Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) q0w1e2


q0w1e2
tag

találkozott már valaki a következővel?
fel volt telepítve minden macromedia cucc a gépemre, le akartam szedni a flash-t, és nem tudtam. nem indult el a csík az uninstall prg-nál. nem lehet sem bezárni, sem cancel-ezni. megoldás feladatkezelő, bezárás. az üzenet a következő: An error occurred while lounching the setup. - A távoli eljáráshívás nem sikerült.
utánna újra akartam telepíteni, és ugyanaz a jelenség. kipróbáltam a dreamweawerrel is, ugyanaz. freehand, szintén. nem csak az mx 2004, de az mx is ezt csinálja. most nincs flash-em, de nagyon kéne!
mi lehet a gond?
thx!

(#2) q0w1e2


q0w1e2
tag

up!

(#3) q0w1e2


q0w1e2
tag

up!

(#4) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Nekem ugyan más gondom van ezzel, azért ideírom, ha nem baj. :U

A Macromedia Flash Player 8-as verzió van fent a gépemen, és ezt szeretném uninstallálni, és feltelepíteni a Macromedia Flash Player 6-os verziót, mert a nyolcas összeakad egy progival, és annyit már sikerült kinyomoznom, hogy a hatos verzióval nem fog.

Van valakinek ötlete, hogy miképpen fogjak hozzá? :F

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#5) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Uraim, holnap reggelre kellene nekem a megoldás, nem tud senki segíteni? :F

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#6) bLaCkDoGoNe válasza oregcsóka (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem megjelenik a ''Programok telepítése/törlése'' menüben a Vezérlőpultban, onnan lehet uninstallálni nálam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) oregcsóka válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszi, ott néztem, nálam nincs benne, csak a dreamwaver. :(

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#8) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Megtaláltam a megoldást, le kell tölteni az uninstaller nevü progit a Macromedia oldaláról, és az elvégzi a feladatot. Bővebben: link

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.