Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Lexmark z 25 - tapasztalatok? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A fentebb említett nyomtatóval kinek milyen tapasztalata van? Milyen a nyomtatás minősége és lehet-e utántölteni, illetőleg utángyártott festékpatronokat használni?

https://www.coreinfinity.tech

(#2) Polesz válasza sh4d0w (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Látom nálatok is 8 rongyért akciózzák ;]

Inkább gyúrj egy HP-ra. SZVSZ.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) sh4d0w válasza Polesz (#2) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

HP-t biztosan nem vennék, akkor már inkább Canon-t... :))

https://www.coreinfinity.tech

(#4) DrSoul


DrSoul
őstag

Engem is érdekelne, hogy milyen, és hogy uántölthető-e a patron (fecskendővel).

Mindig az X jelöli a pontot...

(#5) biker válasza sh4d0w (#3) üzenetére


biker
nagyúr

canont soha...

hp: patron egybe fejjel.
előny: cserekor cseréled a fejet is, nem szárad be, tölthető is
hátrány: drága (6-10ezer/patron)

canon: patron fej külön
előny: olcsó patron(3-6ezer), jól tölthető
hátrány: ha beszárad a fej, mert 2hétig nem használtad, vagy kifogyott, akkor 15-20k egy fejegység, ha nem tudod napok alatt kimosni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Sanyo válasza sh4d0w (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Az akcióban az a trükk, hogy CSAK szines patront kapsz hozzá, a fekete pedig 11 rongy. :-\ Szerencsére utántölthetőek, csak kéne egy feketét venni amit aztán újra lehetne tölteni. ;)

(#7) tcomp


tcomp
tag

Lexmark Z12-ből egy rakat ment vissza gariba, nekem nem jó a véleményem róluk, gyenge a mechanikájuk, gyári patron szinhibás volt nem egyszer, egy görgős papir behúzó ! (Z12).
Ezekután nem foglalkoztam a Lexmarkokkal, igy a Z25-ös amit a CBA-ban is :O árulnak már nem tom milyen, de az ára gondolom tükrözi a minőségét.
Én is HP párti vagyok a fentebb felsorolt okok miatt, csak drágábbak, viszont megbizhatóbbak és jobb minőségűek.
A fej dolog meg tényleg sarkallatos pont egy tintasugaras nyomtatónál.
Mérlegelned kell, mennyit fogsz nyomtatni feketét és szineset, milyen gyakran és ennek megfelelően válassz.

(#8) sh4d0w válasza Sanyo (#6) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, tisztában voltam az információval, mert haverom üzletében láttam... Aztán magamat megcáfolva mégiscsak egy HP-t vettem, az is hasonló akciós cucc volt, de még olcsóbban... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#9) gesuz válasza sh4d0w (#8) üzenetére


gesuz
senior tag

Milyen HP volt még olcsóbban?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#10) Shim


Shim
őstag

Z25 ne! Nékem z33 van és enyhén sólva nem vagyok vele megelégedve...ott kezdődik, h a leírt sebességhez mégcsak nem is közelít anyomtatás ideje. Aztán hamar kimerül (pedig én aztán alig nyomtatok vmit, csak havi két, négyoldalas házidogát és slussz). Ja meg eleinte driverhibás volt, hogy bejezzem a szidásást.
Ezek után a z25 se lehet. De az is lehet, h ez a legjobb nyomtató a világon. Nem. Inkább mégsem.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#11) Shim


Shim
őstag

ui.: Hp deskjet 659c rulzz

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#12) DrSoul


DrSoul
őstag

Srácok: egy dolgot nem értek: mindenki jön itt az utántölthető fej vásárlásával...
De minek? Ok, egyszerübb, de az eredeti, elhasznált patront is fel lehet tölteni!
Pl. én már töltöttem a Canon BJC250 kiürült,eredeti patronát, simán meg lehet csinálni, ki kell szedni a dugót, fecskendővel betölteni a megfelelő festéket...
Ezt tesom csinálta Xerox nyomtatóval is, de mással is megcsinálható, csak utána kell nézni a fej felépítésének (vagy szétszedni, beszerezni üreseket...), aztán már sima ügy, esetleg a festék kiválasztása lehet gond...
Úgy látom, senki se csinál ilyet, mindenki az Inkjet (vagy mi) clone patronjait veszi...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#13) micro


micro
addikt

A lexmark csak ugy zabálja a tintát, inkább valami mást vegyél.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#14) Ra3


Ra3
őstag

nem tudom most mi van, de ezt a nyomtatót árulják mindenhol 7200 Ft-ért. tegnap pl a CBA-ban (!!!) láttam hogy hirdetik 1000-el. biztos leesett pár konténerrel valahonnan occsóér....vagy tényleg ilyen szar hogy csak ennyit ér? de akkor is miért a CBA?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#15) sh4d0w válasza gesuz (#9) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

3320-as. Itt volt meghirdetve, de garival jött. Annyi a turpisság, hogy ebben sem volt fekete patron, de volt színes, USB kábel, blablabla...

https://www.coreinfinity.tech

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Lexmark z 25 - tapasztalatok? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.