Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Az LG legújabb nagyágyúja, a KU990 Viewty is hamarosan megérkezik. Pár főbb jellemző, amit érdemes tudni róla:

- UMTS és HSDPA
- 3"-os érintőkijelző (240x400)
- 5 megapixeles autofókuszos kamera képstabilizátorral, segédfénnyel és xenon-technológiás vakuval
- VGA videófelvétel 30FPS sebességgel, DivX 5.0 tömörítéssel AVI fájlba (!)
- QVGA videófelvétel 120FPS sebességgel (talán másra gondolnánk, de ez tulajdonképpen ún. "slow-motion" videófelvételi lehetőséget takar, mint a kísérleteknél a nagysebességű mozgások felvételekor)
- DivX minősítés (mint a Samsung F500-nál is például, azaz konvertálás nélkül játszik le DivX kódolású videókat)
- TV-out

Néhány sajtófotó (a GSMArena.com-ról):



Egy teszt az elsők közül:
[LG KU990 Viewty: Eyes wide open]

Egy kis saját vélemény:
bár nem hoz túl sok forradalmi újdonságot a készülék, mivel technikai repertoárjának részei már sok-sok konkurensben megtalálhatóak, így egybegyúrva mégis elég ütősre sikerült a Viewty. Ami még pozitív: úgy látszik ellenfelére lelt a Samsung G600 / G800 páros is (és persze az összes többi 5 megapixeles konkurens), sőt, videózásban úgy gondolom abszolút verhetetlen most a KU990. Aki nem hiszi, nézze meg a linkelt tesztben a slow-motion videókat. :C

Bár nem nagyon követtem eddig ezt a telefont és annyira még mindig nem fogott meg (talán a lelki szemeim előtt megjelenő árcédulája miatt? :U), viszont elég impresszív az, amit tudásban felvonultat. Mostmár kíváncsi vagyok rá! :)

(#2) Enjoy válasza Pistabaaa (#1) üzenetére


Enjoy
addikt

Fajó kis teló!
De tőlem marhára idegen az LG márka! :) (nem tudom miért, de nem vennék LG-t)

Amúgy elismerésem a Viewtyé! :)

► més que un club ◄

(#3) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ilyen lesz a következő telefonom, ez tuti.

(#4) nemma


nemma
addikt

Nem gyenge!
Állat a divx, a kamera, a xenon vaku(?) és a videó is. Elismerésem :R
Csak kár, hogy LG :)

(#5) (Kolombusz) válasza nemma (#4) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A linkelt cikkben azt irják, nem xenon a vaku.
Érdemes elolvasni amúgy.

Ricardo: az egy hír, ami a telefonról szól. Nem maga a telefon topikja. Pont úgy, ahogy sok más telefonról is van külön teszt, hír és általános topik is.

(#6) Ricardo válasza Pistabaaa (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Van már topicja :U Ez az.

(#7) nemma válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


nemma
addikt

Hupsz, mindenesetre annak nézett ki :D
Elolvasom majd, de most nincs időm. Köszi, hogy szóltál

(#8) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Xenon: igaz, tényleg nem xenon, ezt nem olvastam el, csak átfutottam a teszten. De azt írják jobb, mint az eddigi LED-es villantók. Reméljük tényleg jó, bár elfért volna a xenon is benne.

Topic: előtte direkt rákerestem, de én is a Kolombusz féle felfogást osztom: az egy hírhez tartozó topic. Ha lesz új hír, hogy "Megjelent a KU990", akkor ahhoz is lesz topic, írogat majd mindenki ide-oda. Én személy szerint jobban csípem, ha egy nagy topic van egy telóhoz. Még a tesztes "Re: Teszt - " témákat sem csípem annyira, mert bár oké, a teszthez kötődik, jópár telónak már bőven a teszt és olykor a hírek előtt van szépen "bejáratott" témája és aki azokat figyeli, annak kicsit kényelmetlen, hogy néha 20 felé írják le ugyanazt vagy kérdeznek meg olyat ami a másikban már le volt írva. :U

(#10) Teo70


Teo70
tag

ez a telefon....ha nem cseszik el a szoftvert minden benne van ami kellhet :R én nem idegenkedek az LGtől....azért nincs elterjedve mert eddig nemgyártott olyan telefonokat amik az emberek nagy%-ának bejöttek volna....magyarul eddig kevés ember vette őket....remélem ezzel az LG nagyot alkotott... :C :C nagyonjó nagyonszép nagyonállat

(#11) badacsony válasza Teo70 (#10) üzenetére


badacsony
őstag

"...azért nincs elterjedve mert eddig nemgyártott olyan telefonokat amik az emberek nagy%-ának bejöttek volna..."

Szerintem meg azért, mert megbízhatatlanok, sok probléma van velük, ill. szoftveresen is gyengék.
Bízom benne, hogy a KU990 rendszeres használat mellett rácáfol ezekre a dolgokra.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#12) AS


AS
félisten

Jó ez csak nem jön be külsöre.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) hool


hool
aktív tag

Igen meggyőző, várható megjelenésről (HU) tudtok vmit?

