehézségeket okozó jelenség - a Taskbar időnkénti lefagyása. Ismeretes, hogy az SP1 telepítésekor ellenőrzi, hogy a használt Windows XP legális-e (vagyis hogy az aktiváláshoz használt kulcs nem corporate kulcs-e). Ha ugyanis nem találja ˝tisztának˝ az operációs rendszert, akkor megtagadja a telepítést - és ezzel egy időben az összes jövőbeni frissítés lehetőségét is letiltja.

Tud valaki tippet vagy crack-et hogyan lehet mégis telepíteni?
Mert addig le se töltöm, mivel 56.6-os modemmel freestarttal kicsit időigényes.

(#4) Akita


Akita
tag

Ahogy búvárkodam feltűnt hogy nem csak ez a nagy monstrum 130MB-os service pack létezik hanem kissebb darabok is. Feltételezem van olyan is ami csak az USB 2.0-át telepíti. Ezügyben van valakinek információja?

(#5) Akita


Akita
tag

Szép lassan megválaszolom magamnak a kérdéseimet :-))
Ezt találtam: Q312370 Universal Serial Bus 2.0 Support in Windows XP Application Compatibility 9/17/2002 10:13:00 AM
Letölteni persze nem tudom mert mindíg visszakanyarodik a service pack1-hez :-(
Nincs ötletem.

(#6) hogyishívnak? válasza Akita (#1) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

http://www.ttk.pte.hu/szszk/letoltes/ms/index.htm

Tibi

(#7) Akita


Akita
tag

Kösz a tippet Tibi, szépen letöltöttem a service pack1-et meg minden mást is amit ott találtam, de sajnos tényleg úgy volt ahogy figyelmeztettek, a service pack észrevette hogy nem eredeti az XP-m és nem is volt hajlandó telepedni.
Kérnék mindenkit aki tudja hogy kell megcrack-elni a service pack-ot vagy esetleg pontosa tudja az USB javítás kódját segítsen

(#8) hogyishívnak? válasza Akita (#7) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Szia!

Küldtem mailt.Nézd meg benne az oldalt.Én még nem próbáltam,de korekt leírásnak tünik. Ha van eredmény léci írj.Köszi

Tibi

Tibi

(#9) Akita


Akita
tag

Szia Tibi!
Kérlek írj az ''oldakita kukac freemail pont hu'' -ra mert az itt megadott e-mail címemmel gond van.
Persze azért haladtam valamit mert a http://astalavista.box.sk helyen találtam crack-et többet is. Jól bele is zavarodtam de végül addig klikkelgettem míg egyszercsak felment a service pack. Hogy hogy csináltam fogalmam sincs, de végre megy az USB. A gond csak az hogy annyira nyafogott az astalavistán egy program hogy akarom e telepíteni hogy végül én balga telepítettem. Na ezt nem kellett volna. Valószínű format c: lesz ezután :-) mert mindenféle szeméttel tele lett a windows. Úgyhogy ha küldesz infót az oldakitás címemre talán második nekifutásra meg is jegyzem mit hogy csináltam :-))
És kösz a segítséget.
Attila

(#10) hogyishívnak? válasza Akita (#9) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Mail elküldve.

Tibi

(#11) pepepapa válasza Akita (#9) üzenetére


pepepapa
tag

Nem kell törölnöd! szedd le az add awere progit /honositomuhely.hu/ az kitakarutja a fölösleges szemetet. üdv pepe.:D:D

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#12) Helpike


Helpike
csendes tag

Hali!

Küldtem mailtban: Címzett: oldakita@freemail.hu
Tárgy: XP agymosás!

Az elküldött doksi az XP rejtelmeiről szól!
Én is úgy kaptam, már men tom kitől.
Olvasd és használd őrülésig!
Oszd meg velünk, hogy mire jutottál!

Segítsetek szegény tudatlan létemet megváltoztatni!

(#13) Akita


Akita
tag

Sziasztok!
Köszönöm segítségeteket, legközelebb használni fogom az xp takarító progit, de már túl vagyok az újratelepítésen :-), Tibi, kösz a magyar nyelvű oktató weblapot, nagyon szuper, bár nekem nem sikerült saját kulcsot generálni. A 3.-4. próbálkozása után meguntam és választottam egyet az astalavistáról letöltött kulcsgeneráló választékából és bejött. A kulccsere már jól sikerült service pack fent van USB szuperál, szóval köszönök mindent
Attila

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Magyar windows xp service pack1 kéne (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.