Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) lacam


lacam
aktív tag

Ugye nem említettem még hogy hol melózom? Nem is baj....hisz egyik ismerősöm megpedzegette, hogy akadna egy másik (ugyan ilyen jellegű) munka Budapesten, nemkicsit több pénzért. Most megy a filózás...menjek, maradjak...menjek, maradjak. Annyit tudni kell, hogy ez a hely, ahol vagyok, egy nagy multi cég (bár az alkalmazottakat nemigen becsülik, mert tudják, mindenki helyettesíthető...a kiszemlelt munkahely is multi) s ez nagyon szépen mutat egy önéletrajzban. Na az is nagy cég, de közelsem ilyen híres/hírhedt, max szakmai körökben. Hmm....

Ha nincs munka az a baj, ha van munka (és jobb is lenne) az a baj :Y Röhej, lehet hogy kihagyok egy nagy lehetőséget...ha váltanék, de nem válik be, akkor meg azért tépném a hajam, hogy itt hagytam ezt. :U

Bocs hogy nem konkretizálok...a történet szempontjából majdnem lényegtelen a két cég neve. (amit tudni kell róluk, azt leírtam)

Mégvalami: A jelenlegi helyemen kicsit több mint fél éve vagyok. Ha lépek, akkor mindent 0-ról kezdenék...az szép és jó, hogy új dolgok, esetleg több kihívás és szerencsére oktatásból sem lenne hiány (ők fizetik persze!) viszont ha valamiért megválnánk egymástól, a CV-mben csak annyi állna:

x-helyen 7hónap
y-helyen (tudomisén) 6 hónap

...az eshet le, hogy megbízhatatlan vagyok, nem vessznek fel, akármilyen tapasztalt is vagyok. Én így látom, lehet hogy rosszul...még soha nem voltam multinál HR-es :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.