Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra

Hozzászólások

(#1) L_ajos


L_ajos
őstag

Nos. A régi néha az emberi gyarlóságot tükrözte és néha az ideg vezérelte az ember tés olyat is írhatott ami nem éppen volt idevaló vagy picit ferde.

De mivel volt akinek tecett és kérték ezennel újra memoározom egy kicsit. :)

Mai nap:

Nos ma elkezdtem imátkozni hogy ne legyen probléma az X800am garozása közben. Remélem nemjön közbe semmi és szépen legarozzák. Sajnos a távolkeleten is létezik a ''silány'' mint ezköz vagy tárgy alkotója, és a kártyámra is került ami szépen elfüstölt.

No de ne szomorkodjunk. Bár ma nemvolt valami jó idő. Sz@rrá is áztam melóba való jövet no meg reggel igen kómásan kelltem aminek az lett az eredménye hogy sikeresen nekimentem a fürdőszoba ajtónak. Megesik....

Amugy egy dolog van amit nagyon de nagyon szeretek és mindennél jobban figyelek rá! Ez pedig az evés. Imádok enni. Igaz hogy 72kiló vagyok és egyszerűen képtelen vagyok elhízni de van aki szerint ez áldás...de nekem nem...nekem a 80kiló lenne az ideális. Bár ez nem bizti hogy menni fog mert 1kilót is 4hónap volt felszednem. No majd Codegen házakkal kondizom kicsit és akkor nemcsak cingár de olcsón kigyurt is leszek! :)

No de mára ennyi a hülyeségemből. Mégegyszer örülök akinek tetszett az előző bolg.

File Closed 2005.05.19 / 1:12AM

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2) L_ajos


L_ajos
őstag

A mai nap

A mai nap elég jól indult. Rendesen kialudhattam magam végre és egésznap punnyadhatok.
Ez már ugy kellett mint egy falat kenyér.
A hétvége nagyonjó volt. Abán voltam Aba napokon. Nagyonsok kultúrális program és sok koncert volt. Pölö: NEO, Kispál, Bikini stb. Nemszabadott lemaradni róla. :)
Nemis tettem. Bár a sörből igensok fogyott de a kedvesem nemszólt hogy neigyak hisz látta rajtam hogy jólesik :) Bár a 10ik után hajnalba erősen agyaltam hogy már elég...de még azért bevállaltam 1-2őt...ha jól emléxem :U

No és a ''vásári kolbász'' az valami frenetikusan finom volt. Jó sok kenyérrel és erőspaprikával megbolondítva :) Fantasztikus volt. A NEO-ról annyit hogy azt mindenkinek Hallani kell. Szuper volt. Vetítéssel megbolondítva :)

Szóval szép hétvége volt. Na meg vasárnap az a 10kilóméteres séta is jót tett, csak a lábam kopott el. De megérte :)

No de ezt sokáig lehetne ragozni még szerintem :) De inkább nem teszem.

A mai napról még annyit hogy igy lenne szép az élet, gondtalanul, vidáman :)

File Closed 2005.05.24 | 17.03

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) L_ajos


L_ajos
őstag

Nos újra itt.

Elég rendszertelenül de azért vagyok. Igazából mostanában inkább olvasom a témákat mint közbeszólok. Bár most igencsak feldühített egy érdkes fogalmazás. Jah, az meg a másik hogy ugy ahogy más se ugy énse szeretem ha valós és erősen indokolt ok nélkül fenyegetnek. Mondhatni hogy ez van de azért szerintem nem. Sajnos ezt csak elmondani lehet de elég szánalmas világban élünk ahol az emberek nem tudnak moderáltan és kultúráltan megbeszélni dolgokat. De a világ sajnos e felé tendál és ezzel kell megbarátkozni :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#4) L_ajos


L_ajos
őstag

Noh..elég sokáig távol voltam de a meló mellett végre nyaraltam. Ebben az a jó hogy az elmult években ezt nem tehettem meg és most 10szer olyan jól esett. Hát a balaton mint a magyarok nagy ''volt'' üdülőhelye még számomra mindig vonzó és még mindig szivesen töltöm ott a szabadidőmet. Persze csak módjával és csak a feltárt területeken mert zsebmeccő a balaton :)

Egy egész hét piálás, nevetés, lazulás, játék, bográcsolás igencsak helyre rakott.
Mondhatni hogy ez már nagyon érett és nagyon kellett.

