Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys WRT54G Ultimate Hacking (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GFI


GFI
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy WRT54G vásárlását átalakitás céljábol és érdekelne hogy valaki alakitotta e már át ilyen tipus routerét? Én elsősorban usb-t szeretnék belerakni. Látam a neten hogy páran szereltek ilyen tipusu routerbe mindenféle jót kártyaolvasot usb portot párhuzam meg soros portokat! Ha van valakinek ilyen jelegű tapasztalata az irja le.

Köszi előre is!

(#2) Louis551114


Louis551114
csendes tag

WRT54G Routerem van, v7.00.0 verzió. Valaki tudna segíteni lehet e, ha igen lehet e ,honnan és hogyan frissiteni a Firmware-t.
Köszi a segitséget.
Ja még egy kérdés , ha frissitve lenne, mi lenne a változás?

(#3) GFI válasza Louis551114 (#2) üzenetére


GFI
csendes tag

Hello ha van ujabb verzió akkor azt a gyárto honlapjárol tudod és onnan is ajánlot frisiteni!
Hogy mi lessz a változás azt nem tom de ha van ujabb biztos le van irva hogy mit javitottak!

(#4) xabolcs válasza GFI (#1) üzenetére


xabolcs
őstag

hello,

kezdd itt: Mindent a Linksys WRT54G/GL/GS routerről

usb-t elvileg lehet bele tenni, gyakorlatilag pedig jol jonne nehany linksyses, broadcomos mernokismeros :D

(sd)kartyaolvaso konnyu, soros port megkonnyebb, nyomtatoportrol meg nem hallottam,
amit meg nem emlitettel, az a ram illetve a flash csereje ... az mar expertebb egy pindurit ;]
na es persze barkacskent a hutobordak + ventillator applikalasa :DDD

es akkor ha minden szep es jo, akkor linux + 250MHz proci + 64M ram + 16M flash + 2G hattertar + minimalis fogyasztas = tokeletes letoltogep :DD

tovabba ajanlom figyelmedbe a WRT54GL es a WRT54G kozti kulonbsegek feltarasat ;) sok bosszusagot sporolhatsz vele

sok sikert!

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#5) GFI válasza xabolcs (#4) üzenetére


GFI
csendes tag

hello

én csak usb-t akarok belepakolni , de ha valkit érdekel a téma az néze meg ezt a könyvet!

[link]

15MB ha jol emlékszem, mindenféle érdekes dolgot művelnek szerencsétlen routerel.
Garanciát ezekután már tutira nem lehet igénybevenni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys WRT54G Ultimate Hacking (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.