Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Lg 795ft+ vagy a windows? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

Egy kis gondom lenne!Most vettem egy új LG795FT+ monitort és 1024*768-ba 100Hz-nél nem lehet teljesen kihúzni a képet a képernyő széllére, marad két kb 1cm-es fekete csík.Minden más felbontás és freki ok.Kérdésem, hogy a windows xp prof. szarakszik-e, vagy a moncsit vigyem gyorsan vissza??? Válaszokat előre is köszönöm!!!! (Előtte egy sony 17''-om volt, a windows azzal lett instalálva.)
Milyen progival lehet kihúzni a képet szoftveresen????????

(#2) SpeedR


SpeedR
őstag

Ehhh ,Sony monitort LG -re cserélni.... :(
Én visszavinném ,mert 3 napon belül kötelesek visszavenni a boltban.(természetesen ha újonnan vetted csak akkor)

(#3) Godfather válasza Peet (#1) üzenetére


Godfather
aktív tag

Próbáld 85-ön. Tuti, hogy nem a win a hülye, az lg ennyit tud. :((

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#4) aDamker válasza Godfather (#3) üzenetére


aDamker
aktív tag

Gondolom nem LG-d van, mert akkor nem beszélnél ilyen hülyeséget...

Peet tuti windows, mert ha beállitásoknál maxra huztad a monitort szélességre, akkor a videókártya huz vmit össze.Nézzd meg a vidkártya beállításokat.

(#5) Goodman válasza SpeedR (#2) üzenetére


Goodman
tag

csak akkor kotelesek elvileg, ha szerviz altal megvizsgalt hibarol van szo. Ilyenkor a szerviz kiad egy cserejegyet, es azzal kell a boltban jelentkezni. 3 napon belul is. Mas kerdes, hogy nehany boltban rendesek es 3 napon belul kicserelik szo nelkul, aztan ok leharcoljak a nagykerrel.

(#6) Peet válasza aDamker (#4) üzenetére


Peet
senior tag

Már a videokártya drivert is újraraktam (kb 3-at próbáltam)és semmi.Valószínű kipróbálom másvalakinél.

(#7) Peet


Peet
senior tag

A PowerStrip nevű progival sikerült kihúznom a képet, de a szélleken megnyúlt a kép, bent pedig megmaradt,lehet a méretarányt meg kellene hagyni, csak az a gríz,hogy a PowerStrip-hez sem értek igazán.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Lg 795ft+ vagy a windows? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.