Tegnap láttam egy nagyonjó filmet ami igencsak megfogta az agyamat és elkezdtem gondolkozni. A film címe : Auswichi gázbuborék
Igencsak reális szemléletben meséli ill. próbálja bizonyítani hogy Auswichban nem gázosítottak el annyi embert mint ahogy azt állították. És itt a meglepő fordulat hogy a oroszok voltak azok akik igencsak hamisan ill. meghamisítva tárták fel a dolgokat Nümbergben. Persze ez nem azt jelenti hogy a nácik nemis voltak olyan rosszak..mert valójában nagyonis azok voltak. Egy etikátlan és kegyetlen rendszert szolgáltak amit soha nem mosnak le magukról. Itt csak arról van szó hogy ez egy kicsit gondolkoztatóvá teszi az embert a dolgokkal kapcsolatban. De hát ez kell nekünk. Meg kell mozgatni a agyunkat és ez egy jó lehetőség rá. persze idézőjelben. Nyitottam is egy topikot de bezárták. Sajnos azt kell mondanom hogy jogosan mert igensok olyan ember van ittis és kint a valóságban is aki csak annyi véleményt tud alkotni hogy ''anyád'' meg ''büdös barom'' stb. és ez nem kell. De nem baj..az elv jó volt és ha ittis normális lenne a társaság igenjól ellehetne beszélgetni erről és még más kényes témákról.

No megyek megiszom a söröm és bepunnyadok a tv elé és elkezdek gondolkozni hogy mit is tegyek magammal. :)

File closed 2005.09.13 | 16:08

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) L_ajos


L_ajos
őstag

Végre elkezdődött a Bajnokok Ligája :) Bár ez a nyitó mecs vagyis a Lyon - real Madrid eddig nekem meglepetés..a mostani állás szerint 3-0-a a Lyonnak :) csak igy tovább! Jó ez a BL mert legalább az estéket kitölti újra (mármint ha nem asszonykával vagyok) és igy jó témát is nyujt.

Amugyanmeg kezd a tököm telelenni a melóval. Kezdek kicsit kijönni a sodromból..nem elég hogy a megbecsülés kevés de ott csalnak ahol csak tudnak...de mit vár az ember?! nem sok cég tudja ugy bevállalni a dolgokat hogy az mindenkinek jó legyen. Ha valaki tud melót szóljon :D még maszekra is vevő vagyok :D

Na jó...nem magyarázok annyit inkább megiszom még azt a kis sörömet majd megnézem a másik meccset is és aztán jöhet a jólmegérdemelt pihenés. Asszonyka már alszik keményen és nyugodtan :) Ami a lényeg ;)

Mindenkinek nyugodalmas jó éjt és nézzétek a Viasat3-on a BL-t :)

File Closed 2005.09.13 | 22:35

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6) L_ajos


L_ajos
őstag

Még egy apróság eszembe jutott. Persze ezt a Liverpool meccset már nincs sok türelmem nézni na meg álmos is vagyok de azért hallgatom :)

Közbe Music Video-k után vadászom nem túl nagy sikerrel. Bár nem is én lennék ha itt feladnám a küzdelmet...ugyis találni fogok és ugyis azt ami éppen kell. Bár én ezzel ugy vagyok hogy amikor fontos akkor semmit nem találok és csak utólag, csak akkor amikor már semmi szükségem rá mert valahogy áthidaltam vagy egyszerüen hagytam a francba..na akkor kerül a kezem ügyébe. A multkor pont igy voltam egy egy 80eres IDE kábellal...abban a percben mikor igen fontos volt sehol nem találtam majd másnap lomtalanítás közbe találtam rá bontatlan zacsiba. Na erről ennyit....

