Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Legkussossabb táp... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ebola


ebola
csendes tag

szijjjaztok, kicsit ujjjjonc vagyom magam itten, es ezert mernek erdeklodest tanusitanai annak, hogy vaj melyik nalunk kaphato tap szerintetetk a legcsondesebb...

mar regota halogatom hogy csondet csinalok a gepembol de egyenlore nem ez votl a legfobb tevekenysegem.. tudom hogy sok topic van mar errol de valahogy konkret velemenyt nem sikerult leszurnom belole...

a konkretum az lenne hogy adott egy sittes cooler master haziko ami ugye fullon chieftec kasznira epul csak giccsess kivulrol es porog benne egy 2.6-os 800-as p4... ebbol szeretnek a nagy atlaggal szemben nem kihuzni egy ipari monstrumot 4 ghz-re felhuzva fulvedovel hanem szedni minden ventit felpakolni lakasnyi hutobordat cserebe a totalis harmonikus kuss erzetert...:D kicsit komolyabban valami magyarorszagon elerheto ketyereket keresek halisten a csipszet hutes alapbol passziv az asus lapon... ugyhogy egy ertelmes nem tul nagyteljesitmenyu tapocskat keresek ami mindenki szerint a legcsondesebb, meg majd utana egy kis jopofa procihutot... egyenlore ertelmesnek latnek egy zalman 300 wattos tapocskat ([L]http://www.zalman.co.kr/english/product/zm300a-apf.htm[/L]) meg egy thermalright sp-94 es hutobordazatot ([L]http://www.thermalright.com/a_page/main_product_sp94.htm[L]) (ami viszont nalunk nem kaphato sajna...) vasarolni ami nem a legocsobb de nem is a legdragabb es talan egyenlore csondesnek tunik a nyugati teszteket vegigolvasva...

ennek a dontesnek a megcafolasaban, megerositeseben kernem segitsegeteket... hatha valakinek sok tapasztalata van sajna nekem nincs...

elore koszi (ha nem idegesitettetek fel magatokat a 25x-edik ugyanolyan topic-on...)

ebola

ebola

(#2) Flashcash válasza ebola (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Atizenkétcentisventivelszereltaopenalegcsendesebbwww.varazspalca.hu.

(#3) ebola


ebola
csendes tag

masodik linket elba**tam, sorry erte... :(

ebola

(#5) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Táp szerintem is Aopen! Procihűtő GT Silent Breeze II.
Ezek így ketten elég halkan muzsikálnak! :DD

Forza Rossoneri!

(#6) ebola


ebola
csendes tag

egggggeszen meglep... valahogy az aopen nem nagyon jott a kepembe idaig dehat eleg egyertelmuen velemenyeztek aminek gondolom oka van:DDD

szal koszi ... mast nem tok mondani

ebola

(#7) wipes válasza Doviziozo (#5) üzenetére


wipes
senior tag

Bár nem egyszerű elolvasni, amit ebola ír :), de nekem úgy tűnt, p4-es procija van. Arra nem lesz az igazi a sbreeze. :F

(#8) ebola


ebola
csendes tag

vegre az elso ember aki lehuzza modorom... jolmegerdemlem meg is kapom mindenhol:D:D:D de azert remelem segitetek:D:D:D

ebola

(#9) wipes


wipes
senior tag

Ez pl halk (20db) és elég jól is hűt:

Zalman CNPS7000A-AlCu

(#10) wipes válasza ebola (#8) üzenetére


wipes
senior tag

Nem annak szántam, ott a :) is. Csak nehéz volt (legalábbis nekem) mit is szeretnél tulajdonképpen. :)

Tápra mennyit szánsz?

(#11) ebola


ebola
csendes tag

segitsegkepp (magamnak is:D) osszeszedemmmagam es itt a tomor konfig:

p4 2.6 800 fsb, giga gagyi ram, coolermaster atc-710-sx, 2x120 7200rpm sata maxtor raid stripe, gefx5200 a csondesseg fenyeben:D

nos ebbol a szemetbol kene siri csondet varazsolni:D

remelem mindenki jol segit nekem es remelem talan a hasznos infokat mas is hasznositani tudja majd:D

ismet koszi millio mindenkinek...

ebola

(#12) ebola


ebola
csendes tag

tapra mennyit?... hat nem tom... ha kussba van akkor nem ijedek meg az aratol de german passziv csodaer 270 dollart biztos nem:D maradjunk a nem szamit kategoriaba de ne keruljon tobbe mint a gepem:D

ebola

(#13) wipes válasza ebola (#12) üzenetére


wipes
senior tag

Azért kérdeztem, mert szerintem zalmann cuccokkal egész
halkra meg lehetne csinálni ''viszonylag olcsón'':
Táp (aminek asszem te is beraktad a linkjét) 300w pfc kb. 15+áfa, a 400w-os 24+áfa, a cooler amit feljebb írtam olyan 7+áfa, mindegyik elvben 20db.
Akkor már csak a vinyókkal kell kezdeni valamit. :)

(#14) wipes


wipes
senior tag

Esetleg házcsere (ha még nem olvastad ezeket):

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=4578[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=4653[/L]

(#15) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Basszus ,tényleg nem is figyeltem Silent Breeze kilőve, akkor az a bazi nagy Zalman az jó lesz! :DD

Forza Rossoneri!

(#16) Don Vittorio válasza wipes (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én már a 3. alaplapra nem tudom ezt felszerelni. :-(

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#17) Zenty


Zenty
őstag

táp: ENERMAX nah az téleg halk csak drága :(

Guild Wars - Zenty a survivor

(#18) ebola


ebola
csendes tag

igen en is ezert gondolkodtam a zalman-on de nagyon meggyozo volt az elso 3 hatarozott aopen valasz:D a hazcsere mar mas kategoria... sajna a design elsodleges minden termeknel es eza coolermaster szamomra verhetetlen volt... konzervativ, fem es ecceruen eloben gyonyoru... kurva tavol all a tokeletestol de gyonyoru... az overture esetleg bejohetne de nekem az man tul giccses... aztan biztos en vagyok a nyomoronc de aki idaig latta a cm 710-et otthon mindenki azonta ez biza a tuti valasztas volt... tantan maradok is nala meg evekig... azert koszom a tippet... meg varok azert a tovabbi gondolatokra de korvonalazodik mar a 'kuss feeling' :D

ebola

(#19) wipes válasza Don Vittorio (#16) üzenetére


wipes
senior tag

Nekem nem ilyen van. De biztos több hely kell neki, mint egy ''kocka''
hűtőnek. Viszont p4-re ez talán a leghalkabb.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Legkussossabb táp... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.