Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nagyt


nagyt
csendes tag

Hali All!

config: P3 intel 800MHz 512 MB SD-Ram , full integrált alapalap (asszem) via vi8601A chipset.

Az a problémám h. kb 15-20 másodperc után kifagy a webkamera és nem tudom mitől van.
csak restart után müxik újra de szintén csak rövid ideig.

várom a tippeket.

''Amit az interneten nem találsz meg , az nem létezik.'' (szerző: egy ismert jóember) :-)

(#2) dokar válasza nagyt (#1) üzenetére


dokar
addikt

lecsatlakozás aztán vissza csatlakoztatást próbáltad?

extra - SEXRay

(#3) RadeonExClÛB válasza nagyt (#1) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Milyen típusú Webkamera? :F

(#4) Balinov válasza RadeonExClÛB (#3) üzenetére


Balinov
félisten

jókérdés!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) szjoci válasza nagyt (#1) üzenetére


szjoci
őstag

sávszélesség rendben van?

szerk: Mondjuk nekem az AOL messenger produkál ilyesmit, pedig 1,5Mbit az uppom és nem értem miért szaggat be egy rövid idő után :F


[Szerkesztve]

(#6) RadeonExClÛB válasza nagyt (#1) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Esetleg rakjál fel egy újabb drivert a Webkamerához.

(#7) RadeonExClÛB válasza nagyt (#1) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Nekem a Logitech kamerám is mindig lefagyott ha beállítottam az autómatikus fényerő állítást és a contrasztot és ha nem volt megfelelő fény a szobába akkor mindig kifagyott.És csak újraíndítással működött újra.

(#8) nagyt


nagyt
csendes tag

mindenkinek válaszolok a kérdésére ha tudok:

típus: '' 100 forintos'' Trust webcam. egyébéként gyorsabb gépen gond nélkül megy tehát elvileg a kamera hibátlan de nem biztos.
tehát ha gyorsabb gépen megy rendesen akkor elvileg a sávszél sem lehet gond egyébként /1024/128/

kipróbálom az automata fényerő állítást . ki fogom kapcsolni ha engedi a szoftver. hátha segít.

várom a további lehetőségeket.

thx all

''Amit az interneten nem találsz meg , az nem létezik.'' (szerző: egy ismert jóember) :-)

(#9) RadeonExClÛB válasza nagyt (#8) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Jó de lehet amin kipróbáltátok ''Gyorsabb gépen'' azon más driverek voltak és azok a gondok nem jelentkeztek nála ami nálad mert ahány gép anyi probléma és a Sávszélesség nem szabadna befolyásolni olyan téren a webkamerát hogy lefadjon esetleg csak lasabb sávszéllességen lasabb lessz a képtovábbítás akadozni fog.

(#10) zso73 válasza nagyt (#1) üzenetére


zso73
veterán

Alaplapi drájver csere?VIA lapoknál probléma forrás.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11) nagyt válasza zso73 (#10) üzenetére


nagyt
csendes tag

jó hogy mondod az xp által felrakott via drivert már lecserélet és hülye fejjel ez eredetivel nem próbáltam le. hogyan lehet visszarakni az alap driver amit az xp telepít fel?

''Amit az interneten nem találsz meg , az nem létezik.'' (szerző: egy ismert jóember) :-)

(#12) nagyt válasza RadeonExClÛB (#9) üzenetére


nagyt
csendes tag

ja egyébként a képtovábbítással nincs gond, akadásmentes. ugyanazon a neten próbált mind a 2 géppel csak az egyiken kifagy amint azt már említettem úgyhogy most már én is ott tartok hogy via gond lehet talán.

ja azt nem is mondtam h. másik kamerát (logitech) is próbáltam és az is kifagyott.

''Amit az interneten nem találsz meg , az nem létezik.'' (szerző: egy ismert jóember) :-)

(#13) Jerk1510


Jerk1510
csendes tag

Sziasztok! Az a gondom, hogy egy internetes oldalon szeretnék kamerázni, elindítom a kamerát és egyből lefagy:S
Valaki valami megoldás? Előre is köszönöm.

(#14) badalassi2


badalassi2
csendes tag

Hello, Van egy AIPTEK DV Ts tipusú kamerám amit webkamerának használok. Kb. 1 hete csak mintha fagyott képet adna de csak a böngészőkben. Msn-en, skype-on és saját softverén tökéletes. Mitől fagy? a neten??? Előre is köszi.

(#15) Zala81


Zala81
tag

Üdv mindenkinek! Adott egy xiaomi Imilab w88s webkamera ami 5 perc után kifagy.. 3 gépen próbáltam mind win10 alatt. Kicseréltettem a kamerát es az új is ugyanezt produkálja... valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#16) orso0355 válasza Zala81 (#15) üzenetére


orso0355
őstag

Szia!
Nekünk is ugyanez a gondunk ugyanezzel a típussal.
Notebookon, stabil gépen egyaránt (telegram, messenger, google meet, Teams...).
Mindig 5 perc után fagy, és többé semmit nem lehet vele csinálni.
Mondtak valamit, amikor cserélték?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.