Most gondolkoztam el azon hogy mi a fenéért van melegem. Aztán beugrott hogy egy olyan lakásban lakom ami 2ik emeleti és egész nap éri a Nap. Igy már nemis nagy csoda hogy a szoba hőmérséklete 27fok...egy kissé sok...de ezért van a nyeles légkondi (lásd. Ventillátor címszó alatt) valamennyit segít...vagy nem de az érzet az olyan :)

Na jó..tényleg abbahagyom mert egész este tunék mit irkáni :)

(De megkímélem azt az egyént aki olvassa hogy minél hamarabb végezzen ill. visszatérhessen a napi|esti programjához) :)

File Closed 2005.09.13 | 23:40

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#7) L_ajos


L_ajos
őstag

Szép Jóreggelt!

Ez a nap is ugy indul mint a többi. A reggeli 3perces csipa dörzsölés után nagynehezen kimászva az ágyból kinéztem az ablakon, és végre azt láttam amit szeretnék. Borús idő és kellemes idő. Gyors ablak nyitogatások..na persze majdnem a lábamra esett a nyitó kilincse mert ez olyan lejárós tipus, de megoldottam. Aztán valami erős késztetés ide vezetett a gép elé és elis indítottam egy cset programot. Függő lettem...ezt alig hiszem el. Bár a barátaim nagy részét (új barátok) ott ismertem meg és igazából csak azért megyek vissza mostanság hogy beszélgessek velük. Már ha az időm engedi. Bár igazán akkorse csetelni kéne hanem porszívózni..de az mindig későbbre marad. na nem baj...igyis működik a rendszer és ez a lényeg ;)

Ma még nemis tudom mit csináljak. Valami érdekeset kéne és hasznosat. Valószínű hogy hírdetést adok fel hogy maszek munkát vállalok. Bár számlát nem tudok adni de talán azt ellensúlyozza hogy nem nagy pézeké dolgozok. Hátha valakinek kell jó pár éves tapasztalat számítástechnikai oldalon. Majd kiderül. De ülni se kéne nagyon a seggemen mert abból nem lesz pénz.

No de nem nyavajgok mert azzal nem segítek magamon. De talán ezt ugy csak spontán jó volt leírni. No megyek és eszek valamit mert kell az energia. :)

File Closed 2005.09.14 | 09:08

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#8) L_ajos


L_ajos
őstag

Hmmmmmmm.... isteni finom joghurtos salit csináltunk a párommal. Elsőre kicsit savanyú lett a joghurttól de aztán kompenzáltam egy kis tejszinhabbal és máris csodás íze lett a banán, alma, nektarin és natúr joghurt kombónak :) Persze tálalás előtt érdemes lehűteni mert az ad még neki egy pluszt...

A tvbe persze nincs semmi..a szemem meg már fáj a sok fórum oldvasgatástól. Öregedem. Erre nap mint nap rájövök amellett hogy a párom is számtalanszor utal rá ;] majd eccer jól visszaadom neki. Egy jó dolog van a mai napba hogy nincs meleg. De a város ugyanolyan monoton és bűzös mint bármely másik nap. Ilyenkor jut az eszembe hogy egy vidéki vagy egy hegyekbeli túra csodákra lenne képes. De azt most el kell feledni. Majd a tavasszal.

De hogy addigse legyen káosz ime egy kép melyből sugárzik a nyugalom :)

[kép]

File Closed 2005.09.14 | 11:41

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9) L_ajos


L_ajos
őstag

Behalok :) Véletlen a Viasatra kapcsoltam nagy szabim alatt és mit látnak a szemeim...hát Kojak :D Ezeréve nem láttam már...pedig nagyon szerettem..jobban mint Colombo-t mert Kojaknak volt olyan ügye amit nem tudott megoldani, és ez jóó :)

Amugy a tejfölöskenyér nagyon finom és elég laza kajcsi :)

