Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Kyro, de hol??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vudumen


Vudumen
csendes tag

Hol lehet Kyro-s videokartyat kapni es mennyiert? Ja es aki eloben is talalkozott vele, mennyire jo, mik a tapasztalatok, driver, stb.???

(#2) Parci válasza Vudumen (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Mistral (Hercules)?
Interboard?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) karib válasza Parci (#2) üzenetére


karib
addikt

Itthon most Herculest és Butterflyt látok nagyker listákon, érdemes kérdezősködni. Árban Butterfly eléggé ott van (17-25 között szórnak), driver most jött ki új DX8-as.

Nekem teccett a kártya, bár GeF2Pro/32 erős ellenfél, néhány helyen majdnem ennyiért lehet kapni.

Szép képe van, sebességét nem mértem, de nézd meg a tesztet az oldalon. Kyrotól tuningot ne várj, 1 MHz-et sem ment feljebb. Még a gyárnak sem sikerült, nem is lesz Kyro II Ultra.

Eszement átalakításokkal persze meg lehet húzni a kártyát, lásd www.xbitlabs.com oldalon, de hát akkor garancia bye-bye :)

Department of Redundancy Department

(#4) Parci válasza karib (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ge2-knél viszont vigyázni kell, mert a RAMDAC a chipbe integrált, ezért sok múlik a nyákon és a komponenseken, tehát nagy szórás lehet a márkás és a nem márkás kártyák közt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) ktomi imot


ktomi imot
csendes tag

Hali!

Nekem Kyro-m van!!

Sebességet nem nagyon érdekel. A képe az tényleg szép!

Én nem játszok, azért vettem ilyet, mert olcsó volt, és azért mégiscsak Hercules, és mégiscsak elindulnak rajta azért a játékok ha kedvem támadna.

Háááááááát... Szóval jó, mert szép képe van, de pár hét után miután megvettem, elkezdett szarakodni. Betűközök váltakoztak, néha a grafika/ikonok becsíkoztak. Van a Windowsba ilyen hardveres gyorsítás levétele vagy mi, azt visszavettem 1-gyel, így működik. Viszont a 3DMark2001 nem. :) Azelőtt egyébként kb 1600-ot (3DMark2001) produkált P3 800-ason, nem tudom ez jó-e...

Lehet, hogy csak az alaplapommal szarozik (Gigabite GA-60XET), nemtudom.

Eladó. :)

De lehet, visszaviszem gariba. Agresszív nem szeretek lenni, szépszóra nemtom visszaveszik-e, mert másik gépben lefogadom, hogy működik normálisan.


Tomm

Mikor fiatal voltam, azt hittem a pénz boldogít. Most, hogy felnőttem, rájöttem: Így van!

(#6) ktomi imot


ktomi imot
csendes tag

Ja, Vudumen! A Vudumen-t jobb lesz, ha "a"-val íod szerintem... ;)

Mikor fiatal voltam, azt hittem a pénz boldogít. Most, hogy felnőttem, rájöttem: Így van!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Kyro, de hol??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.