Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra

Hozzászólások

(#6) L_ajos


L_ajos
őstag

Még egy apróság eszembe jutott. Persze ezt a Liverpool meccset már nincs sok türelmem nézni na meg álmos is vagyok de azért hallgatom :)

Közbe Music Video-k után vadászom nem túl nagy sikerrel. Bár nem is én lennék ha itt feladnám a küzdelmet...ugyis találni fogok és ugyis azt ami éppen kell. Bár én ezzel ugy vagyok hogy amikor fontos akkor semmit nem találok és csak utólag, csak akkor amikor már semmi szükségem rá mert valahogy áthidaltam vagy egyszerüen hagytam a francba..na akkor kerül a kezem ügyébe. A multkor pont igy voltam egy egy 80eres IDE kábellal...abban a percben mikor igen fontos volt sehol nem találtam majd másnap lomtalanítás közbe találtam rá bontatlan zacsiba. Na erről ennyit....

Most gondolkoztam el azon hogy mi a fenéért van melegem. Aztán beugrott hogy egy olyan lakásban lakom ami 2ik emeleti és egész nap éri a Nap. Igy már nemis nagy csoda hogy a szoba hőmérséklete 27fok...egy kissé sok...de ezért van a nyeles légkondi (lásd. Ventillátor címszó alatt) valamennyit segít...vagy nem de az érzet az olyan :)

Na jó..tényleg abbahagyom mert egész este tunék mit irkáni :)

(De megkímélem azt az egyént aki olvassa hogy minél hamarabb végezzen ill. visszatérhessen a napi|esti programjához) :)

File Closed 2005.09.13 | 23:40

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.