Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys wusb54gc probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Sziasztok!

A következő a probléma, vettem egy ilyen hálózati eszközt,

[kép]

A konfig amivel használni szeretném, a következő:

Asrock p4VM800 alaplap, 2.4es Celeron proci 512 Ram (tesztelve), a többi azt hiszem nem érdekes. ja és XP Home, szóval egy gagyi irodai masina

Betettem neki feltelepítettem, pár perc alatt beállítottam és már hasított is. Egészen 2 napig.

Azóta bedugom az eszközt és nem csinál semmit! nem jelenik meg a hálózati eszköznél, rákeresve se látja, pont mintha rá se dugnám. !!Néha!! (kb 20-ból 1X, kiírja, hogy ismeretlen eszköz... persze illesztőprogramot frissíteni nem enged). Az eszköz lámpája fel se villan.

Ó mondom semmi gond, elromlott a kütyü, na azért bedugom egy másik gépbe. Láss csodát huss és már megy is!

Hmm... vissza ebbe a gépbe, ugyanaz mint eddig. Nem megy. Bedugok rá más USB-s eszközt... működik. Próbáltam 2.0-s és 1.1-es usb-s cuccal is, mindent visz a gép.

Na biosban USB letilt, restart, visszaállít, sebességét is próbáltam levenni USB-t ujrafelismertetni... Minden USB-s eszköz megy, ám ez az egy akkor sem.

Nem baj! Format. Windows Újratelepítés, majd az megoldja!
Hát nem. Újraraktam friss SP1-es és SP2-es windows XP Home is ugyanezt csinálja.

Gondoltam arra is hogy valamiért nem tetszene neki a Home, de akkor meg miért ment 2 napig és most meg miért nem, meg a másik gépen is ahol néztem azon is Home volt és ott simán megy.

Próbáltam úgy is hogy csak a linksys drivert rakom fel, a programot nem, úgysem csinál semmit.

Találkozott már valaki hasonló problémával?

Ötlet, hogy mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Vissza így nyilván nem vihetem, mivel másik gépben megy. Az alaplap meg ezek szerint nem lehet rossz, mivel minden más USB-s eszköz megy, bárhova is dugom!

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

Üdv
Csontikka

(#2) Csontikka válasza Csontikka (#1) üzenetére


Csontikka
aktív tag

További lelkes próbálkozás:

Vettem egy PCI-os USB vezérlő kártyát. Azzal sem megy. se Sp1 se SP2

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys wusb54gc probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.