Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BirdDog


BirdDog
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Mindenki becses figyelmébe ajánlanám a fejlesztés végső szakaszában járó Ludicrous-t, mely egy oldalnézetes 3D lövöldözős játék PC-re és Mac-re. Egyszerű, könnyen tanulható és kezelhető hangulatos játék, könnyed kikapcsolódás akár botok ellen játszva, akár ismerősökkel LAN party-zni, vagy interneten egymás ellen vagy más csapatok ellen mérve össze az erőket. A játék a szokványos mindenki mindenki ellen, csapatos deathmatch és capture the flag játékmódokat tartalmazza. A játék ingyen játszható LAN-on és/vagy botok ellen, viszont az online játékhoz, online játékos statisztikákhoz és leaderboard-okhoz viszont már csak a teljes játékkal lehet hozzáférni.

Érdekesség, hogy a fejlesztőcsapat egyik tagja (szerény személyem) magyar. Én elsődlegesen író, dokumentáció készítő és illusztrátor szerepet töltök be, ezen kívül általános tanácsadó, fórum adminisztrátor, valamint PR és marketing felelős is vagyok.

A játékról további információkat, képeket és videókat a hivatalos honlapon találtok:
www.ludicrous.eu

Letölthető nyilvános beta (demó):
www.ludicrous.eu/cms/demo

A béta még nem teszi lehetővé az interneten keresztüli egymás ellen való játékot, viszont a játék botok ellen vagy LAN-on egymás ellen játszható. A közeljövőben várható a demó ami már tartalmazza majd a netes játék lehetőségét is (ha kijött belinkelem majd).

Illetve a videókat a YouTube csatornánkon külön is elérhetitek:
www.youtube.com/user/ludicrouseu

Mivel személyesen is játszottam a játékkal szívből ajánlhatom mindenkinek.

Ha kérdésetek, javaslatotok van a hivatalos oldalon megtaláljátok az e-mail címemet.

(#2) BirdDog válasza BirdDog (#1) üzenetére


BirdDog
csendes tag

Ha nincs kedvetek levelet írni, természetesen ide is írhattok véleményt, javaslatot. Általában pár naponta / hetente ránézek erre a fórumra is. (Viszont ha sürgős a válasz, mindenképp levelet írjatok.)

(#3) BirdDog


BirdDog
csendes tag

Jah igen, ki is felejtettem: Aki rendelkezik Steam-mel az a www.steamcommunity.com/groups/ludicrous címen elérheti a játék Steam közösségi oldalát. Bárki szabadon csatlakozhat is a csoporthoz, ha kedve tartja.

[ Szerkesztve ]

(#4) BirdDog


BirdDog
csendes tag

A demó felkerült az ActionGamer-re:
www.atomicgamer.com/files/82300/ludicrous-public-beta-teaser-demo

[ Szerkesztve ]

(#5) BirdDog


BirdDog
csendes tag

A Demó felkerült a GamersHell-re:
http://www.gamershell.com/news_87718.html

(#6) BirdDog


BirdDog
csendes tag

A játék kiérdemelte a Softpedia 100%-osan vírus-, adware- és kémprogrammentes minősítését.

További részletek:
http://games.softpedia.com/progClean/Ludicrous-Public-Beta-Teaser-Demo-Clean-54118.html

(#7) SajtosKenny válasza BirdDog (#6) üzenetére


SajtosKenny
csendes tag

nem teccik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.