(#14) student


student
őstag

nincs semmi ami védi az optikát?? azé ha már egy 2mpixelesre raknak akkor erre is telhetett volna nem :F
a teszten :
Unfortunately, in our unit the shutter sound couldn't be turned off. :D ez meg csak lol.

(#15) AS válasza student (#14) üzenetére


AS
félisten

Ha jol tudom automatikusan nyilik és csukodik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) D600


D600
tag

Hálózatfüggően 100e Ft körül fog megjelenni novemberben. Függetlenül 140e Ft.

Nekem bejön az e fajta érintőképernyős irányítgatósdi, igaz az iphone-nál ez jobban van megoldva, viszont a viewty magasan veri tudásban. De hogy az N95-t is leveri egy LG azt sztem nem várta senki. :)
Nincs gond magával az LG márkával. Sok cuccom volt már tőlük és mind megbízható minőségi darab. A mobiloknál még nem tudott eléggé érvényesülni az erős konkurencia miatt, de ezzel a telóval tutira beindulnak.

(#17) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Nekem is nagyon bejön a Wiewty. Már annyi telcsit néztem, de mindíg marad ez! :)
Már nagyon várom, hogy kapható legyen magentáéknál, németbe már egy ideje árulja a szolgáltató. Egy barátomnak Lg-Shine telcsije van és nem keveset használja, de semmi baja ninsen vele. Majd kiderül, hogy a Wiewty milyen megbízható lesz. Hogy ha olyan mint a Samsungok akkor nem kell emiatt aggódni! ;)

(#18) South Velen


South Velen
addikt

Ez igen. Ez tetszik. Még az ára sem lesz vészes. Megvan az E950 utódja.

(#19) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintem ezt nem sokára zárni,fogják...
Vagy ha meglesz a teszt,akkor be fog halni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20) South Velen válasza legiaap (#19) üzenetére


South Velen
addikt

Úgy legyen jöjjön a teszt! :D

(#21) Viktor0610 válasza legiaap (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyi telefonak van több párhuzamos topikja, h. ezt nincs szívem ( :D ) bezárni. pláne, h. jól összeszedett a #1. ;)

(Azért elgondolkodtam a zárásán, miután megnyilt... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#22) legiaap válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


legiaap
nagyúr

Viktor0610 azért tud jószívű is lenni
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23) D600


D600
tag

:D

Egy kis étvágy gerjesztő. :D

[link]

(#24) Viktor0610 válasza D600 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez tetszik...

"Say no to iPhone!" :))

Samsung Galaxy A54

(#25) legiaap válasza D600 (#23) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez eszméletlen jó videó volt
Így kell reklámozni
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) .:Daffi:.


.:Daffi:.
csendes tag

Fórumsegitség, letöltések, minden ami KU990 Viewty
[LG KU990 Viewty]

[ Szerkesztve ]

http://www.mobileflash.info

(#28) legiaap válasza analfa (#27) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez kicsit már behalt topik...a sample videót pedig nem kéne minden viewty topikba belinkelni. Elég egy helyre is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) mecsek válasza legiaap (#28) üzenetére


mecsek
csendes tag

Attól függetlenül nagyon jó kis videó szerintem!
Ha már ez is viewty topic akkor simán elfér benne ez a videó!

Veritate In Cubus Mortem

(#30) mrmaffia18


mrmaffia18
csendes tag

Üdv már kétségbe vagyok esve ezért is írok minden forumra hol az LG KU990es témával foglalkoznak.Szerintem mindenki nagyot fog nézni a problémámon :DSzóval a telcsim Angliából való el lett víve teloshoz s meg lett csinálva minden viszont az O2-ős téma, üdvözlő képernyő stb... megmaradt ami idegesitő volt egy időn belül főleg hogy a főképernyön eg kis iconba mindig ott lebegett az O2... feltettem új témákat s ekko vettem észre egy valamilyen swf kiterjesztésű filet is amiben szerepelt az O2 szöveg is ezért kitörőltem :P itt kezdődtek a problémák. innentől kezdve mikor bekapcsolom a telot bejön az üdvözlő képernyő viszont semmi több (nincs menü) bekapcsol a billentyűzár s kész ki lehet oldani s ha megnyomom a hívás gombot bejön a hivó lista hogy kiket hívtam kik hívtak stb.. ha megnyomom a kamerát az is bejön vagy ha épp kapok smst az is meg tudom nézni. Viszont amint megpróbálok okoskodni hogy elérjem a menüt azt már nem tölti be ergo nincs menüm mióta kitöröltem azt a nyomorult filet :S így aztán semmit sem tudok csinálni a telefonon. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
Lehetőleg az emailemre várom a segítségeket mert sajna nem tudom minden nap nézni a fórumokat ahova éppen leírtam a gondomat erre az email cimemre várom válszokat: lgabika@citromail.hu elöre is köszönöm sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.