File Closed 2005.09.14 | 13:34

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#10) L_ajos


L_ajos
őstag

Hümm...sütöttem krumplit, tök jó lett :) Na meg újra felturbóztam a salátát és most jó édes lett mert tettem bele banánk meg jó édes almát. Megtaláltam egy régi kedvencemet és jáccottam vele. Nem nagyon szokásom játszani de most jó volt. Emem gyöngyszem nem más mint az NFS: Porse Challange :)

Jó volt nosztalgiázni egy kicsit :)
Na de most megyek és bevágom a megmaradt jól behűtött salit ;)

File Closed 2005.09.14 | 19:12

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#11) L_ajos


L_ajos
őstag

Na végre elkezdődött a meccs :D:D Mostmár jólérzem magam :)
De nem ordibálhatok mert a párom már alszik ill. próbál elaludni :)
De ha gól lesz akkor nem garantálhatok semmit :U

File Closed 2005.09.14 | 20:50

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#12) L_ajos


L_ajos
őstag

Jóreggelt!

Nemistudom hogy felkelve miért is éreztem ugy hogy ettől a naptól sokat várhatok.
Szerintem ezt elb@sztam mert nem várhatok valami sokat. Esetleg hogy nyugodt lesz a napom de semmi több. Pedig jó lenne.
Megint laza 1órás fórum olvasgatás után a cseteg jutottam. De ma erős leszek és nem fogok csetelni. Inkább olvasom a Warhammer 40000-et :) Nagyonjó könyv és már nemsoká a végére érek. Ebben a könyvben az a jó hogy már az első laptól kezdve izgalmas és a kibontakozott cselekmény mégjobban érdekli az embert.

Na lassan eszegetek valamit és még pihenek egy picit. Aztán indulhat a nap :)

File Closed 2205.09.15 | 07:49

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#13) L_ajos


L_ajos
őstag

Ez a nap is érdekesen telik. Kezdenek összecsapni a fejem felett a problémák. De még ha véletlen is de miattam történtek ugyhogy megkell próbálni úrrá lenni felettük. Remélem sikerülni fog és lenyugszik a körülöttem háborgő tenger. Nagyon rámférne már egy kis nyugalom. És ezt mostanában nem nagyon tudtam elérni.
Deh legyen az ember optimista és próbáljon meg törekedni arra hogy jó legyen neki ill. környezetének. Remélem sikerül.

Most szépen megírok egy hirdetést hogy maszekot vállalok. Remélem összejön. Annyit szívtam már az életbe eddig hogy mostmár jó lenne ha valami pozitív is történne ezen a fronton. Mert más fronton mondhatni minden rendben van. van egy nagy titok de azt nem írhatom le bármennyire is szeretném. Majd egyszer talán ;) Igen jó és büszkeséggel eltöltő ''dolog'' az de eggyenlőre csitt a neven :)

A holnapi nap nagyon necces lesz. Remélem túlélem és akkor majd lehet tovább gondolkozni a közeli jövő történésein ;)

Találtam takarítás közben egy 1MB-os SIm ramot..nagyon kemény. Összehasonlítottam a korral járó 512essel és megdöbbentő a külömbség :) ugyan miért?! Hát igen, a technika nem áll meg, bár ezt tenné néha :U

File Closed 2005.09.15 | 13:09

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#14) L_ajos


L_ajos
őstag

Reggel van....ki ki nyugalomba....elhatározásra került sor. Tegnapi nap nem sikerült valami túl jól ''lelkileg'' ha a mai is ilyen lesz akkor nagyon kiakadok. Kezdenek az idegszálaim túlfeszülni és lassacskán mind elpattanni.......:(

File Closed 2005.09.16 | 10:20

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15) L_ajos


L_ajos
őstag

Összeraktam ma első honlapomat :)

http://fly2005.atw.hu/index.html Remélem másnak is tetszeni fog :)

File Closed | 2005.10.25 0:34

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#16) L_ajos válasza L_ajos (#15) üzenetére


L_ajos
őstag

Az oldalam immár 70%-os :)

File Closed | 2005.10.25 12:56

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  L_ajos bolgja újra
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.